PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje sparingpartnerów/ ZAKOPANE



Budrys
23-06-10, 09:57
wakacje nastały, i nie ma zabardzo z kim potrenować. Na ulicy jak szukasz-zawsze znajdziesz, ale mi by bardziej zależało na jakichś dłuższych sparingach, przynajmniej raz na dwa tygodnie po godzinie, narazie plener potem jest opcja żeby jakąś salke wynająć. Można by coś popróbować poboksować, jakieś techniki nożne, parter.

Jeżeli ktoś jest z Zakopanego czy okolic, nie ma obecnie grupy w której trenuje, a ma chęć na sparingi i coś już walczył to niech wali na priv.

BoloYeung
23-06-10, 10:25
zapisz sie do jakiejś szkółki bokserskiej - tak bedzie najlepiej

sl4by
23-06-10, 17:37
Budrys podaj wiek, staz i wage ;] Tak sie sklada ze bede na obozie bokserskim nie daleko zakopanego, moze wpadniesz :D Tylko bark wylecze to chetnie posparuje w boksie/mt/kb czy mma ;)

Budrys
24-06-10, 18:43
[QUOTE=BoloYeung;361021]zapisz sie do jakiejś szkółki bokserskiej - tak bedzie najlepiej[/QUOTE
chodziłem, ale teraz tak sie składa (praca, nastawienie na treningi siłowe) że szczytem marzeń byłby z jeden na dwa tygodnie porządny godziny dzielony na pare rund sparing, w różnych płaszczyznach (parter tylko technicznie, parter z ciosami, tylko boks, cała stójka, wszystko razem) rozumiesz? trąci amatorką, ale bardzo chciałbym tak poprostu pośmigać sobie po macie ;-)

Budrys
24-06-10, 18:49
Budrys podaj wiek, staz i wage ;] Tak sie sklada ze bede na obozie bokserskim nie daleko zakopanego, moze wpadniesz :D Tylko bark wylecze to chetnie posparuje w boksie/mt/kb czy mma ;)
Elo Słaby,
20,5 roku,
stażu tylko 4 miesiące wszechstylowej walki,
waga ok. 77kg na 176 wzrostu
kiedy i gdzie konkretnie masz mieć ten obóz, na ile dni?

P.S. Chętnie pooprowadzam po Zakopanem, z jakąś salką w wakacje będzie kiepsko, ale parę miejsc na plantach by sie znalazło ;-)
pozdro i nawiń w co to za grupie jesteś bokserskiej

sl4by
24-06-10, 18:54
Dokladnie to w Bukowinie Tatrzanskiej z poczatkiem lipca... Wage mamy podobna wzrost tez. Pogadam dzis z trenerem moze wpadniemy na te planty na trening jak sie uda... Ewentualnie zapytam czy bys nie mogl wpasc do nas jak bys mial ochote ;)

Budrys
26-06-10, 12:24
Bukowina Tatrzańska to jakieś 20 km. od Zakopanego. Nie mam samochodu, wygląda na to że troche byłoby z tym kłopotu, ale zobaczymy.
Wy trenujecie tylko boks ?
Ilu dniowy ten obóz?
pozdro

sl4by
26-06-10, 12:57
Trenujemy MMA, tylko moze byc problem bo jakby Ci sie stało cos na sparingu to moga byc klopoty i nie wiem czy trener pozwoli Ci sparowac :/ Wiec chyba lipa...

kubaCK
26-06-10, 13:46
zaden normlany trener nie pozwoli przyjsc typowi z ulicy zeby sobie potrenowal:) tym bardziej osobie ktora nie trenuje sztuk walki....

Budrys
26-06-10, 14:14
no ciekawe... u mnie jak chodziłem to na co trzecim treningu pojawiał się ktoś nowy, nawet nikt nie pytał go o nazwisko, trenował z młodszymi stażem, chciał to przychodził na następne treningi, i już.
A u Ciebie Kuba co - zaświadczenie lekarskie już od pierwszego treningu, kwitek z PZU, pozwolenie od mamy, i takie? nie wiem, może.
U nas jeszcze miesiąc temu mógłbyś przyjść bez niczego, i trenować

kubaCK
26-06-10, 14:22
dwie rozne sprawy, jak ktos nowy przychodzi do klubu bo chce zaczac cwiczyc. inna bajka, jak przyjezdza ekipa z innego miasta na oboz i nagle przychodzi jakis gosc, ktory chce z nimi trenowac...

sl4by
26-06-10, 18:01
Wiesz przyjsc na 1 trening potrenowac to nie problem... Tyle ze to jest oboz :/ Wiec tu sie sprawa komplikuje...