PDA

Zobacz pełną wersję : Arginina



Moody1514
16-06-10, 22:25
Witam jestem zainteresowany tego typu odzywka, chce Was zapytac jakie daje przyrosty masy a jakie sily? z jakies firmy polecacie i ile kapsow musi byc na cykl? jak dawkowac?

MolderDist
16-06-10, 23:47
arginina jako booster NO i jako ważny aminokwas działa bardzo szeroko, nie tylko na forme sportowa ale na samo zdrowie
kupuj z firmy, która najtaniej kosztuje
szczeólną uwage zwracałbym na jej sól, czyli AAKG

osobiście stosuje Arginine^3 Activlaba i jest ok

zapraszam do przeczytania mojego arta własnie o roli no-boosterów, powinno Ci troche wyjaśnić.
http://www.***.pl/%5BART%5D_Rola_No_boosterów_we_wspomaganiu_wysiłku _w_sportach_sylwetkowych%2C_siłowych_itp.-t590990.html zamiast *** wpisz s f d (tylko bez przerw)

ale pamietaj, że jeżeli chodzi Ci o "pompe" mięśniową to odpowiednia dawka węglowodanów i wody w posiłku przed treningowym/ przed trengiem jest obowiązkowa
warto dorzrucić gliceryne, która jest tania i "naciąga" wode do komórek mięśniowych.

Moody1514
17-06-10, 14:54
Dziekuje kolego sporo mi tutaj wyjasniles, ale jak dawkowac arginine i jak dlugo? mozna polaczyc ja z bca? gdzie kupic gliceryne? jak dawkowac?

KowalX
17-06-10, 17:45
Można łączyć. zakup aakg mega harcore i wrzucaj od 6capsółek i zależnie czy działa czy słabo zwiększaj dawkę. Bierz tylko przed treningiem.

Moody1514
17-06-10, 19:24
Arginine tylko przed treningiem czy gliceryne?;p jak dlugo mozna to stosowac? aakg a czysta zwykla arginina nie wystarczy?

KowalX
17-06-10, 19:35
AAKG lub OKG są lepszą formą. Peptydy nie drażnią układu pokarmowego i są lepiej wchłaniane.
Sama arginina kiepsko.

D3
17-06-10, 20:23
AAKG lub OKG są lepszą formą. Peptydy nie drażnią układu pokarmowego i są lepiej wchłaniane.
Sama arginina kiepsko.

OKG? Was ist das? :>

KowalX
17-06-10, 21:03
Alfa-ketoglutaran ornityny...

D3
17-06-10, 21:49
Alfa-ketoglutaran ornityny...

Qrwa już idzie się z tymi ketoglutaranami i innymi batmanianami pogubić :/

KowalX
17-06-10, 21:56
No fakt jest tego już trochę ... :)

MolderDist
17-06-10, 22:59
AAKG lub OKG są lepszą formą. Peptydy nie drażnią układu pokarmowego i są lepiej wchłaniane.
Sama arginina kiepsko.

AAKG to nie peptyd

peptydu jednego nie ma, najmniejsze są dipeptydy, które nie są WCHŁANIANE PRZEZ ORGANIZM, wiec nie mogą być pod tym względem lepsze ;-)

KowalX
18-06-10, 11:36
Boshe ,a czy ja gdzieś napisałem w jakiej postaci są wchłaniane? Wspomniałem tylko ,że peptydy są lepiej wchłaniane niż wolny aminokwas argininy więc są lepsze o solach już pisałem wcześniej.
Co do peptydów to nazwę tą użyłem i się używa do określenia peptydów bez brania pod uwagę czy to di-tri czy tertra :> podstaw mi nie musisz tłumaczyć ,bo to trochę śmieszne.

MolderDist
18-06-10, 15:19
Boshe ,a czy ja gdzieś napisałem w jakiej postaci są wchłaniane? Wspomniałem tylko ,że peptydy są lepiej wchłaniane niż wolny aminokwas argininy więc są lepsze o solach już pisałem wcześniej.
Co do peptydów to nazwę tą użyłem i się używa do określenia peptydów bez brania pod uwagę czy to di-tri czy tertra :> podstaw mi nie musisz tłumaczyć ,bo to trochę śmieszne.

o jakich ty peptydach wogole piszesz, że są lepiej wchłaniane niż wolny aminokwas argininy :O

soory ale piszesz bzdury

tymbardziej, że żadne peptydy NIE SĄ WCHŁANIANE PRZEZ ORGANIZM CZŁOWIEKA

KowalX
18-06-10, 16:26
Tak, najpierw muszą być rozłożone do pojedynczych aminokwasów,dżinks jakbyś nie wiedział.Więc chyba bzdury Ty piszesz.
Wpisz sobie w google to znajdziesz hehe

MolderDist
19-06-10, 00:32
wiec skoro muszą być rozłożone na pojedyńcze aminokwasy to czemu piszesz, że peptydy się lepiej wchłaniają od aminokwasów
nie musze patrzeć w google ;-)


Boshe ,a czy ja gdzieś napisałem w jakiej postaci są wchłaniane? Wspomniałem tylko ,że peptydy są lepiej wchłaniane niż wolny aminokwas argininy więc są lepsze o solach już pisałem wcześniej.

i ciągle ciekawi mnie odpowiedź na to pytanie :-)
jakie peptydy są lepiej wchłaniane niż wolny aminokwas argininy?

KowalX
19-06-10, 04:30
Wolny aminokwas l-argininy (dostarczony w ten sposób) wchłania się dupnie ....
Widzisz dlatego tak pisze,bo nie zawsze podanie w postaci wolnej jest korzystniejsze...;)

MolderDist
19-06-10, 14:46
ale nadal wogole nie odpowiedziales mi na pytanie, specjalnie unikasz czy jak?