PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie co do trningu klata + tric



Petryk5
16-06-10, 22:24
Witam!
Aktualnie mój plan to
Pon: Plecy + biceps
Śro:Klata i Tricek
Pią: Nogi + Bary

Otóż mam pewne pytanie odnośnie trningu klatki z tricepsem. Aktualnie wygląda on tak:
Środa
Klata
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3x10
Rozpiętki na ławce poziomej 3x10
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 3x10

Triceps
Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 3x10
Wyciskanie fracuskie sztangi w leżeniu 3x10
Pompki w podporze tyłem (dodatkowo ciężar na nogi) 3x10

Na klatę wiem że robię za mało serii i dlatego chcę to zmienić.


Myślałem sobie nad czymś takim w treningu klaty z tricem żeby robić klatkę tak jak robię wszystko 3x10 tylko dorzucić sobie jako 4 ćwiczenie pompki na poręczach (bo mam w planie sobie skołować poręcze) i wtedy na klate wyjdzie mi 12serii. Tylko czy wtedy robić na trica jeszcze 3 ćwiczenia czy już tylko 2? Bo na poręczach to i tricek się będzie angażował. Będę wdzięczny za porady.

piuras86
16-06-10, 23:02
przy wyciskaniu tric tez bierze udział ja ćwicze zawsze

wyciskanie sztangi na ławce skośnej 5 s staram sie zrobić do 10 pow ...... z tym ze na ostatnia serie daje tyle złomu żebym mógł podnieś 5 razy max .... Podobnie na płaskiej tylko że robie już 3 serie...
rozpiętki Skos.... 4 s ..... do 12 pow max
wyciskanie hantli Ł.płaska 3 s 12pow max ......
przenoszenie hantli za głowę 3 s 12pow max ...


tric ........
wyciskanie francuskie 4 s ... po 12-10-8 pow max .....
wyciskanie sztangi wąsko 4s 12-10-8-6 pow ...
wyprost ramienia do tyło z hantlą (obrót nadgarstka na zewnątrz ) czy jakos tam sie to zwie chyba wiecie oco chodzi ??? hehehe tez 4 s .......

(a na biceps szczerze kłade h**a........) ważniejszy jest dla mnie triceps :P

Pozdro!!!!!!!!!!!

Petryk5
18-06-10, 09:42
Nie podoba mi się ten Twój trening na klate, tricek może być, a na bica to może nie kładź c***a :P

lukasz-stargard
18-06-10, 15:32
Moze rób trica z plecami bo jak robisz klatke to tric i tak pracuje to po co go obciazac dodatkowo? Moze tez serie typu 12, 10, 8. Pozdrawiam.