PDA

Zobacz pełną wersję : Trening a waga wlasna



Nikos
14-06-10, 19:40
Witam.Cwicze kilka miesiacy 2-3 udalo mi sie nabrac okolo 5 kg i jest mi ciezko przekroczyc 70 kg , czy jest to mozliwe aby podczas treningu spalal sie tluszcz itd i waga zawsze spada po treningu a w dni wolne wzrasta. Jest to mozliwe ze tluszcz sie spala a rosna miesnie dlatego waga idzie wolno ??

rafio83
14-06-10, 19:50
Wszystko jest możliwe!
Dieta jest? Jakim planem ćwiczysz,co jesz w ciągu dnia? Od tego powinieneś zacząć...

slim shady
14-06-10, 21:36
zawsze spala się coś tłuszczu, ale waga nie z tego powodu jest mała tylko dla tego, że się pocisz i tracisz przez to dużo wody

zwiększ kaloryczność diety, zmień trening, zadbaj o regenerację

Nikos
15-06-10, 15:24
jem dziennie srednio 1-2 woreczki ryzu 2 banany , odzywke mutanta 200 gram na mleku 400 ml.platki owsiane,czasem salatke z ogorkow i pomidorow , tunczyk,piersi srednio 100 gram dziennie,oliwe przed treningiem,wieczorem twarog odtluszczony i czasem zapiekanke i lody ;) regeneracja jest spie okolo 8-10 godzin ale musze jeszcze wiecej jesc aby nabrac wagi ;)

w bicu mam okolo 33.5 a bylo okolo 30 jak zaczynalem 2-3 miechy temu, obecnie uzywam kreatyny uniwersala oraz shock therapy i cwicze w domu ;)

zauwazylem ze doza wage kazdy przywiazuje do diety a prawda jest taka ze kazdego co znam osobiscie nie ma diety a nawet tych co cwicza na ssa znam okolo 3-4 i diety nie maja .... i jakos rosna :)

seras666
15-06-10, 19:41
nie patrz na tych co biorą saa i ciągną bez diety, patrz na siebie jedz dużo, zdrowe rzeczy i czytaj/szukaj!!, szczególnie na tym forum dużo ciekawostek i podstaw znajdziesz, zdobędziesz trochę wiedzy na ten temat to już pójdzie z górki :)