PDA

Zobacz pełną wersję : Ostra redukcja i rzeźba.



Lieaa
10-06-10, 13:11
Witam jestem poczatkujacym. Waże 85kg i mam 186 cm wzrosu. mam dost sporo zbędnego tłuszczyku, chcialbym go jak najszybciej zlikwidowac i popracowac nad rzeźba. Prosze o wskazówki. Jakas dietka i suplementy, byle jak najskuteczniejsze, cena nie gra roli. Z góry dziekuje za pomoc.

slim shady
10-06-10, 13:47
http://www.e-gym.pl/showthread.php?24353-Rze%BCba-Odchudzanie-Jeste%B6-gruby-Mi%EAsnie-zakryte-s%B1-pod-t%B3uszczem-Trzeba-dzia%B3a%E6!!

D3
10-06-10, 14:06
Po ch*j się w ogóle fatygować i czytać tematy podwieszone? Do sklepu też wchodzisz i pytasz się o wszystkie ceny produktów mimo, że są wypisane mistrzu?

To, że jesteś początkującym nie zwalnia cię od używania mózgu.

Wiki
11-06-10, 14:39
dobrze pojechane z tym mózgiem, ale to nie tylko Ciebie się tyczy więc się nie przejmuj ;D.
moja wskazówka to dużo ruchu, dobry trening, -300kcal odejmujesz od dziennego zapotrzebowania i jazda :).

KowalX
11-06-10, 14:48
Dlaczego akurat 300kcal?

Wiki
11-06-10, 14:49
bo akurat tyle dla mnie jest w sam raz.
najpierw zacznij od swojego zapotrzebowania i stopniowo zmniejszaj :P.
albo od tylu ile teraz jesz, jeśli jesz więcej.

KowalX
11-06-10, 14:51
bo akurat tyle dla mnie jest w sam raz.



http://www.otofotki.pl/img14/obrazki/cy8309_g.gif

MolderDist
12-06-10, 19:16
przez pewien czas nie potrzeba suplementów typu spalacze

po pewnym czasie warto je dodac - na poczatek (np. na połowe redukcji) Body Fire Activlaba, a potem na drugą połowe Mitotropin Gaspariego.
przed i po treningu siłowym, jak i przed areobami aminokwasy bcaa - np. Bcaa Xtra
jak są pieniądze można dać aminokwasy EAA również po treningu
pewnie kupienie dodatkowej odżywki białkowej może być pomocne

obowiązkowo witaminy i minerały, może dodatkowo magnez i potas na skurcze, jeżeli się mocno nasilą

przez cały czas POWOLI odejmujesz kalorie (głównie z węglowodanów), a dodajesz treningu areobowego i zwiększasz intensywność treningu siłowego