PDA

Zobacz pełną wersję : do specjalistów żywienia.



rafio83
10-06-10, 06:28
Panowie

Ćwiczę juz sobie 6 miesięcy wzrost 178 waga 89kg do tej pory robiłem recompa, jadłem mało węgli,dużo białka no i tłuszcze.
Zjechałem z wagą z 94 kg do 86kg, później nabrałem masy mięsniowej do 89kg (tak przynajmniej w lustrze widze) problem mój polega na tym ze strasznie ciężko pozbyć mi się reszty fatu (28%BF).
Myślałem o CKD z tym że nie jestem do konca przekonany do tego, może jakiś spalacz byłby dla mnie dobry?

Obecnie mam diete w której jem 2,1g B na KMC/1g T na KMC i około 1,5g W na KMC, wegle tylko w dwóch pierwszych posiłkach, jade treningiem na mase, siła idzie do góry wymiarowo przedstawia sie progres taki (pomiar I-kwiecien pomiar II-czerwiec ):

Klatka -2cm (zmniejszyły sie cyce co świadczy chyba o gubieniu fatu)
Bic +1cm
Pas -2cm świadczy chyba o gubieniu fatu
Udo -2cm świadczy chyba o gubieniu fatu

Problem mój polega na tym że strasznie wolnio ten fat schodzi(szczególnie brzuch i dół cyca),co polecacie żeby przyspieszyć ten proces?
Czy CKD będzie odpowiednie? Dodam tylko że robię mal aerobów z racji tego że odkąd pamiętam jestem astmatykiem więc nie bardzo mogę biegać itd. Jeżeli potrzebujecie zobaczyć w całości dietę i trening piszcie to wrzucę!

Bedę wdzięczny za rady, Pzdr.

slim shady
10-06-10, 11:40
A nie chcesz spróbować rotacji węglami ? np. 1 dzień wysoko węglowodanowy, 2 dzień średnio węglowodanowy, 3 dzień mało węglowodanowy (niemal 0 węgli), 4 dzień średnio węglowodanowe, 5 wysoko, 6 średnio, 7 mało
po jakimś czasie zmniejszasz ilość dni wysoko węglowodanowych a zwiększasz średnio lub nisko, kombinacji jest bardzo wiele
spalacz sobie zostaw jak dojdziesz do BF 15% a jak nie możesz się doczekać to możesz zapodać scorcha

rafio83
10-06-10, 11:57
slim jak na priva podeślę ci diete to pomozesz coś ułożyć z tą rotacją? Na ile kg mniej mogę liczyć w miesiącu przy dobrym stosowaniu diety?

slim shady
10-06-10, 12:12
Pomogę, możesz pisać, tylko jutro odpowiem jakby co bo dzisiaj mnie nie będzie. Co do ilości zrzucanych kilogramów to ja raczej preferuje z 4-5 kg miesięcznie.

rafio83
10-06-10, 12:19
Dzięki slim! Wieczorem wyślę aktyalna dietę,odpowiesz jak znajdziesz czas. 4-5kg to dla mnie kosmos,będę bardzo zadowolony :)