PDA

Zobacz pełną wersję : Oceńcie:)



lukaszpolesie
09-06-10, 22:10
Ćwiczę co drugi dzień, cel masa.

Dzień 1.

Klata:
Wyciskanie na płaskiej 12,10,10,8
Skos 12,10,10,8
Rozpiętki hantlami 12,10,10,8

Tric:
Wyciskanie wąskie 12,10,10,8
Prostowanie rąk na wyciągu 12,10,10,8

Dzień 2

Plecy:
Zmieniam i wybieram co trening inny zestaw ćwiczeń.Na plecy wykonuje 4 ćwiczenia.
Martwy 12,10,10,8
Wioślarz 12,10,10,8
Unoszenie hantli w opadzie 12,10,10,8
Wyciąg przed głową 12,10,10,8
Wyciąg za głową 12,10,10,8

Biceps:
Także zmieniam co trening układ.Wykonuje 3 ćwiczenia.
Modlitewnik 12,10,10,8
Unoszenie sztangi 12,10,10,8
Hantle obkrętki 12,10,10,8
Hantle młot 12,10,10,8

Dzień 3

Barki:
Na tą partię wykonuję 3 ćwiczenia.Zmieniam układ co trening.
Połączone unoszenia sztangi przed głową i za głową tak jak by podwójne ćwiczenia 12,10,10,8 ( Podwójnie 24,20,20,16)
Podciąganie do klatki 12,10,10,8
Unoszenie hantli obrętki 12,10,10,8
Unoszenia hantli bokiem 12,10,10,8

Kaptury:
pospolite ćwiczenia unoszenia barków trzymając sztange 12,10,10,8

Przedramię:
Unoszenia sztangi podchwytem i nachwytem po 12,10,10,8



Czekam na Wasze sugestie i porady:)Pozdrawiam

Grzybi
10-06-10, 07:35
nie doszukalem sie treningu na nogi.
do plecow mozesz jeszcze dożucic podciaganie na drazku szeroko 3 serie max

Patriot
10-06-10, 11:40
Na plecy dorzucić jeszcze drążek? pff

Klatka
zamiast rozpiętek, daj przenoszenie hantla 3serie
zamiast skosu, lepiej hantle, ale to już jak uważasz przynajmniej ja tak wole.

Triceps
możesz dorzucić na początek pompki na poręczach (odrazu Ci klatkę dobije trochę)
i masz 3ćw na trica, każde po 3 serie

Plecy:
prawie wszystko źle.. za dużo, zła kolejność...
Martwy na koniec wiosło przed ostatnie
najlepiej możesz spróbować coś takiego
drążek , wiosło podchwytem, martwy ciąg i wszystko po 4-5serii

Biceps; za dużo........
jak masa to co tutaj robi modlitewnik?
1. sztanga łamana 3serie
2. młotki 3serię
3. możesz np prostą sztangą nachwytem złapać i też 3serię (w drążku biceps Ci już popracuje trochę)

Barki;
daj wyciskanie hantli/arnoldki z 3-4 serie
później bym dał wyciskanie sztangi sprzed głowy (coś takiego jak w FBW 5x5) z 4 serię
i później możesz na koniec unoszenie hantli w staniu i w opadzie po 3 serię

A gdzie nogi?
jak nie chcesz ich ćwiczyć to nie ćwicz w ogóle, po co ćwiczyć nogi co nie? przecież to tylko największa nasza partia mięśniowa :) zajebiście rozwinięte nogi dają o wiele lepszy efekt niż jakiś malutki bicepsik

szycha77
10-06-10, 12:46
Plecy są wporzo tylko zła kolejność. MC na koniec. Wiosłowanie na przemian ze ściaganiem, czyli:
Wiosłwanie, ściąganie, wiosłowanie, ciaganie, mc

szycha77
10-06-10, 13:02
Na trica dołóż ćwiczenie. Jeżeli na bica masz 4 ćwiczenia to po 3 serie.
Nie zaczynaj barków od wyciskań, zacznij od tyłu, przodu (hantle) bok, np:
Tył, przód (hantle)/boki, wyciskanie, kaptury.
Tył, wyciskanie przód, boki, wyciskanie tył.

lukaszpolesie
10-06-10, 13:26
Wiem MC na końcu zawsze tak robie tylko ta akurat wpisałem pierwsze bo mi wpadło pierwsze do głowy;] Na bica robie 3 ćwiczenia tylko co trening wybieram sobie dla urozmaicenia inne:) czyli 3 serie po 12,10,10,8:) Co do nóg, zacznę je robić,czekam na kase bo chce dokupić prasę i chcę dojść do porządku z tym co teraz robię:) Dzięki za porady:) A wracając do bica myślę że mam dobry trening bo mam dobre efekty...a co do wypowiedzi Patriot co ma masówka do modlitewnika? tzn że jak robię masę nie mogę ćwiczyć na modlitewniku?;>

Patriot
10-06-10, 15:23
niee, modlitewnik to typowo izolowane ćwiczenie, a na masę głownie trzeba się oprzeć na złożonych/wielostawowych ćwiczeniach :) uginanie w staniu sztangą łamaną będzie dobrze i szczególnie zwróć uwagę żebyś nie podpierał rąk o tułów, bo to już oszukany ruch a takie są gówno warte
Co do tych nóg to na serio zacznij, bo zaczniesz robić przysiady to i wszystko pójdzie do przodu, biceps triceps klatka i wszystko ;)

lukaszpolesie
10-06-10, 16:57
Wiem jak jest z oszukiwaniem :P Sam siebie nie zamierzam oszukiwać:P Nogi zacznę od przyszłego tygodnia jakoś,na razie chce dojść do ładu i składu z resztą.

wojtas fc
10-06-10, 19:27
lukasz (http://www.e-gym.pl/member.php?7650-lukaszpolesie)
oczywiście nie słuchaj takich bzdur że na masie się nie robi takich ćwiczeń jak uginanie na modlitewniku

Patriot
10-06-10, 21:25
Dobrze :)
jak troszkę poczytasz i przetestujesz i zrozumiesz pewne sprawy to wtedy się odzywaj co jest bzdurą a co nie

szycha77
10-06-10, 21:41
[QUOTE=lukaszpolesie;357861 A wracając do bica myślę że mam dobry trening bo mam dobre efekty.[/QUOTE]
Jak masz dobre efekty, to po co zmieniać?

wojtas fc
11-06-10, 16:29
Patriot (http://www.e-gym.pl/member.php?17262-Patriot) acha dobrze już się biorę do czytania specjalisto od propagandy pff

Micek185
11-06-10, 17:58
Patriot (http://www.e-gym.pl/member.php?17262-Patriot) acha dobrze już się biorę do czytania specjalisto od propagandy pff


niee, modlitewnik to typowo izolowane ćwiczenie, a na masę głownie trzeba się oprzeć na złożonych/wielostawowych ćwiczeniach :) uginanie w staniu sztangą łamaną będzie dobrze i szczególnie zwróć uwagę żebyś nie podpierał rąk o tułów, bo to już oszukany ruch a takie są gówno warte
Co do tych nóg to na serio zacznij, bo zaczniesz robić przysiady to i wszystko pójdzie do przodu, biceps triceps klatka i wszystko ;)


lukasz (http://www.e-gym.pl/member.php?7650-lukaszpolesie)
oczywiście nie słuchaj takich bzdur że na masie się nie robi takich ćwiczeń jak uginanie na modlitewniku



Dobrze :)
jak troszkę poczytasz i przetestujesz i zrozumiesz pewne sprawy to wtedy się odzywaj co jest bzdurą a co nie

wszystko zależy od reszty cwiczen jakie obecnie macie w planie masowym grunt to nie przesadzic i skupic sie na cwiczeniach wielostawowych modlitewnik ma to do siebie ze dobrz izoluje biceps ale takze przedramie dobrze pracuje ale nikt nie powiedził ze nie mozna modlitewnika wrzucac do planu na mase jesli np masz tylko młotki to modlitewnik tez mozesz wrzucic

panowie doradzajcie ale bez spinek jak macie coś do siebie to na PW,z góry dziękuje:)

lukaszpolesie
11-06-10, 18:16
wszystko zależy od reszty cwiczen jakie obecnie macie w planie masowym grunt to nie przesadzic i skupic sie na cwiczeniach wielostawowych modlitewnik ma to do siebie ze dobrz izoluje biceps ale takze przedramie dobrze pracuje ale nikt nie powiedził ze nie mozna modlitewnika wrzucac do planu na mase jesli np masz tylko młotki to modlitewnik tez mozesz wrzucic

panowie doradzajcie ale bez spinek jak macie coś do siebie to na PW,z góry dziękuje:)


Dzięki na taką info czekałem:) Pozdrowionka