PDA

Zobacz pełną wersję : Kucie serca



lukaszpolesie
08-06-10, 20:51
Siemka.Mam do Was pytanie ćwiczyłem wcześniej z przerwami i nie miałem takiej sytuacji jak teraz że mnie serce kuło.Nie wiem czy może to być związane z wysiłkiem?Czy mieliście może takie sytuacje? Kucie nie jest długie tylko chwilowe i co jakiś czas,nie czuję się przy tym słabo.Czekam na Wasze sugestie.

Hermann
08-06-10, 21:39
To co wydaje Ci sie kłuciem serca moze w istocie być spowodowane setkami przyczyn począwszy od przeziębienia i kłucia w klatce z tego powodu, poprzez dolegliwości typu neurologicznego jak mikrourazy czy bólami pochodzącymi od kręgosłupa. Uwazam że powinienes wziąć jakies suplementy zawierające magnez i potas. Ponadto w każdej przychodni rejonowej możesz zrobić EKG i zmierzyc ciśnienie. Chorobom serca zazwyczaj towarzyszy więcej objawów typu dławienia, drętwienia rąk, przyspieszone tętno, zawroty głowy, nagłe poty itd itp. Nie można bagatelizowac tych objawów. Może stres , za dużo kawy albo przemęczenie? Z takimi danymi to jak wróżenie ze szklanej kuli.

lukaszpolesie
08-06-10, 21:58
Wiem jutro idę się wyznaczę do lekarza. Akurat te objawy które wymieniłeś mi nie towarzyszą. Ale dzięki za info:)

Fighter
08-06-10, 23:19
Takie same objawy miałem w wieku 16-18 lat i kilku z moich kolegów również. Udając się do lekarza usłyszałem, że to normalne w moim wieku. Jeden z kolegów wybrał się nawet do Poznania na badania EKG itp nic lekarz nie wykrył i powiedział to samo co mi. Nie masz co panikować, ale dla spokoju i bezpieczeństwa wizyta nie zaszkodzi.

mtm
08-06-10, 23:59
Miewałem kiedyś takie kucie , jakoś przeszło odpukać .

jak kuje to rośnie :D

CIASTECZKOWY POTWOR
09-06-10, 13:39
zalezy gdzie wystepuje
mniemam ze czujesz w okolicach lewego suta
najczesciej nerwowe i czesto nie jest to koniuszek serca ktory sie tam znajduje a miesien
jednak EKG wskazane Z pikawa nie ma zartow jak jebnie to juz amenówa Ogolnie bez paniki bo zapewne to nic
pamietaj o mineralach jak wspominal DR Hermann oraz o duzej ilosci plynow