PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Świata w RPA



Strony : [1] 2

tm7
07-06-10, 23:06
No Panowie i Panie xD niedługo zaczynają się mistrzostwa. Niestety sesja na studiach też się zaczyna, jak to teraz pogodzić. Sport i studia nie zawsze idą w parze :D

feelthekick
07-06-10, 23:38
ja tam wtrące przypomnienie o jutrzejszym meczu z (w moim przekonaniu) przyszlymi mistrzami swiata 21.45 tvp1, hiszpania wychodzi najmocniejszym skladem ;)

zapytajnik
07-06-10, 23:42
juz zacieram ręce:):) miesiąc pod znakiem piłki nożnej, cos pieknego:)
tm7, ja tez mam teraz sesje ale mysle ze jakos to pogodzimy:)

tm7
08-06-10, 14:00
spoko, wjedziemy w tą sesje na pełnej k*rwie :D

ciekawe jak wysoko przegramy z Hiszpanią

D3
08-06-10, 14:06
Jak Panowie obstawiają, kto zwycięży w tym roku?

Moje typy są następujące:

1. Brazylia
2. Hiszpania
3. Argentyna

Posłucham chętnie opinii i komentarzy, bo chcę w czwartek obstawić duuuuuuuuużą kasę :)

tm7
08-06-10, 14:21
1 Brazylia
2 Włochy
3 Hiszpania

Trudno powiedzieć co się może wydarzyć, Anglia i Holandia mają mocne drużyny, dobrze grają ostatnio. Na Argentynę raczej nie liczę.

D3
08-06-10, 14:33
Holandia zawsze gra dobrze na początku, a później lipa. Angolom się skład cosik posypał? :>
Argentyka - atak dobry, obrona cienka.

grochos
08-06-10, 15:32
A ja zrobilem zakupy w media i tam jest ze jak zgadniesz final to zwracaja cale koszta zakupow... takze final brazylia hiszpania obstawilem:) ale wiadomo co mistrzostwa to inna druzyna oslnienia dostaje. Przyklady: Senegal, Turcja, Korea czy nawet zeszly final gdzie wlochy i francja byly dobrymi druzynami, ale czy na final, chociazby przy skladzie brazyliczykow??

fallenursus
08-06-10, 15:45
Mam tylko 2wie nadzieje.
1. Ze wlosi nie wygraja
2. Ze portugalce szybko nie odpadna bo bedzie pieklo w domu:(:

zapytajnik
08-06-10, 16:03
Brazylia i Hiszpania mogą spotkać sie juz w pierwszym meczu po fazie grupowej. Brazylia gr. G a Hiszpania gr. H
a graja 1H- 2G 1G- 2H
Oby jednak tak sie nie stało;d

ja osobiscie Byłbym zadowolony jakby wygrała Brazylia, Hiszpania lub Holandia i na te drużyny stawiam:) niekoniecznie w takiej kolejności

feelthekick
08-06-10, 17:15
Ja na finał stawiam Hiszp-Bra, ale wiadomo to co sie obstawia to ma sie czasami nijak do realiów turnieju..

Gangsta Latino
08-06-10, 19:39
Napewno będzie mecz Hiszpania - Brazylia... albo w finale albo wcześniej. Ja kibicuje Brazylli ( skład jest młodszy, a wiadomo: młoda Brazylia równa się 1 miejsce)... tak było kiedyś jak jeszcze Ronaldo być młody i nie wyglądał jak świnia. Kilku a nawet kilkunastu piłkarzy ma już ponad 30, ale i tak w porównaniu z składem sprzed roku jest lepiej! A jak nie Brazylia to Hiszpania lub Włochy ( Buffon:)))) )

Patriot
08-06-10, 21:27
finał: Holandia - Niemcy albo Włochy - Holandia <3
mogę dać sobie rękę uciąć, że żadna z drużyn z Ameryki Płd nie zdobędzie mistrzostwa, a i zapewne nie wejdą nawet do finału ;)

Gangsta Latino
09-06-10, 15:53
finał: Holandia - Niemcy albo Włochy - Holandia <3
mogę dać sobie rękę uciąć, że żadna z drużyn z Ameryki Płd nie zdobędzie mistrzostwa, a i zapewne nie wejdą nawet do finału ;)

Ok, ale jak Brazylia albo Argentyna zdobędą mistrza to w FotoGallery czekam na zdjęcie rączki ;)

zapytajnik
09-06-10, 16:14
Hiszpania na pewno ma drużynę ktora jest w stanie wygrać z każdym, mówi o tym chociażby sam bilans meczów pod wodzą obecnego trenera, który jest bardzo imponujący?? Ale czy podołają wyzwaniu? Chciałbym by tak było:)


Napewno będzie mecz Hiszpania - Brazylia... albo w finale albo wcześniej.

Jeżeli jedna z tych drużyn zajmie 2 miejsce w grupie a druga 1 miejsce to wtedy spotykają sie juz pierwszej fazie pucharowej, jezeli tak nie bedzie to mogą spotkac sie chyba tylko w finale...Przyznam byłby to finał godny Mistrzostw Świata:)

p.s. Chcialbym by Holandia jeszcze powalczyla;d

opalinho
10-06-10, 11:39
Ja trzymam kciuki za Anglików.Podoba mi sie tez gra Hiszpanów oraz Holendrów i nie miałbym nic przeciwko gdyby któraś z tych drużyn sięgnęła po mistrzostwo.Ekipa Oranje ma chyba jednak za słabą obronę aby dojść chociażby do finału.Oby Francja nie wyszła z grupy.Nie znoszę ich,a po tej ręce Henryka z Irlandią wręcz nienawidzę.Naprzód Meksyk i Urugwaj!!!

mumin1992
10-06-10, 16:16
Zobaczymy jutro jak Urugwaj z Francja ;d

grochos
10-06-10, 17:14
a moze panowie teraz komu zyczycie najgorzeh? :) ja osobiscie 3 europejskim: Portugalia (tylko ze wzgledu na Ronaldo), Niemcy (ze wzgledu na historie;P) i Włosi (bo tak i chu*)

:)

grochos
10-06-10, 17:28
sorki nie dalo rady edytowac :(

Moglby ktos wzucic o ile ma gotowy program meczyow ( np mecz urugwaj - francja 11.06.2010 tvp2 godz. 20.30) ???

niechce mi sie tego kopiowac z programu a moze ktos ma taka gotowa rozpiske?

Daje soga i buziaka:)

Patriot
10-06-10, 19:12
Piątek:
15.40 RPA - Meksyk TVP2
20.15 Urugwaj - Francja TVP1

Sobota:
13.20 Korea PŁD. - Grecja TVP1
15.40 Argentyna - Nigeria TVP2
10.10 Anglia - USA TVP2

Niedziela:
13.20 Algieria - Słowenia TVP1
15.40 Serbia - Ghana TVP2
20.10 Niemcy - Australia TVP1

Poniedziałek:
13.20 Holandia - Dania TVP1
15.40 Japonia - Kamerun TVP2
10.15 Włochy - Paragwaj TVP1

to na pierwsze 4dni chyba, że chcesz będę mógł wrzucić resztę, albo systematycznie pisać jak chcesz ;p

grochos
10-06-10, 19:21
tak jak obiecalem sog i :****

jak chce ci sie to wzuc wszystko. wydrukuje sobie i bede lazil z tym przy dupie :)

Włochy paragwaj o 10.15 i anglia usa 10.10 ?

D3
10-06-10, 22:24
1X
1X
1
1
1
?
1
1
1
x2
1x

Tak widzę te mecze :)

opalinho
11-06-10, 01:33
tak jak obiecalem sog i :****

jak chce ci sie to wzuc wszystko. wydrukuje sobie i bede lazil z tym przy dupie :)

Włochy paragwaj o 10.15 i anglia usa 10.10 ?

http://www.world-cup.com.pl/terminarz-mundial2010.php

Wszystkie mecze pokazuje tvp 1 i tvp 2 więc wystarczy pykać pilotem na 1 lub 2. Tylko ostatnie mecze w grupach są o jednakowych porach wtedy jeden poleci na jedynce lub dwójce, a drugi na tvp sport.

tm7
11-06-10, 20:49
RPA - Meksyk 1:1

Ciekawy mecz był.

D3
11-06-10, 21:04
Jeszcze jak Urugwaj wygra to będzie klawo :)

mumin1992
11-06-10, 22:22
Coś po pierwszej połowie Urugwaj zawodzi, zresztą nie jest faworytem ;/

Patriot
11-06-10, 23:27
nudny mecz więcej się spodziewałem po tym drugim meczu, z tej grupy jakoś nie mogę się doczekać Meksyk - Francja (i mam nadzieję, że te dwie wyjdą )

grochos
11-06-10, 23:46
meksyk wyjdzie na bank... :)

tm7
11-06-10, 23:51
0:0 Urugwaj - Francja

Ja mam nadzieje że Francja nie wyjdzie.

Ciekawe kto królem strzelców zostanie.

DamianKSF
12-06-10, 00:10
0:0 Urugwaj - Francja

Ja mam nadzieje że Francja nie wyjdzie.

Ciekawe kto królem strzelców zostanie.

Nom ten mecz z deka nudą wiał :P
Mam nadzieje tylko, że Crystek nie zostanie królem :) Może Wayne :D

D3
12-06-10, 00:10
też mam nadzieję, że Francuzi odpadną. Nie widziałem meczu, ale pochwalę się, że dałem kupon 1x na Urugwaj 60zł i wygrałem 102zł :-D Drugi niestety nie wszedł (ale za 5zł, więc żadna strata), bo dałem RPA-Meksyk X, ale Urugwaj 1 :/

fvs
12-06-10, 01:06
Na przykładzie Francji widać jak wielka role w budowie drużyny ma trener. Maja wielkich graczy, wspaniale nazwiska a nie potrafią wymienić kilku podań na połowie przeciwnika, cały okres przygotowawczy przespali chyba, Domenech to tragiczny trener, myślę ze byle lepszy szkoleniowiec z Polski osiągnął by wyższy poziom gry w tej ekipie. To był katastrofa, Urugwaj podobnie, nie wiem na co liczy, obroną Mundialu nie podbija, maja fantastyczny potencjał w ataku a w minimalnym procencie tego nie wykorzystali. Francja nie pokazała takiego poziomu żeby murować bramkę.
Ogromnie będę kibicował ekipom z Meksyku i RPA . Piłkarze z Afryki widać że genialnie przygotowali sie na te Mistrzostwa fajnie zagrali klepka kilka razy ,a gol przecudowny, kto by pomyślał ze kilka miesięcy temu prezentowali poziom naszej reprezentacji.

Jestem mega szczęśliwy z tej futbolowej orgii jaka nas czeka przez miesiąc :))

tm7
12-06-10, 01:30
Moim zdaniem Francja w obronie się nieźle zaprezentowała. Kilka razy Forlan zaszalał, ale ogólnie mieli ciężko. Zobaczymy co dalej Francuzi pokażą, bo jeżeli wyjdą z grupy mogą zacząć się mobilizować na lepsze drużyny. Cały mecz grali nie za ciekawie, w porównaniu do takich Hiszpanów to można by rzec że są beznadziejni. Ale w końcówce pokazali że mimo wszystko potrafią grać. No ale gola już nie strzelili.

mumin1992
12-06-10, 11:16
W Urugwaju nie mają takich gwiazd, tak jak we Francji. Francuzi w pierwszych meczach na dużych imprezach nigdy bramki nie zdobyli. Dzisiaj :
Grecja - Korea Południowa
Argentyna - Nigeria
Anglia - USA
Bardzo ciekawe mecze .

Bull2
12-06-10, 12:07
x, albo j:0 dla ktores z tych druzyn ;/
1
1

niedlugo do buka lece

slim shady
12-06-10, 12:26
pierwszy mecz w kuponie mi wszedł, a francja mi wszystko zepsuła, a miałbym ponad 200zł, dzisiaj muszę znowu iść obstawiać

zapytajnik
12-06-10, 12:27
ja niestety nie obejrzalem zadnego z wczorajszych meczy;/;/ sesja daje o sobie znac ale dzisiaj nadrobie to wszystko i i naciesze sie troche mam nadzieje ze na wysokim poziomie futbolem:)

kubaCK
12-06-10, 13:50
jedziecie po tej Francji jak po lysej kobyle. zawsze im bardzo kibicowalem i wierze ze pokaza wszystkim miejsce w szeregu:) final 98, euro 2000 :) piekne chwile

slim shady
12-06-10, 13:55
do piłkarzy nic nie mam, ale trener jakieś eksperymenty zaczął wymyślać i Henry ma role rezerwowego ...

fvs
12-06-10, 16:54
jedziecie po tej Francji jak po lysej kobyle. zawsze im bardzo kibicowałem i wierze ze pokaza wszystkim miejsce w szeregu:) final 98, euro 2000 :) piekne chwile

Wtedy by Zidane który sam potrafił poprowadzić zespół, tak samo jak w 2006 :), teraz przy braku lidera (Henry mógłby nim byc ,ale przecież lepiej dawać szanse niezdarnemu Anelce) i zerowym pojęciu szkoleniowca, ta drużyna nie istnieje.

grochos
12-06-10, 18:03
MESSI szaleje;) the best of the best of the best...

mumin1992
12-06-10, 19:10
Argentyna - Nigeria 1:0
Korea - Grecja 2:0

zapytajnik
12-06-10, 22:37
Myślalem ze mecz Korei z Grecją bedzie bardziej wyrównany a tymczasem piłkarze z Azjii pokazali całkiem ładna i efektywną gre a grecy wrecz przeciwnie. 2:0 jak najbardziej sprawiedliwy wynik
Jesli chodzi o drugi dzisiejszy mecz pomiedzy Argentyną i Nigerią to uwazam, że Ci pierwsi wygrali zasłużenie ale Afrykanczycy mile mnie zaskoczyli i pokazali ze maja charakter, mowiąc szczerze chcialem zeby zyczylem im zeby doprowadzili do remisu ale niestety nie udalo sie;/ Argentyna ofensywe ma bardzo dobrą ale obroncy troche błędów popełniali i jezeli nie chca tracic bramek musza je wyeliminowac...
...a Messi?? mysle ze komentować nie trzeba, kto widział ten mecz ten wie dlaczego jest on uważany za najlepszego na świecie. Nie mogłęm wyjść z podziwu jakich sytuacji nie wykorzystywał natomiat zawodnik realu Higuain, powinien( wręcz musiał) strzelic co najmniej dwie bramki jednak wykazał się dużym brakiem skuteczności.

A tak na świeżo z obecnego meczu anglików z amerykanami to współczuje Green'owi;/

zapytajnik
12-06-10, 23:24
Anglia- USA 1:1!!!

D3
13-06-10, 10:07
Anglia- USA 1:1!!!

Nieeeeeeeeeeeeee :(

Amerykanom trzeba przyznać, że pokazali klasę w porównaniu do Angoli. Myślę, że rozwalą Słowenię.

mumin1992
13-06-10, 11:47
Oby Słowenia byłą czarnym koniem turnieju. :D

mumin1992
13-06-10, 11:56
13.06.10 - niedziela
Algieria - Słowenia 13:00
Serbia - Ghana 15:30
Niemcy - Australia 20:00

rafio83
13-06-10, 12:34
a tak to kogo typujecie na mistrza swiata? Ja z sentymentu powiem Anglia ale z rozsądku Włochy :)

mumin1992
13-06-10, 13:20
Argentyna .

mtm
13-06-10, 13:20
Dawajcie info kiedy i o której są poszczególne mecze , to może jakiś oglądne :D

mumin1992
13-06-10, 13:23
TVP 1 : 13:20
MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Algieria - Słowenia
TVP 2
17:00
MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Serbia - Ghana
20:20
MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Niemcy - Australia

Jutro:
TVP 1
13:20
MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Holandia - Dania
20:20
MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Włochy - Paragwaj
TVP 2
15:50
MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Japonia - Kamerun
Wtorek:
TVP 1
13:20
MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Nowa Zelandia - Słowacja
20:20
MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Brazylia - Korea Płn.
TVP 2
15:50
MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia

fvs
13-06-10, 14:58
Dawajcie info kiedy i o której są poszczególne mecze , to może jakiś oglądne :D


Mecze są codziennie o 13:30 , 16:00 i 20:30

http://mundial.wp.pl/terminarz.html?ticaid=1a53b

mtm
13-06-10, 23:39
No to szwaby pozamiatały .

slim shady
14-06-10, 00:25
przynajmniej Niemcy zagrali porządny mecz, dzięki nim jestem bliżej wygranej :P

D3
14-06-10, 10:50
przynajmniej Niemcy zagrali porządny mecz, dzięki nim jestem bliżej wygranej :P

Słaby przeciwnik, więc zbytnio się nie pokazali. Chciałbym zobaczyć jak Niemcy by sobie poradzili ze Stanami.

Panowie dzisiejsze wyniki to:

Holandia - Dania: wygrana Holandii... 2:0, lub 3:1
Japonia - Kamerun: wygrana Kameruńczyków... 0:2 lub 0:3
Włochy - Paragwaj: remis bezbramkowy albo po 1

:)

slim shady
14-06-10, 12:01
włochy wygrają

a Niemcy raczej sklepali by USA, czy nawet Anglię, Francję chodź nie chcę tak wybiegać w przyszłość, zobaczymy jak poradzą sobie z trudniejszymi rywalami

tm7
14-06-10, 12:59
a Niemcy raczej sklepali by USA, czy nawet Anglię, Francję chodź nie chcę tak wybiegać w przyszłość, zobaczymy jak poradzą sobie z trudniejszymi rywalami
Też tak uważam. Myślę, że Niemcy lepiej się zaprezentują od Anglii i Francji. Wczoraj pokazali solidną grę.

Mam nadzieję, że Włosi mnie dzisiaj nie zawiodą :D

D3
14-06-10, 13:02
Anglia i Francja słabiutko, USA bardzo przyzwoicie. A nuż zagrają ze sobą? :>

D3
14-06-10, 14:46
Panowie livestreaming darmowy, żebym mógł oglądać mecze w pracy? Zna ktoś?

fvs
14-06-10, 15:20
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

mumin1992
14-06-10, 17:29
Włochy jak dobrze w turniej wejdą to są groźni, to jest drużyna turniejowa.

tm7
14-06-10, 17:46
Mam nadzieję, że Włosi dzisiaj dadzą czadu. defenseeeeeeeeee to podstawa

Holandia - Dania 2:0

Holandia nie wysilała się dzisiaj specjalnie. Van Persie psuł wszystko co mógł. Ale skład mają bardzo mocny, ci ludzie co weszli z ławki ładnie poniewierali tymi obrońcami. Gdyby nie ten samobój mogłoby być różnie.

mumin1992
14-06-10, 17:51
Holandia zawsze jest groźna . . :D Czekam na Włochów :D

Gangsta Latino
14-06-10, 19:29
Kamerun - Japonia 0:1

Mecz nie za ciekawy ale ostatnie 10 minut całkiem całkiem. Wydaje mi się, że z tej grupy wyjdzie Holandia i Japonia ( lub Dania). Kamerun bez formy. Totalne dno.

D3
14-06-10, 19:31
Kamerun bez formy. Totalne dno.

Dokładnie w życiu bym się nie spodziewał takiej nędzy...

tm7
14-06-10, 20:34
Jak patrzyłem co Japonia robi z Kamerunem to się zacząłem zastanawiać nad polską piłką, gdzie my w ogóle jesteśmy na świecie. Jaja by były jak by z Japonią zorganizowali sparing i jeszcze przegrali... wtedy by już całkowicie sprowadzili nas na ziemie. Nasi noszą się jak pawie, a prawda jest taka, że nie istniejemy nawet w meczach z krajami gdzie piłka nożna nie ma jakiejś wielkiej tradycji. Wystarczy że ktoś podejdzie profesjonalnie do tematu tak jak USA, czy teraz nawet taka Japonia... podejrzewam że oni nie daliby sobie wbić Hiszpanom 6 bramek. Bo żeby do tego nie dopuścić wystarczy mieć jakąś godność i ambicje. Obrona to teraz podstawa, wystarczy spojrzeć na te mistrzostwa jak grają zespoły, ale nasi jak widać tego dalej nie rozumieją.

tm7
14-06-10, 20:46
Z tymi trąbkami to przesadzają... nie wiem co oni w tym widzą, dmuchać w to cały mecz :|

D3
14-06-10, 22:21
Paragwaj wygrywa :(

grochos
14-06-10, 22:21
to sie nazywa wuwuzela - jesli ktos probowal w to dmuchac to wie ze nie da rady dmuchac calego meczu:) dmuchniesz 5 razy i pluca idzie wypluc. Ale jezeli jest 10tys trabek to jak kazdy dmuchnie 3 razy podczas polowy to to trwa caly czas...

Jak narazie nikt w tych mistrozstwach nie zrobil mi tak dobrze jak paragwaj:) sorki nie lubie wlochow...

mumin1992
14-06-10, 22:32
Poczekajmy na 2 połowę , nie przekreślać Włochów. Te wuwuzele to masakra, stopery się pięknie sprzedają . :D
A Japonia ma takiego Honde który jest jedynym znanym graczem, Polska nie ma nikogo na taką skale. -.-

grochos
14-06-10, 22:35
Poczekajmy na 2 połowę , nie przekreślać Włochów. Te wuwuzele to masakra, stopery się pięknie sprzedają . :D
A Japonia ma takiego Honde który jest jedynym znanym graczem, Polska nie ma nikogo na taką skale. -.-

45zl za pare stoperow;)

ale jeden zawodnik i tak nic nie zdziala, zreszta wg. mnie jest porownywalny z takim błaszczykowskim... tu chyba o pogiecie blach w bani chodzi...

mumin1992
14-06-10, 22:39
Kim jest Błaszczykowski ?? Porównaj osiągnięcia, narazie Błaszczykowski siedzi w Borussi i nie ubliżając mu nie pokazuje nic nadzwyczajnego,. . ;]

grochos
14-06-10, 22:52
Tzn. osoba ktora grala w Velne i doslownie kilka miesicy temu podpisala kontrakt z CSKA tez jakiegos szalu nie robi wg. mnie. Lepiej jego gra wyglada w reprezentacji, ale gdyby Błaszczykowski gral w reprezentacji Argentyny tez jego gra by lepiej wygladala.. :)

mi chodzilo poprostu o to, ze tak naprawde teoretycznie (do pewnego czasu) nie mielismy takiej slabej tej reprezentacji. Ebi, czy Błąszczykowski z Borussi, Janczyk z CSKA, Zuraw czy Boruc z Celticu, Zewlakow z Pireusu, Dudek z Liverpolu/Realu, Krzynio, Niedzielan, Jelen, Obraniak tez grali/graja w sredniakach europejskich - czy dostali sie tam po jakis znajomosciach? Nie! Ze wzgledu na pewien poziom, ktory prezentowali. A co robia/robili w reprezentacji? o to chodzi ze nic... :( a japonczycy? jeden Honda... i potrafia wygrac z Kamerunem gdzie gra zdobywca ligi mistrzow...

Włosi remisuja... :(

zapytajnik
14-06-10, 22:52
Włochy- Paragwaj 1:1
De Rossi!!!

p.s. ja tez nie jestem jakims fanem Włochów...

slim shady
15-06-10, 14:16
A Japonia ma takiego Honde który jest jedynym znanym graczem, Polska nie ma nikogo na taką skale. -.- Dudek, Jeleń, Kuszczak, Fabiański, Żewłakow, Boruc, Smolarek, Krzynówek

dla mnie Honda nie jest znany na dużą skalę, kiedyś był Nakata na prawdę znany

fallenursus
15-06-10, 14:56
Mam cicha nadzieje ze te smierdzacepotem z nadzelowanymi wlosami makarony nie wyjda z grupy. Najlepiej jakby po wyjsciu wjebali z portugalia.mialbym zaklepany dupcing 3xdziennie przez najblizsze 4 lata:)

opalinho
15-06-10, 16:52
Tzn. osoba ktora grala w Velne i doslownie kilka miesicy temu podpisala kontrakt z CSKA tez jakiegos szalu nie robi wg. mnie. Lepiej jego gra wyglada w reprezentacji, ale gdyby Błaszczykowski gral w reprezentacji Argentyny tez jego gra by lepiej wygladala.. :)

mi chodzilo poprostu o to, ze tak naprawde teoretycznie (do pewnego czasu) nie mielismy takiej slabej tej reprezentacji. Ebi, czy Błąszczykowski z Borussi, Janczyk z CSKA, Zuraw czy Boruc z Celticu, Zewlakow z Pireusu, Dudek z Liverpolu/Realu, Krzynio, Niedzielan, Jelen, Obraniak tez grali/graja w sredniakach europejskich - czy dostali sie tam po jakis znajomosciach? Nie! Ze wzgledu na pewien poziom, ktory prezentowali. A co robia/robili w reprezentacji? o to chodzi ze nic... :( a japonczycy? jeden Honda... i potrafia wygrac z Kamerunem gdzie gra zdobywca ligi mistrzow...

Włosi remisuja... :(

Z tych wszystkich "asów" których wymieniłeś zwróć uwagę jak więszkość się spierdzieliła jak zobaczyli co to piłka na europejskim poziomie.Ebiemu stary przetarł szlaki,zachciało mu sie Santanderu i pokazał jaki z niego mizerny grajek,Błaszczyk daje radę lecz jego zdrowie jest kruche i z takim natłokiem spotkan zwyczajnie ciężko jest mu zagrać cały sezon na bardzo dobrym poziomie.Janczyk,Niedzielan - no comment.Zuraw miał tylko pierwszy sezon dobry w Celtach,potem było coraz gorzej.Teraz szlaja się po średniakach i wygrzewa dupę w greckich lub cypryjskich kurortach.Zewlakow,Krzynio najlepsze lata maja za sobą ale jak byli ciut młodsi to dawali radę.Jeleń nadaje się na typową gre z kontry gdyz jest niesamowicie szybki,wydaje mi się że jeśli przejdzie do OM to juz nie bedzie tak blyszczal bo oni zwykle jako faworyt w lidze fran grają częściej atakiem pozycyjnym.Obraniak to solidny grajek.
Na koniec 2 slowa o Dudku,nigdy typa nie trawilem.Kazdy go chwali jaki on zajebisty i ten jego slynny Dudek Dance.Nikt nie powie ile on nam meczy w kadrze wybronil?Zadnego,a babola z Lotwą u siebie w eliminacjach na Lazienkowskiej mu nie zapomnę.Siedzi juz chyba z 4 sezon w Madrycie z dupą przyspawaną do lawkii liczy eurusy na koncie.Wiekszosc dziennikarzy gada o nim jako zawodniku Realu,a Juruś rocznie gra jakies 2-3 mecze i jak dla wiekszosci naszych pilkarzy liczy sie przede wszystkim zarobek.

Gangsta Latino
15-06-10, 16:56
Słowacja - Nowa Zelandia 1:1 Oglądałem od 55 minuty i Słowacja miała lekką przewagę, ale akcja Nowej Zelandii z 90 min zabójcza:D Ale i tak mecz NUDNY.
Kur.wa mam nadzieję, że po meczach Brazylii i Hiszpanii będę mógł wreszcie powiedzieć, że to MŚ bo na razie słaby poziom drużyn ( oprócz Niemiec). A zaraz mecz WKS - Portugalia.

mumin1992
15-06-10, 17:05
WKS - Portugalia leci :D

slim shady
15-06-10, 17:07
Zuraw miał tylko pierwszy sezon dobry w Celtach,potem było coraz gorzej.Teraz szlaja się po średniakach i wygrzewa dupę w greckich lub cypryjskich kurortach.
a co ma robić w tym wieku ? strzelał sporo bramek dla reprezentacji, ale jest już stary


Na koniec 2 slowa o Dudku,nigdy typa nie trawilem.Kazdy go chwali jaki on zajebisty i ten jego slynny Dudek Dance.Nikt nie powie ile on nam meczy w kadrze wybronil?Zadnego,a babola z Lotwą u siebie w eliminacjach na Lazienkowskiej mu nie zapomnę.Siedzi juz chyba z 4 sezon w Madrycie z dupą przyspawaną do lawkii liczy eurusy na koncie.Wiekszosc dziennikarzy gada o nim jako zawodniku Realu,a Juruś rocznie gra jakies 2-3 mecze i jak dla wiekszosci naszych pilkarzy liczy sie przede wszystkim zarobek.
akurat on był pewnym bramkarzem w reprezentacji, każdemu bramkarzowi zdarzają się błędy, za czasów Feynordu był najlepszym piłkarzem ligi Holenderskiej, trochę trener Liverpoolu zepsuł mu karierę bo Dudek siedział na ławce, a trochę sam Dudek bo mógł pójść do słabszego klubu ale grać regularnie, ale widocznie chciał mieć święty spokój, zgarniać grubą kasę i wygrzewać się w Hiszpanii

zapytajnik
15-06-10, 17:09
liczę na WKS!!!!

Gangsta Latino
15-06-10, 17:19
Ja dopiero czekam na wieczór i moją Brazylię:D A w meczu WKS - Portugalia stawiam 2:2

Kurde 21 min i już 3 żółte kartki. Będzie żółto i czerwono...

zapytajnik
15-06-10, 17:54
niestety nie obejrze meczu canarinios bo mykam na trening...
a poza tym strzałem Ronaldo to mecz całkiem wyrównany, nawet z lekkim wskazaniem na WKS bym powiedział...

tm7
15-06-10, 17:56
liczę na WKS!!!!
też jestem za WKS

mumin1992
15-06-10, 18:04
Coś im spadła ilość akcji, no będą kratki, i z Brazylią może C. ROnaldo nie grać jak dostanie jeszcze z Koreą żółtą. :D

Gangsta Latino
15-06-10, 18:41
A podobno Korea Pn. zapowiada zwycięstwo nad Brazylią... żółtkom chyba już na serio sie we łbie poprzewracało...

zapytajnik
15-06-10, 18:53
WKS- Portugalia 0-0!!

ja obstawiam ze Brazylia wygra 3 lub 4 do 0

Gangsta Latino
15-06-10, 18:54
No ten mecz już nie taki słaby, ale bramek brak. Mam nadzieje, ze Brazylia strzeli min. 3 brameczki i będzie pięknie:D

fvs
15-06-10, 20:02
WKS- Portugalia 0-0!!

ja obstawiam ze Brazylia wygra 3 lub 4 do 0

Żebyś sie nie przeliczył ja myślę ze lekko może wygrać Brazylia albo bedzie 0:0. Ta Korea różni sie od swoich południowych sąsiadów. Nie zdzwie sie jak będą murować bramki cała drużyną

opalinho
15-06-10, 21:21
Żebyś sie nie przeliczył ja myślę ze lekko może wygrać Brazylia albo bedzie 0:0. Ta Korea różni sie od swoich południowych sąsiadów. Nie zdzwie sie jak będą murować bramki cała drużyną

Ja postawiłem, że padnie under 3,5 bramki. Skośni postawią autobus przed polem karnym i wbrew temu co wszyscy sądzą może się skończyć 2-0 lub 3-0.Równie dobrze może być z 6-0,zależy kiedy im pierwszą wsadzą.Canarinhos mają niespotykaną dotąd dobrą linię defensywną.W bramce Cesar,dalej Lucio,Maicon,Juan.Jest jeszcze Alves,mogą zajść daleko.Ciekaw jestem dyspozycji Kaki,dobra zawijam oglądać.

tm7
15-06-10, 22:24
Brazylia narazie na stojąco. Robinho fajnie macha nogami zwody robi ale to za mało. Kaka słabo, zmarnował się w tym Realu, kilka podań w aut miał. Ale liczę, że w przerwie Dunga im powie że sobie jaja robią i w 2 połowie już coś będą biegać.

mumin1992
15-06-10, 22:54
tto nie wygrasz chyba :D Korea się broni ... ;p

Gangsta Latino
15-06-10, 23:03
Jeszcze jeden gol i mój wynik sie spełni ( 3:0) ;)!!!

slim shady
15-06-10, 23:21
jeszcze jeden ale dla Koreii :P

2:1 koniec meczu

Korea nie okazała się takim łatwym przeciwnikiem jak wszyscy myśleli

tm7
15-06-10, 23:43
Jeśli Brazylia wygra pozostałe mecze w swojej grupie, to Portugalia i WKS będą mieli grubo żeby strzelić jak najwięcej goli tym Koreańczykom, jak oni się tak bunkrują.

zapytajnik
15-06-10, 23:46
Meczu nie widzialem a sam wynik troche zaskakujacy... ale dla Brazyli ważne ze wygrali ten pierwszy mecz i 3pkt maja... A gra moze z biegiem czasu bedzie coraz lepsza...tego im zycze:)

mumin1992
16-06-10, 13:49
Dzisiaj :
Chile - Honduras
Hiszpania - Szwajcaria
RPA - Urugwaj

opalinho
16-06-10, 13:55
Liczę na piękną grę Hiszpanów aczkolwiek do tej pory druzyny grały zachowawczo i ostrożnie. Wieczornym meczem rozpocznie się dziś druga seria spotkań i tu liczę,że będzie juz walka na całego bez żadnego kalkulowania. RPA - URUGWAJ - liczę na fajny mecz i parcie do przodu ze strony obu ekip.

mumin1992
16-06-10, 13:58
Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej, bardziej otwarty futbol.

slim shady
16-06-10, 18:56
hehe sensacja Hiszpania przegrała 1:0 ze Szwajcarią

zapytajnik
16-06-10, 19:04
sensacja Hiszpania przegrała 1:0 ze Szwajcarią


Nie wierze w to!!!!

slim shady
16-06-10, 19:14
mogło być nawet 2:0 ale Szwajcarzy trafili w słupek

fvs
16-06-10, 19:57
Dobra pora lekko podsumowac 1 kolejke:

Najlepsze wrażenie: Niemcy, RPA, Korea Płd
Największe rozczarowanie: Francja, Hiszpania, Serbia,
Najlepszy mecz: Argentyna vs Nigeria 1:0
Najgorszy mecz: Algieria vs Słowenia 0:1
Największa niespodzinaka: Hiszpania vs Szwajcaria 0:1
Najlepszy zawodnik: Robinho, Assamoah, Park
Najlepszy Bramkarz: Enyeama
Największe rozczarowanie : Higuain, Xavi, Suarez
Najładnieszy gol: Heinze - Argentyna vs Nigeria 1:0
Najładniejsza parada: Valladares - Honduras-Chile
Najgorsza parada: Green - Anglia vs USA

opalinho
16-06-10, 19:59
mogło być nawet 2:0 ale Szwajcarzy trafili w słupek

Strzał w słupek to strzał niecelny,Hiszpanie mieli poprzeczkę.Wkurwili mnie na amen gwiazdorzy z Hiszpanii,jak nie wygrają grupy to popłynę sporo grosza.Zwyciężyła taktyka podobna do tej jaką zastosował Mourinho w rewanżu Ineru na Barcie.Graty dla Szwajcarów a Hiszpanie niech sobie wezmą do serca, że piłka nożna jest prostą grą, a nie 120 podań na minutę i dupa blada.

fallenursus
16-06-10, 21:13
http://cdn3.knowyourmeme.com/i/000/054/555/original/bzzRage.jpg?1276451022

Voice666
16-06-10, 21:29
Dobry mecz W wykonaniu Szwajcarów, brawo!!!!!!

Niemcy mistrzami będą.

tm7
16-06-10, 22:06
Hiszpanie się zesrali... Torres bez formy po tej kontuzji, piłka mu odskakuje, strzela krzywo, musiałby wejść w rytm meczowy.

Patriot
17-06-10, 00:05
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dobra pora lekko podsumowac 1 kolejke:

Najlepsze wrażenie: Niemcy, [B]RPA, Korea Płd


pomijając drugą kolejkę, że przegrali 3:0 to w pierwszej z Meksykiem też nic nie pokazali, więc nie wiem na czym zrobiła Ci ta drużyna wrażenie w pierwszym meczu.. bo chyba nie na tym, że pierwsze 30min nie potrafili wyjść z własnej połowy z jakąś konkretną akcją.

D3
17-06-10, 00:19
hehe sensacja Hiszpania przegrała 1:0 ze Szwajcarią

Chyba 0:1 slim :)

W każdym razie mecz był dobry moim zdaniem i jak się okazuje faworyci bukmacherów sobie nie poradzili.

fvs
17-06-10, 12:59
pomijając drugą kolejkę, że przegrali 3:0 to w pierwszej z Meksykiem też nic nie pokazali, więc nie wiem na czym zrobiła Ci ta drużyna wrażenie w pierwszym meczu.. bo chyba nie na tym, że pierwsze 30min nie potrafili wyjść z własnej połowy z jakąś konkretną akcją.

Po 1. ta drużyna (najsłabsza z Afrykańskich) z Meksykiem powinna przegrać wysoko a zremisowala
po 2. pokazali fajną grę z klepki(w tym strzelili genialnego gola), kilka razy cieszyli moje oko
po 3. kilka miesiecy temu byli poziomem naszej reprezentacji, a nawet słabsi wiec jak dla mnie pokazali sie z super strony.
po 4. to jest moje zdanie, każdy ma prawo do swojej oceny
po 5. to było podsumowanie 1 kolejki, na 2 przyjdzie czas :)


Chyba 0:1 slim :)

W każdym razie mecz był dobry moim zdaniem i jak się okazuje faworyci bukmacherów sobie nie poradzili.

Przegralem 30 zł przez Hiszpanów, ale była to najprzyjemniejsza przegrana w moim życiu :D

mumin1992
17-06-10, 16:43
Argentyna - Korea południowa 4:1
bardzo ładnie wprowadził się Aguero jak wszedł na boisko . :D

Patriot
17-06-10, 17:15
ja też przez Hiszpanów straciłem 20zł i jako jedyni i ostatni zepsuli mi kupon miałbym 150zł ale i tak się cieszę :DD od początku liczyłem na Szwajcarię jakoś mimo tego kuponu chociaż nie bardzo wierzyłem, że to możliwe że wygrają :)))))
i cóż gadając z kolegami przed mundialem odrazu mówiłem, że Hiszpanie stać co najwyżej na 1/8, 1/4 turnieju, ale na strefę medalową są za słabi na mundialu :) niby jeszcze nic przesądzonego, ale teraz zapewne będzie w 1/8 mecz z Brazylią, a Hiszpania jak to zwykle na mundialach sobie nie radzi i będzie bye bye.
Dla mnie największym zaskoczeniem jest jak narazie Argentyna, a już po dzisiejszym meczu szczególnie niby nie wymagający rywale, ale futbol ładny dla oka, myślałem, że i Argentyna i Brazylią będą słabe, a jak narazie się okazuję że tylko ta druga niewiele pokazała

mumin1992
17-06-10, 17:28
Wiesz Korea Północna o życie walczy to się nie dźiw ;d hehe

slim shady
17-06-10, 17:31
ładnie dzisiaj Argentyna

na razie Nigeria prowadzi 1:0 z Grecją
kibicuje Nigerii bo Grecja gra za nudny futbol

ps. jeśli chodzi o tracenie kasy to przez francuzów nie wszedł mi kupon za ponad 200 zł, a przez Włochów 150 zł

mumin1992
17-06-10, 17:40
Grecja jest nieporozumieniem na tym turnieju ;.. NIGERIA czerwona kartka dla Kuity

fvs
17-06-10, 17:50
Bezmyślnie sie zachował Kaita, nie szczędził bym mu słów w szatni

mumin1992
17-06-10, 18:03
Nooooo nie na takim turnieju takie zachowanie ;/ juz po 1 jest .

slim shady
17-06-10, 18:18
jeszcze Taiwo ma kontuzję, jak nie przegrają do tego meczu to będzie sukces

opalinho
17-06-10, 19:38
Nawiązując do strat u buka to przez gwiazdorów z Hiszpanii straciłem 200pln.Jak nie wygrają grupy popłynę kolejne 150pln więc jak mają wejść z drugiego miejsca to życzę awansu Chile i Szwajcarom.Na szczęście wczoraj wieczorem i dziś już się lekko odkułem.Dziś ciekawy mecz Francji z Meksykiem,który może zadecydować kto zagra w następnej rundzie.Jutro Synowie Albionu,come on England.

slim shady
17-06-10, 20:18
obstawiam, że Francja wygra, bo jak nie wygrają to będą mieli nóż na gardle

przez Nigerię kupon mi przepadł ;/

Patriot
17-06-10, 20:24
też myślę, że Francuzi wygrają, ale osobiście liczę na Meksyk grupa A ciekawie się zapowiada awans do dalszej rundy tym bardziej, że trzy zespoły jak dla mnie wyrównany futbol grają :)

D3
17-06-10, 21:22
ps. jeśli chodzi o tracenie kasy to przez francuzów nie wszedł mi kupon za ponad 200 zł, a przez Włochów 150 zł

LOL witaj w klubie slim, podobnie. Ale postawię kaskę na Niemców i się odbijemy ;))))

slim shady
17-06-10, 21:31
no właśnie jadę obstawiać, i na Niemców bankowo postawię :P

D3
17-06-10, 21:36
no właśnie jadę obstawiać, i na Niemców bankowo postawię :P

Ile stawiasz na Niemców? Ja myślałem skromnie o 100-150zł nie więcej...

mtm
17-06-10, 21:46
sobie oglądam a tu obrazu nie ma :(

slim shady
17-06-10, 21:50
Ile stawiasz na Niemców? Ja myślałem skromnie o 100-150zł nie więcej...
sam nie wiem, zobaczę jaki kurs będzie

D3
17-06-10, 21:55
U mnie 1,6 na Szwabów.

slim shady
17-06-10, 22:13
u mnie 1.63 więc podobnie ;)

opalinho
17-06-10, 22:25
no właśnie jadę obstawiać, i na Niemców bankowo postawię :P

Jedziesz obstawiać,nie lepiej w necie pykać?Wygodniej i 10% nie zabieraja od wygranych.Ja mam właśnie obawy co do Niemraszków.Każdy mecz jest inny,Serbia z nożem na gardle a 4-0 ze słabymi Kangurami nie może rzutować na ogólny obraz choć zagrali rzeczywiście bardzo dobrze w pierwszym meczu.Tak czy owak powodzenia,grabcie buków Panowie ile wlezie.

slim shady
18-06-10, 00:37
i Francja przegrała :P

jeszcze nigdy nie obstawiałem na necie, czas żeby spróbować ;)

ps. nowy adres forum http://www.vuvuzela-time.co.uk/www.e-gym.pl

opalinho
18-06-10, 01:12
i Francja przegrała :P

jeszcze nigdy nie obstawiałem na necie, czas żeby spróbować ;)

ps. nowy adres forum http://www.vuvuzela-time.co.uk/www.e-gym.pl

Polecam zdecydowanie granie w necie,duzo więcej możliwości.Bet 365 chyba najlepsze,aczkolwiek na początek Expekt dobry.Z vuvuzelą niezle sobie poszedłeś,hehe. Ja tam na żywo to bym chyba ochujał jakby mi 90 minut trąbili,dzikusy jebane.Zero dopingu,śpiewu tylko rykowisko.

fvs
18-06-10, 15:24
Ile stawiasz na Niemców? Ja myślałem skromnie o 100-150zł nie więcej...

Współczuje :D

Voice666
18-06-10, 15:26
kurwa Niemcy dostają 0:1, moi faworyci tych mistrzostw............ zostaje wierzyć jeszcze we Włochów.

D3
18-06-10, 15:30
kurwa Niemcy dostają 0:1, moi faworyci tych mistrzostw............ zostaje wierzyć jeszcze we Włochów.

Dzięki Bogu mi się daty popieprzyły i nie postawiłem na Niemców, bo myślałem, że jutro grają :-D

Voice666
18-06-10, 15:32
Lucky you :(

D3
18-06-10, 15:35
Lucky you :(

Spokojnie dopiero się druga połowa dopiero co zaczęła, nie pamiętacie już wczorajszego meczu Grecja-Nigeria? :>

mumin1992
18-06-10, 16:26
Niemcy - Serbia 0:1 niespodzianka.

Patriot
18-06-10, 18:01
i Słowenia prowadzi 2:0 z Usa, ciekawe te mistrzostwa się robią jak dla mnie ;) wiele zaskakujących wyników ;)
Najbardziej mnie śmieszy czemu Polacy jak już grają na jakiś mistrzostwach nie mogą tak się zmobilizować, jakoś Szwajcaria potrafi, Słowenia potrafi, Serbia potrafi, a za wiele wielkich nazwisk tam nie ma. Nasza reprezentacja jakby już się zakwalifikowała np zamiast Słowenii to po dwóch kolejkach miała by max 1pkt , perspektywa meczu z Anglia i jak zwykle to samo, a jakoś każdy inny zespół potrafi powalczyć

Voice666
18-06-10, 18:13
Już jest 2:1, ale mecz zajebisty, jeden z lepszych jak dotąd.

Patriot
18-06-10, 19:03
no i 2;2 a powinno być 2;3 bo zupełnie nie rozumiem o co chodziło czemu nie uznał.. ale takie mecze aż przyjemnie się ogląda i kolejna grupa gdzie kwestia awansu pozostanie do ostatniej kolejki jak np w grupie B Nigeria pomimo dwóch porażek ma teoretycznie szanse na awans jak dotąd jeszcze nie ma drużyny która już te szanse straciła :) ale podejrzewam że dziś wieczorem będzie pierwsza ;p

Gangsta Latino
18-06-10, 21:33
Mecz Słowenia - USA jeden z lepszych jak narazie na całych mistrzostwach;) Ale jacy ludzie są zmienni... jak Niemcy wygrały 4:0, to dużo osób zaczęło ich stawiać w gronie finalistów, a teraz po porażce to Argentyna wskoczyła na ich miejsce;) Ale ja i tak liczę na Brazylię!!

fvs
18-06-10, 23:36
Mecz Słowenia - USA jeden z lepszych jak narazie na całych mistrzostwach;) Ale jacy ludzie są zmienni... jak Niemcy wygrały 4:0, to dużo osób zaczęło ich stawiać w gronie finalistów, a teraz po porażce to Argentyna wskoczyła na ich miejsce;) Ale ja i tak liczę na Brazylię!!

Dziwisz sie ?
z Australią Niemcy grali kapitalną piłkę, wiec wiadomo ze dla wiekszosci byli faworytami. Argentyna tez trafi na swoją zaporę ;)

slim shady
18-06-10, 23:46
Anglia Algeria 0:0 ?? co kur@#A

dobrze że miałem dzisiaj robotę i nie zdążyłem postawić kuponu

tm7
19-06-10, 00:44
ciężko cokolwiek obstawić przy takich wynikach, Anglia się prezentuje nie za wesoło

Polacy ładny sabotaż Niemcom zrobili haha

Patriot
19-06-10, 08:31
Serbia, Ghana czy Niemcy jak widać będą miały łatwego przeciwnika w 1/8, bo ta grupa C to ;| ok coś tam te Usa i Słowenia grały, ale myślę że z Serbia czy Niemcami to większych szans by nie mieli. Chociaż jak na razie wszystko jest możliwe :D
Dziś zobaczymy czy Holendrzy zagrają wreszcie tak jak się po nich spodziewa no i Ghana Australia bardzo ciekawy, osobiście nie lubię Australii ale jak Niemcy przegrały kibicuję dla nich. Ja tam dalej liczę, że Niemcy wygrają ewentualnie Włosi ;)

D3
19-06-10, 08:33
no i 2;2 a powinno być 2;3 bo zupełnie nie rozumiem o co chodziło czemu nie uznał..

Też nie kumam decyzji sędziego. Dał spalonego, ale przecież piłka była kierowana do innego zawodnika USA! Stany mnie co mecz zaskakują, bo chłopaki naprawdę potrafią się zmobilizować i swoje wyciągnąć pomimo faktu, że w USA specjalnych tradycji grania w PN nie ma ;)

mumin1992
19-06-10, 10:30
Anglia remis :D . Kurde nie widziałem meczu imprezowałem dopiero co wróciłem, :D . . .
dzisiaj Japonia - Holandia

zapytajnik
19-06-10, 15:45
1:0 prowadzi Holanda po ladnym, mocnym strzale Sneidera ale trzeba przyznac ze bramkarz mogl to jednak obrnic.
pierwsza polowa meczu bez szalu, w drugiej sie juz cos zaczyna dziac;d

Gangsta Latino
19-06-10, 17:39
No, Holandia pokonała 1:0 Japonie i ma już prawie pewne wyjście z grupy;)

Patriot
19-06-10, 22:21
to się nazywa mecz akcja za akcją ja tam liczę na Danię chociaż prawdę mówiąc to Kamerun jakoś ładniej gra jak dla mnie
Jak dotychczas mecze z udziałem Holandii to jedne z najnudniejszych na mundialu :( ale coś mam wrażenie, że oni się rozkręcą a teraz specjalnie jakby usypiają rywali zobaczymy ;)

slim shady
19-06-10, 22:41
mam nadzieję że Dania wygra bo ją obstawiłem

slim shady
19-06-10, 23:24
no i wygrała !

fajny mecz warto było go obejrzeć

Patriot
19-06-10, 23:44
jutro wszystkie mecze jak dla mnie ciekawie się zapowiadają niby szczególnie Brazylia - WKS, ale ja jakoś bardziej nie mogę się doczekać Włochów.
Kamerun sam sobie jest winien, że już odpadł Japonia była do ogrania i tyle żeby odpowiednio się zmobilizowali to dziś nie byliby w takiej sytuacji, a Niemcy mają farta że Ghana nie wygrała bo mieliby nieciekawie chociaż raczej te 4gole dla Australii przesądziłyby o ich awansie (zakładając że ograją Ghanę, a raczej ograją bo oni tam nic nie grają)

Gangsta Latino
20-06-10, 21:49
No jak na razie meczk Brazylia - WKS dosyć ciekawy;)
BRAZYLIA!!!!!!!

zapytajnik
20-06-10, 22:07
i prowadzenie Brazyli po dorym strzale Luisa Fabiano:) Dobrze by bylo gdyby te dwie ekipy awansowaly do dalszej fazy rozgrywek:)

Patriot
20-06-10, 22:24
ja tam jednak liczę na awans Portugalii ;)
ale jak tak oglądam te mistrzostwa to coś czuję, że jednak po tych mistrzostwach nadal będzie można powiedzieć że mundialu nie wygrała nigdy drużyna z Europy gdy był on rozgrywany poza naszym kontynentem :(

mumin1992
20-06-10, 23:29
Najładniejszy meczy tych mistrzost, tylko sędzia nie ogarniał ;/

slim shady
20-06-10, 23:38
no i Włosi zepsuli mi kupon ;/ dziwne te mistrzostwa

Bull2
21-06-10, 00:46
oj slim...czyzby bys byl juz na minus :P :D ...a a mistrzostwa sa mega dziwne

slim shady
21-06-10, 01:11
na razie jestem na minus ale się odkuje :P

tm7
22-06-10, 18:13
Francja z RPA do przerwy 0-2 dają rade chłopaki :D tak żałośnie żeby grali to jeszcze ich nie wiedziałem, jeszcze w 10 grają

Patriot
22-06-10, 18:56
z jednej strony to dobrze, że dziwne ;)
ja się cieszę strasznie, że RPA nie awansuje :))))) jakoś jak gospodarza grają to nie przepadam za tymi meczami po mundialu w Korei... za wyjątkiem mundialu 2006 wtedy liczyłem na Niemcy, ale ja zawsze na nich liczę :)
Urugwaj ładną piłkę gra teraz będzie grać z Grecją albo Korea Płd to myślę, że mogą liczyć na 1/4,a co dalej to kto wie ;)

opalinho
22-06-10, 19:22
Zasłużony awans Meksyku oraz Urugwaju. Wolałem Meksyk z pierwszego miejsca,nie wiem czemu Aguirre wystawia tego starego Blanco kosztem młodego i szybkiego Hernandeza. Urugwaj powinien przejść następną rundę, Meksyk chyba skończy na Argentynie aczkolwiek liczę na fajny i emocjonujący mecz.

D3
23-06-10, 12:00
Fuck Yea! Dałem Grecja-Argentyna 2 i Nigeria - Korea Płd X.

ydarzenie
Kurs

Data
1. Kamerun - Holandia

1.80

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

2. Dania - Japonia

2.25

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

3. Grecja - Argentyna

1.53

Wygrane

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa B
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

4. Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej

1.36

2010-06-25 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa G
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

5. Ghana - Niemcy

2.50

2010-06-23 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa D
Podwójna szansa , Stawiasz na:1X

6. Australia - Serbia

1.90

2010-06-23 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa D
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

7. Stany Zjednoczone - Algieria

1.95

2010-06-23 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa C
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

8. Słowenia - Anglia

2.65

2010-06-23 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa C
Podwójna szansa , Stawiasz na:1X

9. Paragwaj - Nowa Zelandia

1.47

2010-06-24 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa F
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

10. Słowacja - Włochy

2.45

2010-06-24 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa F
Podwójna szansa , Stawiasz na:1X

Wydarzenie

Kurs

Data


1. Kamerun - Holandia

1.80

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

2. Dania - Japonia

2.25

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

3. Grecja - Argentyna

1.53

Wygrane

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa B
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

Wydarzenie

Kurs

Data


1. Kamerun - Holandia

1.80

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

2. Dania - Japonia

2.25

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

3. Nigeria - Korea Południowa

3.30

Wygrane

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa B
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X

4. Stany Zjednoczone - Algieria

1.95

2010-06-23 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa C
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

5. Słowenia - Anglia

4.25

2010-06-23 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa C
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X

6. Paragwaj - Nowa Zelandia

1.47

2010-06-24 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa F
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

7. Słowacja - Włochy

6.50

2010-06-24 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa F
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1



Wydarzenie

Kurs

Data


1. Szwajcaria - Honduras

1.50

2010-06-25 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa H
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

2. Kamerun - Holandia

1.80

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

3. Dania - Japonia

2.25

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

4. Grecja - Argentyna

1.53

Wygrane

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa B
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

5. Ghana - Niemcy

6.75

2010-06-23 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa D
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

6. Australia - Serbia

1.90

2010-06-23 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa D
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

7. Stany Zjednoczone - Algieria

1.95

2010-06-23 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa C
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

8. Słowenia - Anglia

7.50

2010-06-23 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa C
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

9. Paragwaj - Nowa Zelandia

1.47

2010-06-24 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa F
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

10. Słowacja - Włochy

6.50

2010-06-24 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa F
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1


Wydarzenie

Kurs

Data


1. Kamerun - Holandia

1.80

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

2. Dania - Japonia

2.25

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

3. Nigeria - Korea Południowa

3.30

Wygrane

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa B
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X

4. Grecja - Argentyna

1.53

Wygrane

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa B
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

5. Słowacja - Włochy

2.45

2010-06-24 16:00

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa F
Podwójna szansa , Stawiasz na:1X

opalinho
23-06-10, 12:11
Takie taśmy mają nikłe szanse na powodzenie aczkolwiek za drobniaki mozna czasem dla zabawy posłać.Powodzenia aczkolwiek myslę,że Anglia w końcu zaskoczy.

Patriot
23-06-10, 12:26
Włochy wygrają ze Słowacją ;) takie moje zdanie , to samo Anglia wygra dziś.

D3
23-06-10, 12:35
Się tylko tak chciałem pochwalić. Kiedyś postawiłem 4zł na mecze towarzyskie, dokładnie 10meczy obstawiłem i zgarnąłem 3,5 koła. Od tego czasu okazyjnie walę tasiemce i byłem blisko już 2 razy.

Poprzez blisko mówię naprawdę blisko, bo zawalił mi Bayern w meczu z TSG Hoffenheim, gdzie miał w pierwszej połowie wygrać, a w 45 +1 minucie doliczonego czasu w pierwszej połowy puścił bramkę i było 1:1 :(. Podobnie miałem Marsylia - Bordeaux towarzyski, gdzie dałem remis, Maryslia przegrywała 0:2, a mecz się skończył 3:2 i też jakoś gol został strzelony na końcu :(.

W każdym razie tasiemce są postawione za parę zł, więc mi nie zależy.
Najważniejszy kupon to jest ten:

1. Kamerun - Holandia

1.80

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

2. Dania - Japonia

2.25

2010-06-24 20:30

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa E
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

3. Grecja - Argentyna

1.53

Wygrane

Piłka Nożna - MŚ 2010 - Grupa B
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

postawione 30zł, a jaka jest wygrana to proszę pomnożyć współczynniki i pomnożyć ponownie z kwotą.

opalinho
23-06-10, 15:04
Ten ostatni powinien wejść,Dania żeby awansować musi wygrać.Holandia jest o klasę lepsza tylko czy będą szarpać na 100% bo pierwsze dwa mecze to jakoś tak niemrawo grali choć 6 pkt zgarneli.Powodzonka w goleniu buków!

zapytajnik
23-06-10, 22:49
Gana- Niemcy
Dobry, zywy mecz z wieloma sytuacjami po obu stronach. Chcialem wlasnie napisać że brakuje tylko bramek ale właśnie Ozil strzelil;p
jednak wollabym zeby wygrała Gana...

slim shady
23-06-10, 23:01
też kibicuje Ghanie

zapytajnik
23-06-10, 23:33
Mimo ze Ghana przegrałą to chyba lepiej trafiaja w kolejnej fazie bo zagraja z USA a Niemcy z Anglia. Anglia choc nie gra zbyt dobrze to jednak zawsze Anglia a z USA zawodnicy z Afryki mogą pokusic sie o zwyciestwo i awans do ćwierc finalu:)

opalinho
24-06-10, 01:05
Mi się wydaje, że Usa zwietrzą szansę dostania się do ćwierćfinału i pokonają Afrykańczyków. Są zwyczajnie lepsi i bardziej zdyscyplinowani.

mumin1992
24-06-10, 10:42
Anglia - Niemcy to będzie mecz ;D i się cieszę bo jedna z drużyn których nie lubię pożegna się z turniejem. . ;p

opalinho
24-06-10, 11:12
Anglia - Niemcy to będzie mecz ;D i się cieszę bo jedna z drużyn których nie lubię pożegna się z turniejem. . ;p

Oby to były Szwajnsztajgery,Klozety i inne Dojcze.

Patriot
24-06-10, 11:19
Urugwaj na 90% będzie w półfinale ;o
Urugwaj - Korea
Usa - Ghana
i zwycięzcy tych meczów ze sobą grają w ćwierćfinale, dla Niemców lepiej by było tak naprawdę wyjść z drugiego miejsca. Teraz mają mecz z Anglią, a w perspektywie z Argentyną, jednak się myliłem przed mundialem, raczej to zespół z Ameryki Płd zdobędzie mistrzostwo :( ale pożyjemy zobaczymy

slim shady
24-06-10, 11:19
jak Anglicy będą grali tak jak do tej pory to mistrzostwa skończą się dla nich

Patriot
24-06-10, 11:31
W meczu z Niemcami to oni sobie nie poradzą na 99%, ale czy Niemcy w ćwierćfinale wygrają tak jak 4 lata temu z Argentyną to już nie wiem :(

slim shady
24-06-10, 11:46
Argentyna w dobrej formie, chociaż nie grała jeszcze z nikim naprawdę dobrym

D3
24-06-10, 12:40
Zobaczymy co Brazylia pokaże w meczu z Portugalią, to jest dla mnie najbardziej interesujący mecz :)

niewula
24-06-10, 13:05
Urugwaj idzie dobrze, czarny ihaha :)

zapytajnik
24-06-10, 16:20
Anglia jak narazie gra słabo ale i tak bede z nimi w meczu z Niemcami...kto by nie wygrał w tej parze, mysle ze Argentyna bedzie faworytem w cwiercfinale( jesli oczywiscie wygra z Meksykiem) jednak jak wiadomo faworyci nie zawsze wygrywaja...
W jutrzejszym bardzo ciekawie zapowiadajacym sie meczu pomiedzy Brazylia i Portugalia bede calym sercem kibicowal zawodnikom z Ameryki Południowej:)
p.s. Szkoda ze WKS ma nikłe szanse na awans;/

fallenursus
24-06-10, 16:58
a ja bede kibicowal tym ktorzy mowia po portugalsku:)

D3
24-06-10, 17:08
a ja bede kibicowal tym ktorzy mowia po portugalsku:)

Czyli w meczu Portugalia - Brazylia komu będziesz kibicował? :P

slim shady
24-06-10, 17:45
Włosi dają dupy

D3
24-06-10, 18:06
Włosi dają dupy

Jak grają, bo jeszcze jestem w pracy i nie mam dostępu...

niewula
24-06-10, 18:38
no wez przestan slim , myslalem , ze im bedzie zalezalo na wygranej a oni se stoja na tym boisku , a kupon nosem przechodzi :/
juz chyba Polska by lepiej zagrala

Gangsta Latino
24-06-10, 18:51
Fallen to se poruchasz...;)

zapytajnik
24-06-10, 19:00
Koncowka dramatyczna ale i tak Słowacja w dalszej fazie;d
wielka tragedia dla Włochów, zaczeli grac dopiero w samej koncowce wiec sami sa sobie winni.
Brawo Słowacja!!!

fallenursus
24-06-10, 19:11
Fallen to se poruchasz...;)

fuck yeah!
va fanculo!!!!!!

slim shady
24-06-10, 19:26
3:2 dla Słowacji i remis Paragwaju z Nową Zelandią

awans Słowacji i Paragwaju


i kolejny kupon mi przepadł, chyba się nie nadaje do gry w zakładach :P

Tomi!
24-06-10, 19:31
najbardziej pokrecony mundial jaki do tej pory widzialem :D


go go england!!

mumin1992
24-06-10, 19:46
racja. .

niewula
24-06-10, 20:24
ale slim nie przejmuj sie mam sposob , trzeba obstawiac przeciwnie niz sie chce :P
mi juz tez pare kuponow przepadlo, ale jutro se obstawie brazylia,szwajcaria,wks,chile wygra albo remis

tm7
24-06-10, 21:23
wielki dramat drużyny której kibicowałem haha ;O ale Lippi sam sobie jest winien, jak by wstawił na boisko takich bombowców jak Balotelli i Cassano to graliby inaczej, a tak to nie było ludzi co sam na sam jechali by z koksem, Tottiego i Del Piero też mógł wziąć, bo Iaquinta i Gilardino to tragedia, nie wiem po co on ich brał, katastrofa, Camoranesi bez formy, trafiał jedynie w czyjeś nogi, od Cannawaro to już chyba Materazzi by lepiej zagrał, niby miał dobre wejścia, ale popełniał błędy po których padały bramki, liczyłem że wyjdą z grupy i wtedy będzie już inna gra, ale teraz widzę że z tymi ludźmi co wziął to nie za wesoło to wyglądało

mam nadzieję że Brazylia mnie teraz już nie zawiedzie :)

D3
24-06-10, 23:38
Qrwa postawilem na Slowakow z podporka to mi Dania zjeb*** kupon no ja wale. Te mistrzostwa to jest jakas porazka faworytow normalnie, czekam na 1/8 nie obstawiam jutro, pierdola to :/

zapytajnik
25-06-10, 00:00
czekam na 1/8 nie obstawiam jutro

ja tez tak chyba zrobie;d

A jutro licze że Hiszpania da rade i wygra wysoko:)

slim shady
25-06-10, 00:10
Qrwa postawilem na Slowakow z podporka to mi Dania zjeb*** kupon no ja wale. Te mistrzostwa to jest jakas porazka faworytow normalnie, czekam na 1/8 nie obstawiam jutro, pierdola to :/
też nie obstawiam, aż do 1/8 wtedy chyba już nie będzie takich niespodzianek

niewula
25-06-10, 00:16
ja cos czuje , ze spain jutro w plecy :D

mumin1992
25-06-10, 11:40
Nie nie SPAIN musi wygrać, szkoda kolejnego faworyta. ;[

D3
25-06-10, 15:01
A chuj tam, postawiłem, zobaczymy jak pójdzie ;)

zapytajnik
25-06-10, 18:59
Brazylia- Portugalia... W pierwszej połowie bylo kilka ciekawych akcji nato natomiast w drugiej to sporadyczne ataki obu ekip. Efekt, 0-0 bo dosc usypiajacym meczu...

burn
25-06-10, 18:59
Taką nędzę zaserwowali, że tylko piwo mi uratowało te prawie 2 godziny na kanapie.

D3
25-06-10, 19:00
Mecz słaby.

fallenursus
25-06-10, 19:13
Wynik taki jak mial byc:) life is good!

D3
25-06-10, 19:21
Wynik taki jak mial byc:) life is good!

Jak obie drużyny tak dalej będą grać to im dobrze nie wróżę. Daleko nie zajdą.

fallenursus
25-06-10, 19:24
Nie martwie sie na zapas. Grunt ze makarony wylecialy:)

burn
25-06-10, 19:25
Polska wygra mundial.

fallenursus
25-06-10, 19:57
Ale tylko jak Boniek strzeli karnego nozycami

tm7
25-06-10, 22:28
Ja przysnąłem w drugiej połowie Bra - Port hehe

Hiszpanie wygrywają 2-0 z Chile, Chile czerwona i czuje że nie ostatnia w tym meczu :D

Jokeer
25-06-10, 23:21
A co sądzicie o 1/8? Moje typy:

Urugwaj-Korea Płd 1

USA-Ghana 1

Niemcy-Anglia ?

Argentyna-Meksyk 1

Co myślicie o Niemcach i Anglikach?

D3
26-06-10, 00:45
Czysta jedynka.

niewula
26-06-10, 01:56
niemcy

mateohzp
26-06-10, 10:23
wg mnie jak wyzej
Niemcy moga rozwalic Anglie

kksmackoo
26-06-10, 10:37
Coo?! Niemcy?! Nie ma na to szans... :) Anglia wygra... 2:0 Rooney i Lampard :)

mumin1992
26-06-10, 10:45
Według mnie to Niemcy będą zachowawczo grali i spróbują ich kontrą zaskoczyć, bardzo możliwe są rzuty karne, a to już loteria ;p Różnica bramek w meczu nie będzie większa niż 1 bramka.

niewula
26-06-10, 13:12
wy patrzycie na osiagnicia , a mi chodzi o gre aktualna , zobaczcie Francje ,Włochy,Dania jak graja teraz , nic im nie idzie , tak samo jest z Anglia , Lampard psuje pilki gerrard tak samo jedynie co to Rooney cos tam gra

Bull2
26-06-10, 13:16
Wszsytko zalezy od formy polakUw

tm7
26-06-10, 17:21
Stawiam na Niemców i mam nadzieję że wygrają (ale tylko w tym meczu :D) :)

Najgorsze jest to że idę jutro na uczelnie na cały dzień pisać jakieś egzaminy kolosy i kur*a stracę pierwsza połowę meczu xD co za ból

slim shady
26-06-10, 17:54
Urugwaj na razie prowadzi 1:0, ale sędzia nawala, pokazał spalonego którego nie było i nie podyktował karnego pomimo, że była oczywista ręka

D3
26-06-10, 20:26
Urugwaj na razie prowadzi 1:0, ale sędzia nawala, pokazał spalonego którego nie było i nie podyktował karnego pomimo, że była oczywista ręka

2:1, ale wymęczone, już myślałem, że Korea przejdzie dalej. Szacunek dla Koreańczyków, bo zagrali bardzo dobrze!

Gangsta Latino
26-06-10, 23:52
Ghana do boju!!!!!!

Gangsta Latino
27-06-10, 00:04
USA - GHANA 1:2

Zasłużone zwycięstwo Ghany!!! Brawo!!:)

niewula
27-06-10, 00:38
a nie mogli 2 bramki strzelic w 2 polowie meczu :/
Ps. najbardziej mnie wkurwia jak mi nie wchodzi kupon przez jeden mecz , a reszta siatkowki tenisa itp pieknie :/

D3
27-06-10, 17:22
USA - GHANA 1:2

Zasłużone zwycięstwo Ghany!!! Brawo!!:)

Nie wiem czy zasłużono zwycięstwo Ghany, bo Amerykanie w tych mistrzostwach pokazali, że pomimo, że nie ma u nich silnych tradycji "soccer'owych", to potrafią stworzyć dobry, zgrany zespół. Mecz był na dobrym poziomie, obie drużyny było widać, że zaciekle walczą, aby wejść do 1/4. Jest to pierwsza drużyna, której żałuję, że odpadła...

Patriot
27-06-10, 17:58
szkoda, że nie uznał gola dla Anglii ciekawszy mecz byłby, chociaż i tak jestem za Niemcami ;)

Tomi!
27-06-10, 21:24
anglia dostala po dupie 4:1... w ogole mecz konkretny byl, szkoda ze wtopa :<


a sedzia zeby ostra bure oberwal od fify za nieuznanie tamtej bramy..

Voice666
28-06-10, 11:18
dobre jest anglicy do domu xD

D3
28-06-10, 11:43
Holandia - Slowacja 1
Brazylia - Chile 1
Paragwaj - Japonia wydaje mi się, że bardziej 2, ale ewentualnie X (remis)
Hiszpania - Portugalia 1

Qrwa żałuję, że nie postawiłem wczoraj Argentyńczyków i Niemców, miałem dać 150zł :((((

mumin1992
28-06-10, 12:34
Dziwne mistrzostwa na pełnej. Argentyna - Niemcy :D ulala Urugwaj - Ghana im się udaje na słabszych trafiać .

niewula
28-06-10, 13:43
Holandia - Slowacja 1
Brazylia - Chile 1
Paragwaj - Japonia wydaje mi się, że bardziej 2, ale ewentualnie X (remis)
Hiszpania - Portugalia 1

Qrwa żałuję, że nie postawiłem wczoraj Argentyńczyków i Niemców, miałem dać 150zł :((((

Holandia-Słowacja - tu moze byc niespodzianka , tak samo paragwaj lepiej obstaw awans (remisu nie ma):P , ale mysle , ze Japan powinna dac rade , a w Spain sie pomylisz :P

Ps. mam nadzieje , ze Radwańska mnie dzisiaj nie zawiedzie

moj typ zwyciezcow Argentyna lub Urugwaj ,Brazil nie gra w 100% mozliwosci

a teraz ide odebrac kase :)

slim shady
28-06-10, 13:56
Holandia-Słowacja - tu moze byc niespodzianka , tak samo paragwaj lepiej obstaw awans (remisu nie ma):P , ale mysle , ze Japan powinna dac rade , a w Spain sie pomylisz :P


Holandia powinna wygrać, to jest w miarę pewna drużyna na tych mistrzostwach
Może być remis, liczy się wynik do 90 minuty.

Holandia - Slowacja 1
Brazylia - Chile 1
Paragwaj - Japonia wydaje mi się, że bardziej 2, ale ewentualnie X (remis)
Hiszpania - Portugalia 1
tak samo obstawiłem, tylko że dałem zwycięstwo Paragwaju

niewula
28-06-10, 14:31
dlatego lepiej obstawic awans niz remis tzn bardziej pewne , ale tez kurs duzo mniejszy

D3
28-06-10, 17:27
Holandia-Słowacja - tu moze byc niespodzianka , tak samo paragwaj lepiej obstaw awans (remisu nie ma):P , ale mysle , ze Japan powinna dac rade , a w Spain sie pomylisz :P

Też właśnie to rozkminiałem, ale w ostateczności podjąłem decyzję, że jednak Holendrzy nie ulegną i zagrają podobnie do Niemców wczoraj :)


Holandia powinna wygrać, to jest w miarę pewna drużyna na tych mistrzostwach
Może być remis, liczy się wynik do 90 minuty.

tak samo obstawiłem, tylko że dałem zwycięstwo Paragwaju

Przejechałem się na Japonii ostatnio to teraz ją postawię dla odmiany! :)

slim shady
28-06-10, 18:54
2:1 dla Holandii

Myślę, że zasłużony wynik ;)

slim shady
28-06-10, 23:38
Brazylia wygrała 3:0 niezły mecz ;)

zapytajnik
29-06-10, 10:32
Dzisiaj klasyk Hiszpania- Portugalia. Mam nadzieje ze Hiszpania wygra ten mecz i awansuje dalej:) Szkoda tylko ze nie obejrze tego jakze ciekawie zapowiadajacego sie widowiska gdyz mam trening ahh ten zbieg okolicznosci...

D3
29-06-10, 10:56
Jak na razie moje przepowiednie się sprawdzają. Jeszce tylko Hiszpania i Japonia ;)

Gangsta Latino
29-06-10, 15:18
Brazylia wygrała i pnie się po szczeblach:D Tak jak mówiłem od początku, zostanie MŚ!!
A dzisiaj licze tak jak NARG;) Na Hiszpanie i Japonie!

fallenursus
29-06-10, 15:35
Ma wygrac Portugalia i Holandia.
!

D3
29-06-10, 15:44
Holandia już grała fallen i przeszla. A Portugalczycy praktycznie nie radzą sobie z Hiszpanią, chyba był tylko jeden mecz w historii na tym poziomie, gdzie wygrali, reszta same porażki. Hiszpanie sobie nie pozwolą na przegraną. Portugalia GO HOME!

fallenursus
29-06-10, 15:58
Holandia z brazylia ma wygrac. Spanisze niech lepiej wyebia...

D3
29-06-10, 16:16
Holandia z brazylia ma wygrac. Spanisze niech lepiej wyebia...

Nie ma szans, brazylia na tym poziomie sobie nie pozwoli na porażkę, więc Holandia out. Spanisze rozgromią Portugalię niestety, jak to zawsze mają w zwyczaju. Obawiam się tylko Japonii, ale liczę, że chłopaki pójdą jak burza (bo tak wszytko mam na kuponie)..

Patriot
29-06-10, 16:33
taaaaaaaaaaaaaaaaa Szwajcarię, Honduras i Chile też mieli rozgromić :)
oni niby każdego jakoś mają rozgramiać, a poza Polakami to od dłuższego czasu im to jakoś nie wychodzi, więc przestańcie wszyscy się tak nimi podniecać, bo gdyby nie Villa to byłby kolejny "skandal" po Francji i Włochach
zresztą przekonamy się o tym już za jakieś 7h ;) i zobaczycie. Nie mówię, że nie mają szans wygrać czy coś, ale to nie będzie rozgromienie z pewnością... ja tam liczę na Portugalię

D3
29-06-10, 16:35
taaaaaaaaaaaaaaaaa Szwajcarię, Honduras i Chile też mieli rozgromić :)

Przepraszam a która z tych drużyn gra dalej, hę? :>

Np. Hiszpania ze Szwajcarią grała bardzo dobrze, po prostu wypadek przy pracy i tyle, zdarza się najlepszym. A Szwajcarzy nawet nie potrafili jednej, głupiej bramki strzelić Hondurasowi i by awansowali, więc? :>

Patriot
29-06-10, 16:40
a gdzie tu ktoś mówi o Szwajcarii, Hondurasie czy Chile ?
Poza tym wcale nie powiedziane, że Hiszpanie dalej zajdą niż Chile ;) które grało od nich lepiej. Jedynym ich atutem było to, że ich jak narazie się wszyscy bali poza Chile, ale im plany głupota pokrzyżowała, a Portugalia już się ich bać nie będzie.
Hiszpanie gdyby nie Villa byliby tyle samo bramek w stanie strzelić Hondurasowi co Szwajcaria, a z Chile też by sobie zapewne nie poradzili żeby nie ten głupi błąd bramkarza i później czerwona kartka, grali jak cipy do tamtego momentu. Mają farta,że udało im się cudem z pierwszego miejsca wyjść to nie odpadli na Brazylii. Wielcy faworyci.
Faworytami którzy to pokazują to są Niemcy, Argentyna i jako tako Brazylia

D3
29-06-10, 16:57
Niestety często jest tak, że nie liczy się jak, a liczy się po prostu fakt bycia dalej w World Cup. Co z tego, że Chile grało ładnie jak nie przeszli dalej? Nikt tego nie będzie pamiętał, Francuzi i Angole od początku grali do dupy, Angole pokazali coś tak naprawdę w meczu z Niemcami no, ale niestety Niemcy byli lepsi.

Co do faworytów pełna zgoda :)

zapytajnik
29-06-10, 17:10
Ja licze dzisiaj na Hiszpanie:) pogromu nie bedzie ale bardzo chcialbym by wygrala właśnie Hiszpania:)
a w meczu pomiedzy Brazlia i Holandią bede rozdarty...

Swoja drogą Portugalia tez nic wielkiego nie gra...

Patriot
29-06-10, 18:33
poza Niemcami z Europy nikt nic wielkiego nie gra ;)

zapytajnik
29-06-10, 18:52
Niemcy tez aż tak super nie graja... Jesli chodzi o Hiszpanie to mimo ze przegrali z Szwajcaria to zagrali bardzo dobry mecz, brakowalo szczescia... co bedzie dalej zobaczymy:)

niewula
29-06-10, 18:59
Niemcy ostatni mecz zagrali b.ladnie.
Natomiast mecz Japoni z Paragwajem do 90min beznadziejny