PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Świata w RPA



Strony : 1 [2]

zapytajnik
29-06-10, 18:12
no z Anglia dobrze zagrali to fakt, nie wiaodomo jakby wygladal ten mecz gdyby uznali ta bramke dla anglikow ale przyznac trzeba ze pilke ladna grali. Zobaczymy jak poradzą sobie z Argentyna;d

Gangsta Latino
29-06-10, 18:46
No i Japonia mnie zawiodła:( Ale mówi się trudno...

slim shady
29-06-10, 22:21
Holandia też może grać ładną piłkę, ale oni grają tylko na wynik. Nawet im się nie dziwie.
Niemcy dobrze grają, nawet w przegranym meczu z Serbią zaprezentowali się nie najgorzej. Hiszpania dobrze gra, ale brakuje jej skuteczności, gdyby Torres był w formie to mogłoby to inaczej wyglądać. Portugalia nie gra źle, ale myślę, że stać ich na więcej. Anglia, Włoch, Francja to jedno wielkie nie porozumienie.

Patriot
29-06-10, 22:44
Szkoda Portugalii :( i taki paradoks Hiszpania gra nieskutecznie, a zapewne będzie w półfinale, bo Paragwaj to raczej nie będzie nawet przy ich skuteczności przeciwnikiem.
Holandia gra na wynik i też im się nie dziwię, ale z Brazylią raczej sobie nie poradzą :(

zapytajnik
30-06-10, 09:50
Brawo Hiszpania choc spodziewalem sie lepszej gry hiszpanów, Torres kompletenie bez formy;/
i tak pytanie do was panowie, czy uwazacie ze przy bramce Villi był spalony czy tez nie?? (moj kolega jest swiecie przekonany ze byl spalony ja jednak nie bylbym tego taki pewny, mysle raczej ze byl w lini z obroncą), czekam na wasze zdanie...

Bull2
30-06-10, 10:15
nie bylo

Bull2
30-06-10, 10:24
02.07 (16:00) Holandia Brazylia 1/4
02.07 (20:30) Urugwaj Ghana 1/4
03.07 (16:00) Argentyna Niemcy 1/4
03.07 (20:30) Paragwaj Hiszpania 1/4

Najciekawszy mecz - Arg-Ger

Gangsta Latino
30-06-10, 10:38
WYGRA:
- Brazylia
- Urugwaj ( choć będę liczył na Ghane;))
- Argentyna
- Hiszpania

D3
30-06-10, 11:00
02.07 (16:00) Holandia Brazylia 1/4 - 2
02.07 (20:30) Urugwaj Ghana 1/4 - X
03.07 (16:00) Argentyna Niemcy 1/4 - X
03.07 (20:30) Paragwaj Hiszpania 1/4 - 2

MAXIMUS 2
30-06-10, 11:09
Ku....a wiem że to nie realne ale chciał bym żeby Ghana wygrała finał bo rzygam już ta Brazylią albo Argentyną i dobrze tym starym wyjadaczom Włochom Angolom że odpadli gwiazdory wielkie a ten Kristiano wielki piłkarz jestem ciekaw za co mu płacą chyba za nazwisko bo wczoraj to napewno nie był zawodnik wart nawet 100euro pozdro .

D3
30-06-10, 11:31
Ronaldo wczoraj kompletne dno, nic nie pokazał. Finał nie mam pojęcia jaki będzie, bo nie wiem jak stawiać Argentyna - Niemcy. Urugwaj - Ghana... ten mecz może być ciekawy :)

zapytajnik
30-06-10, 12:23
ten Ronaldo jest jest ogolnie dobry ale wiadac ze nie potrafi w najwazniejszych momentach wziac na swoje barki trudow meczu... zgadzam sie ze wczoraj nic nie pokazal!! Jesli ktos mial watpliwosci kto jest aktualnie lepszy Messi czy Ronaldo to te mistrzostwa chyba rozwiały te wątpliwości...

D3
30-06-10, 12:37
Jesli ktos mial watpliwosci kto jest aktualnie lepszy Messi czy Ronaldo to te mistrzostwa chyba rozwiały te wątpliwości...

Nigdy nie miałem :). Szkoda mi tylko Messi'ego, że jeszcze ani jednej bramki nie strzelił, a tylko same asysty zaliczył... Chłopak nie ma szczęścia niestety no, ale jeszcze mistrzostwa się nie skończyły, zobaczymy :).

zapytajnik
30-06-10, 13:17
no szkoda ze nic nie strzelil jeszcze ale połowe bramek ktore strzelila Argentya byla wypracowana przez niego:) Mysle ze Messi pokazuje ze jest obecnie najlepszym zawodnikiem na Ziemi:)
Zycze mu zeby w koncu on wpisal sie na liste strzelców:)

a swoja droga coraz ciekawsza staja sie batalia o króla strzelców tych mistrozstw;d

xxmłodyxx
30-06-10, 21:05
ja sądze ze wyjdzie dalej Brazyli Argentyna Urugwaj i Hiszpania...Niemców nie lubie bo za duzo mi babka na historii nagadała:P

slim shady
30-06-10, 22:08
Niemców nie lubie bo za duzo mi babka na historii nagadała:P
Grunt to argument ;)

xxmłodyxx
01-07-10, 11:48
hehe...

tm7
01-07-10, 18:38
Brazylia - Argentyna byłby ciekawy finał z dreszczykiem emocji

Ale nie wiadomo czy Niemcy nie zniszczą Argentyny, bo nie wiadomo jak argentyńska obrona będzie sobie radzić z tak poukładaną taktycznie drużyną, niedługo się przekonamy

Drużyna której kibicowałem niestety zajęła ostatnie miejsce w grupie haha :| ale stawiałem od początku na Brazylię że wygra, do boju !! jeśli wygrają z Holandią to mają już do finału niezbyt skomplikowaną drogę

zapytajnik
01-07-10, 22:46
piatek godzina 16:00 Brazylia - Holnadia, zapowiada sie bardzo ciekawy mecz:)
sam nie wiem komu kibicowac, uwielbiam obie ekipy =)

slim shady
01-07-10, 23:34
ja będę Holandii kibicował, wolałem stary skład Brazylii ...

ach to były czasy :D

xxmłodyxx
02-07-10, 18:33
Mecz był fajny i ciekawy ale byłem za Brazylią ;/

rafio83
02-07-10, 19:02
No to bedziemy mieli mecz HOLANDIA ARGENTYNA

zapytajnik
02-07-10, 19:10
No to bedziemy mieli mecz HOLANDIA ARGENTYNA

mysle ze za wczesnie by to powiedziec... Argentyna musi sie jeszcze zmierzyc z Niemcami i byc moze z Hiszpania...a to na pewno nie beda łatwe mecze...
Gratulacje dla holendrów:) ale ich połfinal z Ghana lub Urugwajem tez nie bedzie łatwo jednak zycze im zeby znalezli sie w finale:)
osobiscie chcialbym by final rozegrał sie pomiedzy Hiszpania i Holnadia choc nie wykluczam tutaj Argentyny

Gangsta Latino
02-07-10, 22:17
Powiem jedno: jeba.ć Holandie!!!!!! Mam nadzieje, że w półfinale albo w finale zostaną upokorzeni!!! Teraz licze na Argentyne!

slim shady
02-07-10, 22:27
Powiem jedno: jeba.ć Holandie!!!!!! Mam nadzieje, że w półfinale albo w finale zostaną upokorzeni!!! Teraz licze na Argentyne!
a ja powiem że do dupy z taką grą Brazylii i dobrze że Holandia wygrała, wkurzył mnie Dunga tym składem, gdzie Adriano, Ronaldinho i kilku innych doświadczonych ? kto ma kreować grę i być autorytetem ? młody Kaka z Robhinio ?

Może Holandia nie gra pięknej piłki, ale za to skuteczną i mam sentyment do Holenderskiej piłki ;)

Liczę na Ghane że dzisiaj wygra, i potem na Argentynę

slim shady
02-07-10, 23:20
Urugwaj wygrał po karnych, takie mecze, aż chce się oglądać !

Gangsta Latino
03-07-10, 10:04
Wczoraj po tym meczu jak by ktos do mnie podszedł to bym go po prostu pobił... najpierw Brazylia przegrała po głupim błędzie, a potem Ghana odpadła po nie strzeleniu karnego w 120 minucie. I jak tu sie nie denerwowac....

Bull2
03-07-10, 12:08
szkoda Ghanczykow, nie to, ze jestem ich fanem, ale mam tak, ze lubie kibicowac slabszym. no ale...zyebali na wlasne zyczenie

zapytajnik
03-07-10, 14:55
niestety nie widzialem meczy Ghany z Urugwajem a zaluje bo slyszalem ze byl naprawde dobry mecz. Mi tez szkoda troche Ghany bo chcialem by doszli do półfinalu ale coz... Dzisiaj kibicuje Argentynie i Hiszpani:)

zapytajnik
03-07-10, 16:07
kurde, dobrze graja Ci niemcy... Argentyna w poczatkowej fazie meczu nie ma nic do powiedzenia...;/ miejmy nadzieje ze sie zmieni:)

D3
03-07-10, 17:54
Pozamiatane przez Niemców :)

niewula
03-07-10, 18:16
kurde nie obejrzalem Meczu , spalem :/ ale wczorajszy mecz to byl masakra , myslalem , ze wyjde z siebie i stane obok :/

cos mi sie zdaje , ze Niemcy ida po Championa

slim shady
03-07-10, 18:21
Niemcy zasłużenie wygrali

czekam, aż spotkają się w finale z Holandią, może być niezapomniany mecz

Gangsta Latino
03-07-10, 18:30
A ja czekam jak Hiszpania pozamiata Niemców;] Szacun dla niemców, ale nigdy w życiu nie będę im kibicował w żadnym meczu nawet jak by grali z Gabonem...

D3
03-07-10, 18:38
A ja czekam jak Hiszpania pozamiata Niemców;] Szacun dla niemców, ale nigdy w życiu nie będę im kibicował w żadnym meczu nawet jak by grali z Gabonem...

Bo...? Pani na historii Ci nagadała za dużo o Niemcach? :P

fallenursus
03-07-10, 18:46
final Holandia vs Deutchland

fvs
03-07-10, 19:02
Niemcy zasłużenie wygrali. Argentyna miała łatwą przeprawę, nie mieli okazji pokazac sie z lepszym rywalem wiec troche nam to zamydliło oczy bo jednak Maradona drużyny z nich nie zrobił, chłopaki grali sami :).
Niemcy za to są genialnie poukładani taktycznie, mam nadzieje że zmiotą Hiszpanów(o ile ta pokona dzisiaj Paragwaj czego im nie życzę :) ) jeszcze bardziej niż Argentynę ;). Wszyscy tylko nie Hiszpania :)

Gangsta Latino
03-07-10, 19:22
Bo...? Pani na historii Ci nagadała za dużo o Niemcach? :P

Bo... kilku niemców znam i wiem, że to mendy;]
A po drugie owszem, pani na historii mi dużo nagadała...
A po trzecie primo, u nas na Śląsku, niemców większość osób nie nienawidzi... i dziwie sie ze reszta Polaków jest taka przyjazna... każdy naród odpowiada za swoją historię, a historia niemców to w większości jedno wielkie gówno i nie zmieni tego fakt, że teraz udawają, że nic sie nie stało.

A żeby nie zjeżdzać z tematu: HISZPANIA DO BOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

burn
03-07-10, 19:49
gdzie Adriano, Ronaldinho i kilku innych doświadczonych ?
Na imprezie.

Brazylia dobrze, że odpadła, z taką grą nie ma czego na Mundialu szukać. Wezmą się do roboty, to będą z nich ludzie.
Mam nadzieję, że Holandia zdobędzie MŚ.

tm7
03-07-10, 20:02
no szok teraz Brazylia mnie zawiodła, nie ogladalem niestety tego meczu ale podobno po 1 polowie nic nie wskazywalo na to ze moga przegrac ten mecz

nie dało się przewidzieć żadnego wyniku w tych mistrzostwach żeby coś postawić :D

Maradona zyyebal sprawe, wzial 7 napastnikow na MS polowa skladu to napastnicy, bocznych obroncow praktycznie w ogole nie wzial, na niektorych pozycjach w ogole ruchu nie bylo, w 2 lini sam maszerano biegal, jedyne co maja to indywidualne akcje, no ale o taktyce nie ma co mowic bo nie maja zadnej z tym trenerem haha jak widac sama druzyna bez trenera nie wygra, wystarczylo ich przycisnac, Niemcy zaatakowali i tamci juz nie wiedzieli co sie dzieje bo oni bronic sie nie potrafia
jak by mial w srodku pola z Maszerano jeszcze Cambiasso i na prawej obronie Zanettiego to moglo by byc troche lepiej, a on wychwalal tego verona ze jest taki niesamowity dla mnie to spowalnial gre i w ogole nie byl za rewelacyjny, trzeba grac szybko i zdecydowanie jak Niemcy widac ze kazda ich akcja jest przygotowana wiedza co maja robic, kiedy ida skrzydlem to widac ze nie dosrodkowuja na oslep jak na tych mistrzostwach robili to Włosi tylko szukaja dogrania dokladnego dzisiaj tak 2 albo 3 bramki padly

Niemcy sa niezniszczalni z tego co widac

slim shady
03-07-10, 20:31
tm7 ale w tym meczu Veron nie grał :P


Maradona niestety nie nadaje się na selekcjonera, potrafi utrzymać dobrą atmosferę i motywację, ale jak widać to za mało, żeby osiągnąć sukces.


Bo... kilku niemców znam i wiem, że to mendy;]
A po drugie owszem, pani na historii mi dużo nagadała...
A po trzecie primo, u nas na Śląsku, niemców większość osób nie nienawidzi... i dziwie sie ze reszta Polaków jest taka przyjazna... każdy naród odpowiada za swoją historię, a historia niemców to w większości jedno wielkie gówno i nie zmieni tego fakt, że teraz udawają, że nic sie nie stało.

A żeby nie zjeżdzać z tematu: HISZPANIA DO BOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akurat tutaj patrzę na poziom gry, a nie przez pryzmat wojen, obozów koncentracyjnych i kradzieży (a przeczytałem kilka książek, rozmawiałem z kobietą która przeżyła obóz).
Niemcy przynajmniej grają z jajami, nie wywracają się po byle pchnięciu, nie leżą pół godziny i nie kwiczą z bólu. Grają skuteczną i ciekawą piłkę. Nie przestraszyli się słynnej Argentyny. (nie grali na czas nawet !)
Piszemy tutaj o piłce a nie o wydarzeniach z ubiegłego wieku. Jak dla mnie Hiszpania na razie słabo wypada na tym mundialu (jakby grali dobrą piłkę to bym im kibicował).


ps. nie tylko na Śląsku, sam odczuwam pewne urazy, ale nie chcę tego przejawiać w swoich wypowiedziach.

niewula
03-07-10, 21:09
Hiszpania gra slabo , na pewno nie wygra MŚ a jesli wygra to bedzia jakas kpina

zapytajnik
03-07-10, 22:41
pamietajmy ze nie styl liczy sie w pilce noznej a wyniki!! wielokrotnie zdarzało sie ze druzyna która grała duzo mniej atrkacjnie wygrywala. Fakt, ze Hiszpania daleka jest od swej najwyższej formy ale mimo to bede im kibicowal w meczu polfinalowym z Niemcami choc wiem ze to właśnie ekipa niemiecka bedzie faworytem.
Dla mnie najlepszy final bylby Holandia - Hiszpania i wtedy moglaby wygrac obojetnie ktora z tych ekip:)

tm7
03-07-10, 23:24
tm7 ale w tym meczu Veron nie grał :P
wiem xD ale ogólnie o całe mistrzostwa mi chodziło

zapytajnik
05-07-10, 19:36
jak ten czas szybko leci... dopiero sie mistrzostwa zaczynaly a juz sie koncza;/ Zostały 4 mecze z których mam nadzieje ze 3 uda mi sie obejrzec. Zacieram rączki i czekam na zwyciestwa Holandii i Hiszpani( choc wiem ze bedzie bardzo ciezko o to;/)

luo
05-07-10, 20:09
I to jest cały urok każdego turnieju, że szybko się kończy i niespodzianek niebrakuje;)

zapytajnik
05-07-10, 20:13
hehe, chcialbym by ten urok sie nie konczyl;d miesiac czasu a minelo jak z bicza strzelil;d a jesli chodzi o te niespodzianki to bardzo ich duzo na tym turnieju;d

luo
05-07-10, 20:20
hehe, chcialbym by ten urok sie nie konczyl;d miesiac czasu a minelo jak z bicza strzelil;d a jesli chodzi o te niespodzianki to bardzo ich duzo na tym turnieju;d

Dokładnie;] zaczynając od Francji, Brazylii a kończąc na... hehe zobaczymy za tydzień :lol:

Gasior
05-07-10, 23:13
+włochy :)

xxmłodyxx
06-07-10, 17:25
ciekawy mecz był Hiszpani z Urugwajem i te karne : )

slim shady
06-07-10, 18:00
ciekawy mecz był Hiszpani z Urugwajem i te karne : )
coś przegapiłem ? kiedy Hiszpania grała z Urugwajem ?

luo
06-07-10, 18:14
coś przegapiłem ? kiedy Hiszpania grała z Urugwajem ?
Przewidujemy przyszłość :lol:
Chyba od LM z Dudkiem nie było finału turnieju z karnymi;p

Bull2
06-07-10, 18:19
był final z Sevilla chyba w UEFA, ale glowy nie dam

slim shady
06-07-10, 21:22
Francja Włochy finał z poprzednich mistrzostw zakończony karnymi

Gangsta Latino
06-07-10, 22:27
Holandia pierwszym finalistą. Ale liczylem na Urugwaj! Piękny mecz;)

niewula
06-07-10, 22:30
Holadnia-Niemcy finał i Niemcy wygrywaja 3, miejsce dla Urugwaju

zapytajnik
06-07-10, 23:13
Ja bylem od poczatku za Holandia:) A jutro trzymam kciuku z hiszpanów:)

Patriot
07-07-10, 07:35
finał: Holandia - Niemcy albo Włochy - Holandia <3
mogę dać sobie rękę uciąć, że żadna z drużyn z Ameryki Płd nie zdobędzie mistrzostwa, a i zapewne nie wejdą nawet do finału ;)

wiem co mówię ;)
i rączka zostaje na swoim miejscu ;)

luo
07-07-10, 12:40
Holandia-Niemcy:lol:, od początku chciałem takiego finału, tylko po meczu Niemcy-Serbia trochę zwątpiłem

Grzybi
07-07-10, 13:20
ja bym chcial hiszpania -holandia

niewula
07-07-10, 14:41
nie no nie ma bata zeby Spain wygrala imo ośmiornica sadzi inaczej :D

zapytajnik
07-07-10, 14:46
nie no nie ma bata zeby Spain wygrala

ja jednak na to bardzo licze;p

Grzybi
07-07-10, 19:45
podobno ośmiornica wskazała na hiszpanie

zapytajnik
07-07-10, 22:53
Ośmiornica i pies Saba równiez;d

piekny mecz, piekne zwyciestwo:) W koncu Hiszpania zagrała tak jak przyzwyczaila do tego swoich kibiców:) Nie ulega wątpliwością, że hiszpanie byli w tym meczu lepszą drużyna:)
Lepszego finału sobie wymarzyć nie mogłem:) kto by tego finału nie wygrał bede zadowolony:)

Grzybi
08-07-10, 12:53
zgadzam sie pierwszy mecz który przystal na hiszpanie.

to mamy piekny finał:D

niewula
08-07-10, 15:36
piekny mecz?? moim zdaniem byl w chuj nudny ....
licze na Holandie w niedziele :D

luo
08-07-10, 16:10
Aż taki nudny to on nie był, chociaż mogło by coś wpaść dla Niemiec pod koniec meczu, przynajmniej ciekawa dogrywka by była:lol:

Gangsta Latino
08-07-10, 17:05
piekny mecz?? moim zdaniem byl w chuj nudny ....
licze na Holandie w niedziele :D

To chyba patrzyłeś na powtórkę meczu w którym Polska reprezentacja grała
Hiszpania do boju!!:D

zapytajnik
08-07-10, 22:29
byl w chuj nudny ....

racja, chyba inny mecz ogladales;p

slim shady
08-07-10, 22:35
to nie był piękny mecz, ale na wysokim poziomie, była za duża stawka żeby ryzykować popisową grą

Hiszpania zagrała wreszcie solidny mecz.

W finale liczę na Holendrów ;)

zapytajnik
08-07-10, 23:59
ja uważam, że był mimo że nie było duzej ilosci bramek. Jedna druzyna atakowała, kontrolowała grę i robiła ladne akcje a druga groźnie kontrowałą:)
ja W finale jestem za dobrym meczem:) niech wygra lepszy:)

Grzybi
09-07-10, 09:58
w finale życzę sobie 3-2 dla Holandi:D

niewula
09-07-10, 11:27
ja mam tylko nadzieje , ze padnie wiecej niz 1 bramka

zapytajnik
10-07-10, 13:47
Panowie, Niemcy czy Urugwaj?? jak myslicie?

Patriot
10-07-10, 18:39
Deutschland<3

tm7
11-07-10, 21:21
Holendrzy już 2 czerwone powinni dostać.

///M
11-07-10, 21:24
Holendrzy już 2 czerwone powinni dostać.
Dokładnie.
Ale mają wygrać ;D

///M
11-07-10, 22:26
W dogrywce na pewno czerwone kartki się posypia nie ma co.

Patriot
11-07-10, 22:43
Holendrzy już 2 czerwone powinni dostać.

Puyol też :(

nudy nudy i jeszcze raz nudy to już nie ta sama piłka co kiedyś...

mumin1992
11-07-10, 23:07
Hiszpania Mistrzem Świata! Iniesta. http://www.youtube.com/watch?v=iVtIWtfjiEk&feature=fvwhttp://www.youtube.com/watch?v=iVtIWtfjiEk&feature=fvw
Coś podobnego komentator przeżywał teraz?

///M
11-07-10, 23:15
Ćpuny dali dupy ;(

Gangsta Latino
11-07-10, 23:29
Hiszpania!!!

slim shady
11-07-10, 23:33
według mnie Hiszpania nie zasłużyła na tytuł mistrza świata patrząc ogólnie na całą ich grę w turnieju, ale pozostaje im tylko pogratulować. Niestety ale chyba się zaczęła era antyfutbolu i jest tylko gra na wynik :(

Gangsta Latino
11-07-10, 23:37
Ale widocznie to jest opłacalne... Hiszpania w poprzednich turniejach jak wygrywała to wysoko, ale zawsze kiedyś przegrała, a teraz grała na 1:0, ale WYGRAŁA!
Niemcy też grały pięknie, a jak to się skończyło każdy wie...
P.S Tak naprawdę antyfutbol grała Holandia bo tylko broniła i czekała na kontry

slim shady
11-07-10, 23:51
Holandia od samego początku tak grała i to już w fazie grupowej. To że grali nadal tak w finale to im się nie dziwię. Jakby się otworzyli to byłoby 4:0 dla Hiszpanii. A tak to bronili skutecznie i mogli nawet strzelić gola. Wolałem Hiszpanie co gra pięknie i strzela dużo goli. Niestety w tym turnieju widziałem Hiszpanie co wygrywa mecze skromnie po 1:0.

No nic, pozostaje włączyć ESPN classic. ;)

niewula
12-07-10, 00:37
moim zdaniem tez Hiszpania nie zasluzenie wygrala , piekne mecze gral Urugwaj poniewaz walczyli zawsze do konca nie zaleznie od wynika oczywiscie bez komentarza meczu z Ghana wtedy sie troche zdenerwowalem , ale ogolnie wolalbym , zeby wygrali Holendrzy, Niemcy czy Urugwajczycy niz Hiszpanie poniewaz jak pisal wczesniej slim patrzac na ich gre przez caly turniej byly duzo lepsze druzyny.

luo
12-07-10, 01:06
Na tym polega urok turniejów.. że nie zawsze wygrywa lepszy. Osobiście od początku byłem za Niemcami i Holandią, więc 2 i 3 miejsce jak najbardziej mnie zadowala;) Za 2 lata będzie złoto, a Polska brąz:rockon:

burn
12-07-10, 11:49
Gówno nie mundial.

Patriot
12-07-10, 13:13
tylko tak obiektywnie, kto zasłużył na zwycięstwo?
Niestety w dzisiejszej piłce już jest za duża kasa, piłkarze nie potrafią bawić się tą grą tak jakby to miało miejsce jeszcze chociażby z 20lat temu. Liczy się tylko wynik, bo za to jest spora kasa i ta myśl ich przygniata. W tym turnieju kto grał ładnie ? hmm obiektywnie patrząc cały turniej, to chyba nikt... Niemcy mieli ładne momenty, ale po meczu z Hiszpanią już tego powiedzieć nie można było. Podobała się gra Urugwaju, bo nie bali się atakować (za wyjątkiem meczu z Francją), ale oni też moim zdaniem pokazali klasę dopiero od 1/2 mundialu, mimo że przegrali oba mecze. Ogólnie ten turniej to żenada, nie było żadnych ciekawych meczy, żadna drużyna nic ładnego nie grała i taka jest smutna prawda i futbol moim zdaniem będzie się właśnie staczał po równi pochyłej, następny turniej w Brazylii nie ma się co czarować, ładniejszy nie będzie. Piłkarze, trenerzy i wszyscy zrozumieli, że już nie liczy się ładna gra, nie liczy się piłka tylko kombinowanie jakby tu dowieść wynik do końca, albo jakby tu nie dać zaatakować cały mecz i bronić się całą drużyną... smutne, ale prawdziwe. Piłka nożna jest coraz nudniejsza..................................
Teraz jeszcze wprowadzą powtórki telewizyjne , zwolnią grę i będzie całkowity upadek futbolu, albo jak mówili przed którymś meczem w studio, że jeśli piłkarz w takim momencie jak Suarez zatrzyma piłkę ręką to gol zostanie uznany... tak gol, którego nie było OK. Wtedy trzeba będzie przestać już to oglądać, tak przynajmniej zostało emocjonowanie się kontrowersyjnymi sytuacjami/decyzjami, bo piękna futbolu już NIE ma i nie będzie

niewula
12-07-10, 14:39
dokladnie tak jak piszesz Patriot.