PDA

Zobacz pełną wersję : Ksw 14



hubi1910
04-06-10, 10:58
Wklejajcie wszystkie informacje dotyczące KSW 14


Najman vs. Saleta na KSW 14?!


http://i46.tinypic.com/15320yc.jpg

Ależ to będzie pojedynek! Przemysław Saleta (0-1) chce sprać Marcina Najmana (0-1) na najbliższej gali KSW we wrześniu.
Obaj panowie kiedyś byli przyjaciółmi, teraz szczerze się nienawidzą. - Mam dość walki na słowa, dlatego wyzywam Najmana na pojedynek. Jeśli ma honor, niech wyjdzie do ringu – mówi “Super Expressowi” Saleta, były mistrz świata w kick-boxingu i Europy w boksie.
Marcin Najman ma za sobą jedną walkę w MMA. W 44 sekundy przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Teraz Saleta zapowiada, że nawet się nie zmęczy, obijając go.
- Prawdę mówiąc, dla mnie najważniejsze, żebym sobie nie uszkodził na nim stopy. Walka ma być 25 września, dzień później biegnę w Maratonie Warszawskim, a 27 września wylatuję do Australii, którą zamierzam w dwa miesiące objechać motocyklem – zdradza Saleta. - Ja pomogłem Najmanowi zacząć jego śmieszną karierę sportową, więc teraz do mnie należy obowiązek zakończenia jej. Nie mogę się już doczekać!
Co na to KSW? - Jeśli Saleta i Najman będą chcieli się bić, to my im to umożliwimy – mówi wprost Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji. – Nie widzę przeszkód, żeby do ich starcia doszło już na najbliższej gali KSW.
Szykuje się zatem niesamowita impreza! Podczas wrześniowej gali będą się lać Saleta z Najmanem oraz Mariusz Pudzianowski z Pawłem Nastulą!

se.pl

Info podał Super Express, więc oczywiście podchodźcie do niego z dużym dystansem.



KSW 14: Kułak vs. Dowda
http://i50.tinypic.com/2qbzqqt.jpg
Wkrótce poznamy dokładną datę oraz miejsce czternastej „Konfrontacji Sztuk Walki. Jednak zanim to nastąpi pragniemy ogłosić pierwszą zakontraktowaną przez włodarzy Federacji KSW walkę ekstra, która na pewno rozgrzeje fanów do czerwoności i dostarczy maksymalnych emocji.

Naprzeciw siebie w ringu staną dwaj zawodnicy KSW Team – Krzysztof Kułak (23-12-2) i Daniel Dowda (5-3). Pojedynek nie będzie o pas, w którego posiadaniu od gali KSW 13 jest popularny „Model”. Będzie to jedna z wielu planowanych ekstra walk na gali KSW 14.

Mimo przyjaźni i bycia w jednym teamie obaj zawodnicy zapowiadają w ringu prawdziwą wojnę. – Wygram, bo Bóg mnie mocniej kocha! On ma silną psychikę i ringowe obycie, lecz jest niższy ode mnie i ma mniejszy zasięg ramion. Na propozycję walki z Danielem zareagowałem uśmiechem, ponieważ kiedyś obiecaliśmy sobie, że się sprawdzimy w ringu. I teraz to nastąpi – mówi Kułak, który mimo, że nie stanie do walki w obronie pasa ma dużo do stracenia. – Mam pewne obawy, bo jeśli mnie pokona to mogę dużo stracić, a przecież posiadaczowi pasa nie wypada przegrywać – kończy.

Podobnie jak częstochowianin, tak i pochodzący ze Szczecina „Kociao” jest pewny swojego triumfu. – Szkoda, że nie jest to pojedynek o pas, ale co się odwlecze to… Z całym szacunkiem dla Krzyśka, ale atuty w tym pojedynku są po mojej stronie i nie oddam jemu tej walki. Już rozpocząłem treningi do tego pojedynku, bo to dobry moment na przygotowania. Na pewno wyjadę na kilka obozów, by być przygotowanym jak najlepiej. Wiem, że czeka mnie dużo pracy – wyznał Daniel i dodaje: - Słabym punktem Krzyska w tej walce będzie fakt, że ja jestem gotów tam na ringu oddać życie aby wygrać.

konfrontacja.com


Pudzian vs Nastula
http://www.mmanews.pl/wp-content/uploads/2010/05/pudzian_nastula.jpg

Nasze źródła bliskie Mariusza Pudzianowskiego potwierdziły, że kontrakt na polską walkę stulecia został podpisany. Najlepszy polski strongman i zawodnik MMA zmierzy się z Pawłem Nastulą w organizacji KSW we wrześniu tego roku!
Paweł Nastula ma być kolejnym rywalem Mariusza Pudzianowskiego. Mistrz olimpijski w judo z Atlanty z 1996 roku zmierzy się z najsilniejszym człowiekiem świata we wrześniu na kolejnej gali federacji KSW. - Do omówienia zostały już drobiazgi - zdradza Nastula.

- Ja czekam na Mariusza - zapewnia dziennik "Polska The Times" Nastula, który w MMA jest znacznie bardziej doświadczony, niż "Pudzian". Jego bilans jest kiepski - jedno zwycięstwo i cztery porażki, ale trzeba dodać, że mierzył się z bardzo silnymi rywalami.

Nastula w 2005 i 2006 roku stoczył cztery walki na galach legendarnej japońskiej federacji PRIDE. Przegrał z Antonio Nogueirą, Aleksandrem Jemielianienką i Joshem Barnettem, pokonał Edsona Drago. Potem na gali Sengoku bił się jeszcze z Koreańczykiem Yangiem Dongiem Yi. Był lepszy, ale został skrzywdzony przez sędziów. Rywal kopał Polaka w krocze, a mimo to nie został zdyskwalifikowany.

Dla Pudzianowskiego Nastula z pewnością będzie niezwykle wymagającym rywalem. Jak ocenia jego walkę z Timem Sylvią? - Przede wszystkim zabrakło siły, bo taktykę miał niezłą. Szkoda, że gdy pierwszy raz przewróci Tima, nie przeszedł do dosiadu, bo mógłby go trochę poobijać - uważa mistrz olimpijski z Atlanty.

WP.PL/Polska The Times

Mateusz89
04-06-10, 11:11
Ile tych walk stulecia w ciągu kilku lat?:D Co do walki salety z najmanem to niezły cyrk się zapowiada

hubi1910
04-06-10, 11:21
Ile tych walk stulecia w ciągu kilku lat?:D

Hehe o tym lepiej nie mówić :P cyrk będzie i to niezły :D Tylko ciekawe czy do tej walki dojdzie...

BoloYeung
04-06-10, 11:22
Paweł Nastula na walke z Pudzianem jedzie trenować do słynnego Timu Red Devil , aby trenowac z najlepszymi nie musze mówić kto do tego Timu należy i z kim będzie trenował nasz zawodnik . Pudzianowski jak narazie myśli o poważnych treningach , zobaczymy .

Dobra Najman przegrał w 44 sekundy z Pudzianowskim , a Saleta został obity i poddany w troche dłuzszym czasie przez jakiegos białorusina o którym nic nie słyszałem jakis łysy i stary dziadek , więc niech tak nie kozaczy

grochos
04-06-10, 12:40
Mysle ze Nastula moze wybic z glowy Pudzianowi MMA... najmanek nie jest wogole porownywalny do brata najlepszego zawodnika na swiecie, czy tez Nogueiry... ale zobaczymy. Walka Saletyi Najmana nawet nie komentuje - dno mnozone przez zero... wg. mnie taka proba robienia z siebie mezczyzn na ringu... nie wyszlo w tancu z gwiazdami to moze MMA... eh brak slow !!!

KowalX
04-06-10, 13:45
Czemu Saleta ma 1przegraną to nie było czasem "K-1",bo kurde nigdy nie słyszałem by brał udział w jakiejkolwiek gali mma.

hubi1910
04-06-10, 13:53
http://www.youtube.com/watch?v=IpSFY4KjX50

KowalX
04-06-10, 14:27
Znowu te emocję http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/dt2719_(2).gif

BoloYeung
04-06-10, 14:36
KSW 7 tez niedawno sie o tym dowiedziałem , kompromitacja heh . tak na marginesie ośmieszył sie juz prawie wszędzie

KowalX
04-06-10, 14:46
KSW 7 tez niedawno sie o tym dowiedziałem , kompromitacja heh .

Nie widziałem :)

tak na marginesie ośmieszył sie juz prawie wszędzie

Chłop robi na emeryturę i normalna rzecz ,że chce zarobić.
Tylko,że mu się po tej operacji chce hehe ,ach ten super epress ;)

hubi1910
05-06-10, 10:47
Walka Nastula vs. Pudzianowski niepodpisana

Menadżer byłego mistrza olimpijskiego w Judo i jedynego Polaka walczącego w legendarnej organizacji Pride Pawła Nastuli przysłał nam następującej treści oświadczenie w związku z pojawiającymi się informacjami, że planowane na KSW 14 starcie Pawła z Mariuszem Pudzianowskim jest już pewne:
Oświadczenie w związku z regularnie pojawiającymi się ostatnio informacjami i artykułami o rzekomej walce pomiędzy Pawłem Nastulą a Mariuszem Pudzianowskim.
Chcielibyśmy poinformować kibiców i sympatyków MMA, że zostały wprawdzie zakończone wstępne ustalenia co do warunków tejże walki, jednakże kontrakt nie został podpisany do dnia dzisiejszego.
W związku z tym, ogłaszanie przez organizatorów KSW i samego Mariusza Pudzianowskiego informacji że walka ta jest już pewna i ma się odbyć na najbliższej gali KSW we wrześniu 2010 wydaje się być pewnego rodzaju nadużyciem.
Deklarujemy kibicom, że Paweł Nastula jest gotowy do walki z Mariuszem Pudzianowskim we wrześniu i podejmie postawione mu wyzwanie. Ewentualne nieodbycie się tej walki, będzie wynikało z nieprofesjonalnych działań organizatorów lub też bezpośrednio z rezygnacji samego Mariusza Pudzianowskiego.
Paweł Nastula oraz Michał Szymański (działający z upoważnienia i reprezentujący Pawła Nastulę)
Źródło:MMA Rocks

hubi1910
05-06-10, 14:37
Walka "Pudziana" z Nastulą przesunięta!


Jak się dowiedzieliśmy, termin walki Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą został przesunięty! Pierwotnie walka miała się odbyć we wrześniu, jednak Pudzianowski chce mieć więcej czasu na przygotowania do konfrontacji.
Negocjacje w sprawie walki - o czym niejednokrotnie informowaliśmy - zmierzały do szczęśliwego końca.

- Na temat tej walki rozmawiałem z panem wielokrotnie i jak pan pamięta nigdy nie powiedziałem, że jest ona pewna. Podkreślałem, że rozmowy wkraczają w finalną fazę - tłumaczy "Wirtualnej Polsce" Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW.

Sytuacja uległa diametralnej zmianie po porażce Mariusz Pudzianowskiego z Timem Sylvią. "Pudzian" uświadomił sobie, że do starcia z Nastulą musi się solidniej przygotować.

- Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Mariusz uświadomił sobie, że na walkę z tak doświadczonym rywalem jest po prostu zbyt wcześnie - wyjaśnia Lewandowski.

Nie oznacza to jednak, że Pudzianowski zrezygnował z walki. - Chcę żeby była jasność: Mariusz Pudzianowski chce walki z Pawłem Nastulą, ale jeszcze nie teraz. W związku z tym przekładamy tę walkę i to jest decyzja Mariusza - mówi Lewandowski.

Informacje potwierdziła nam również Barbara Demczuk, menedżer Mariusza Pudzianowskiego. - Na tę decyzję wpłynęło wiele czynników. Mariusz chce być w stu procentach gotowy do walki. Będziemy pracować nad kondycją i techniką. Wyjedziemy do USA, aby tam trenować i wierzymy, że przywieziemy nową formę - przekonuje Demczuk.

Do walki z Nastulą ma dojść w przyszłym roku. Wstępnie starcie jest planowane na marzec. Zanim jednak do niego dojdzie, Pudzianowski stoczy walkę z innym rywalem na wrześniowej gali KSW XIV.

- W związku z całym tym zamieszaniem jego rywal nie jest jeszcze znany. Na KSW XIV nie zobaczymy z kolei Pawła Nastuli - mówi Martin Lewandowski.

Sam sztab Pawła Nastuli w związku z decyzją o przesunięciu walki wystosował oficjalny komunikat.

"Deklarujemy kibicom, że Paweł Nastula jest gotowy do walki z Mariuszem Pudzianowskim we wrześniu i podejmie postawione mu wyzwanie. Ewentualne nieobycie się tej walki, będzie wynikało z nieprofesjonalnych działań organizatorów lub też bezpośrednio z rezygnacji samego Mariusza Pudzianowskiego" - brzmi oficjalne stanowisko Pawła Nastuli i jego sztabu.

- Jestem rozczarowany publikacją sztabu Pawła Nastuli, ponieważ właśnie czekałem na telefon od jego menedżera. Dziwię się, że team Nastuli nie uznał za stosowne przedstawić nam bezpośrednio swojego stanowiska w tej sprawie. Nikt od nas, ani z teamu Mariusza nie chciał zrzucać odpowiedzialności za tą decyzje na Pawła. Informację w tej sprawie mieliśmy opublikować na dniach, biorąc pod uwagę przede wszystkim decyzję Mariusza oraz stanowisko Pawła. Chciałbym również zwrócić uwagę na fakt, że to z Mariuszem mamy podpisany kontrakt i to on ma pierwszeństwo głosu. Od 2 lat próbujemy porozumieć się z menedżerami Pawła i zawsze napotykamy na jakieś przeszkody. Nie wiem jaki interes im przyświeca, bo z pewnością nie leży to w dobrze pojętym interesie Pawła Nastuli - odpowiada Martin Lewandowski.

BoloYeung
05-06-10, 21:10
co usiecze to nie odwlecze - czy jakos tak . Do tej walki może w ogóle nie dojść

hubi1910
06-06-10, 09:37
Walka Nastula vs. Pudzianowski niepodpisana

Menadżer byłego mistrza olimpijskiego w Judo i jedynego Polaka walczącego w legendarnej organizacji Pride Pawła Nastuli przysłał nam następującej treści oświadczenie w związku z pojawiającymi się informacjami, że planowane na KSW 14 starcie Pawła z Mariuszem Pudzianowskim jest już pewne:
Oświadczenie w związku z regularnie pojawiającymi się ostatnio informacjami i artykułami o rzekomej walce pomiędzy Pawłem Nastulą a Mariuszem Pudzianowskim.
Chcielibyśmy poinformować kibiców i sympatyków MMA, że zostały wprawdzie zakończone wstępne ustalenia co do warunków tejże walki, jednakże kontrakt nie został podpisany do dnia dzisiejszego.
W związku z tym, ogłaszanie przez organizatorów KSW i samego Mariusza Pudzianowskiego informacji że walka ta jest już pewna i ma się odbyć na najbliższej gali KSW we wrześniu 2010 wydaje się być pewnego rodzaju nadużyciem.
Deklarujemy kibicom, że Paweł Nastula jest gotowy do walki z Mariuszem Pudzianowskim we wrześniu i podejmie postawione mu wyzwanie. Ewentualne nieodbycie się tej walki, będzie wynikało z nieprofesjonalnych działań organizatorów lub też bezpośrednio z rezygnacji samego Mariusza Pudzianowskiego.
Paweł Nastula oraz Michał Szymański (działający z upoważnienia i reprezentujący Pawła Nastulę)
Źródło:MMA Rocks
UPDATE: Jak informują współwłaściciel KSW Martin Lewandowski i pani menadżer Mariusza Pudzianowskiego na wp.pl, pojedynek byłego strongmana z Pawłem Nastulą definitywnie nie odbędzie się we wrześniu. Sztab Mariusza stwierdził, że zawodnik nie jest gotowy na walkę z tak wymagającym rywalem i na KSW 14 jego przeciwnikiem będzie ktoś inny.

hubi1910
06-06-10, 09:47
Marcin Najman stwierdza jednoznacznie, że nie interesuje go pojedynek z Przemysławem Saletą, o którym wczoraj pisał Super Express. W wywiadzie dla wp.pl, El Testosteron powiedział: - Jestem zdumiony, tym wyzwaniem Salety. Myślałem, że już dał sobie spokój ze sportem. Tydzień temu w Wirtualnej Polsce przeczytałem, że Saleta wyzwał Gołotę na pojedynek. To już było dla mnie szokiem, a po tym, co teraz przeczytałem, to nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać.

- Nie chcę walczyć z Saletą. Uważam, że po operacji powinien zająć się rodziną, zwiedzaniem świata, niech sobie ogląda swoje walki na DVD. W każdym bądź razie, mnie walka z tym człowiekiem nie interesuje. Bardzo go kole w oczy moja osoba. Permanentnie gdzieś mnie zaczepia, ale to inna sprawa - dodał.

źródło: Wirtualna Polska

BoloYeung
06-06-10, 10:15
Najman całkiem wporządku ucioł wszystkie spekulacje , gdyby ta walka sie odbyła nie była by przedsięwzięciem sportowym lecz medialną szopką . Ciekawe kogo teraz wyzwie Saleta Michalczeskiwgo albo Kuleja

Strielok
06-06-10, 10:29
ej, przecież na ostatnim KSW, Najman powiedział, że będzie walczył z Kułakiem, (który sam go wyzwał), jeśli wygra, a przecież wygrał. Gdzie info o tej walce?

BoloYeung
06-06-10, 10:54
do walki z Kułakiem , Najman musiałby zrzucić coś koło 15 kg - za mało czasu na zrzucanie wagi i jednoczesne treningi i dlatego nic z tego nie wyszło

KowalX
06-06-10, 17:34
Niezły cyrk z tego KSW się zrobi :lol:

mateohzp
06-06-10, 17:40
najman całkiem wporządku ucioł wszystkie spekulacje , gdyby ta walka sie odbyła nie była by przedsięwzięciem sportowym lecz medialną szopką . Ciekawe kogo teraz wyzwie saleta michalczeskiwgo albo kuleja


najman vs kulej :rockon:

hubi1910
07-06-10, 11:09
Nastula zdradza kulisy negocjacji

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą miała odbyć się już na najbliższej gali KSW we wrześniu. "Pudzian" zdecydował jednak, że nie jest jeszcze gotowy na walkę z tak mocnym rywalem i postanowił przełożyć starcie z mistrzem olimpijskim z Atlanty na później. To nie spodobało się obozowi Nastuli.
Były znakomity judoka dziwi się, że najsilniejszy człowiek świata nagle zmienił zdanie i chce mieć więcej czasu na przygotowanie się do walki. - To nie ja wpadłem na pomysł walki z Pudzianowskim. Inicjatywa wyszła bezpośrednio od Konfrontacji Sztuk Walki i Mariusza, który sam do mnie dzwonił i rozmawiał - zdradza Nastula w rozmowie z serwisem www.budo.pl.

- Nie upubliczniałem tych negocjacji, bo uznałem, że obowiązuje nas dżentelmeńska umowa - dodaje. - To KSW i Pudzianowski pierwsi zaczęli opowiadać, że będzie pojedynek. Mój menadżer negocjował warunki finansowe, ja przyjąłem bowiem warunki sportowe. Szanuję Mariusza jako sportowca i przeciwnika, spokojnie słuchałem kolejnych zapowiedzi naszego starcia, choć tak naprawdę kontraktu nikt nie podpisał - twierdzi zawodnik, który stoczył w swojej karierze pięć walk w formule MMA z bardzo wymagającymi rywalami. Wygrał tylko raz.

Nastula zapewnia, że chciał walczyć z Pudzianowskim. Zdradza też, że na ostatniej gali KSW w Katowicach miał wystąpić na ringu i zapowiedzieć swój pojedynek ze słynnym strongmanem. Zrezygnował w ostatniej chwili, ponieważ stwierdził, że takie rzeczy można robić dopiero po podpisaniu kontraktu na walkę. A takiego do tej pory nie podpisano i w najbliższym czasie się na to nie zanosi. - Widzę, że zrobiłem słusznie, bo wyszedłbym na człowieka, który rzuca słowa na wiatr - mówi Nastula.

Co ciekawe - to nie pierwszy raz, gdy termin walki Nastula - Pudzianowski jest przekładany. Pojedynek miał odbyć się już w maju, ale przed nim "Pudzian" po raz pierwszy stwierdził, że potrzebuje więcej czasu. Ponoć obóz najsilniejszego człowieka sam zaproponował Nastuli wrzesień. - Zgodziłem się. Teraz w mediach czytam, że może Pudzianowski zechce walczyć w marcu. I ile będzie jeszcze takich terminów? - pyta Paweł Nastula.

WP.PL

hubi1910
12-06-10, 10:19
Jak dziś opublikowano na oficjalnej stronie organizacji KSW, na gali KSW 14 we wrześniu dojdzie do walki pomiędzy Przemysławem Saletą (0-1) a Marcinem Najmanem (0-1). Ma to być walka która raz na zawsze rozwiąże osobisty spór między tymi zawodnikami. Oprócz tego bardzo medialnego starcia zobaczymy finał turnieju kategorii 95 kg pomiędzy Janem Błachowiczem (10-2, nr 1 w Rankingu PL) a Danielem Taberą (16-2-3) . W kategorii 85 kg zobaczymy bardzo ciekawy extra fight pomiędzy Krzysztofem Kułakiem (23-12-2, nr 4 w Rankingu PL) a Danielem Dowdą (5-3, nr 9 w Rankingu PL). Czeka nas też turniej w wadze 71 kg, jak dotąd jedynym potwierdzonym zawodnikiem jest Maciej Górski (8-4, nr 2 w Rankingu PL). Z tego co udało nam się dowiedzieć, oprócz Highlandera zobaczymy w tym turnieju 3 zawodników naszego rankingu wagi lekkiej. Anonsowany jest też występ Mariusza Pudzianowskiego (2-1, nr 6 w Rankingu PL), rywal nie jest jeszcze znany.
Rozpiska:
95 kg.: Jan Błachowicz (10-2) vs. Daniel Tabera (16-2-3)
85 kg.: Krzysztof Kułak (23-12-2) vs. Daniel Dowda (5-3)
Open.: Mariusz Pudzianowski (2-1) vs. TBA
Open.: Przemysław Saleta (0-1) vs. Marcin Najman (0-1)
Turniej kategorii 71 kg.: Maciej Górski (8-4) vs. TBA

MMA Rocks

grochos
12-06-10, 17:23
to saleta jednak walczy z najmanem? popieram co mowil KowaleX... korwa szopka...

ja wogole proponuje zmienic nazwe na Gwiazdy tancza w MMA i jak nie bedzie K.O. to wtedy widzowie beda rozstrzygac sms'ami kto wygral...

szopka...

hubi1910
17-06-10, 20:31
Podczas czternastej edycji "Konfrontacji Sztuk Walki", której konkretny termin poznamy na dniach dojdzie do hitowej walki pomiędzy Przemysławem Saletą (http://www.konfrontacja.com/index.php?s=zawodnik&zID=59) i Marcinem Najmanem (http://www.konfrontacja.com/index.php?s=zawodnik&zID=132). Właściciele Federacji KSW spotkali się w tym tygodniu z zawodnikami i ustalili warunki ich pojedynku na KSW 14.

- Wielu ludzi zarzuca Federacji KSW komercyjne podejście do MMA. Wydaje mi się, że przy dzisiejszej kondycji sportu w Polsce to jedyna możliwa droga. Saleta kontra Najman to walka dwóch zawodowych pięściarzy z identycznym rekordem w swojej nowej dyscyplinie. To starcie negatywnych, lecz ciągle szczerych i prawdziwych emocji. To tysiąc niewyjaśnionych spraw między obojgiem. To nawarstwiający się na oczach opinii publicznej konflikt nad którym ostateczny sąd zapadnie we wrześniu tego roku. Mam poczucie, że ring KSW stworzony został również po to, aby wyjaśniać takie spory i po to, by oddzielać mity od prawdy i co w tym przypadku najistotniejsze, słowa od czynów - mówi współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski.

- Jesteśmy na tak! Do tej walki musiało dojść. Cieszę się, że to na naszym ringu podczas Konfrontacji Sztuk Walki panowie w sportowy stylu zakończą swój od lat zaogniany konflikt. Prywatne waśnie zostaną rozegrane w sposób fair-play i to należy pochwalić.
Padły śmiałe deklaracje z ust obu zawodników, więc teraz należy czekać na ich konsekwentne urzeczywistnienie. Będzie to walka niczym z dawnych lat kiedy to dwóch mężczyzn wyzywało się na pojedynek, a rację i sprawiedliwość przyznawano wygranemu. W tym przypadku sekundantem będzie właśnie KSW - powiedział współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski.

Zatem na jesieni czekają nas nie lada sportowe emocje. Finał turnieju wagi lekkociężkiej z udziałem Jana Błachowicza (http://www.konfrontacja.com/index.php?s=zawodnik&zID=62). Turniej "lekkich" w limicie wagowym do siedemdziesięciu jeden kilogramów, a w nim zawodnik KSW Team Maciej „Highlander” Górski (http://www.konfrontacja.com/index.php?s=zawodnik&zID=12). Ekstra walka, a w niej międzynarodowy mistrz Federacji KSW do osiemdziesięciu pięciu kilogramów Krzysztof "Model" Kułak (http://www.konfrontacja.com/index.php?s=zawodnik&zID=45) kontra znakomity grappler Daniel "Kociao" Dowda (http://www.konfrontacja.com/index.php?s=zawodnik&zID=64). Prócz tego kolejna walka niepokonanego na ringach KSW Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego (http://www.konfrontacja.com/index.php?s=zawodnik&zID=131) i pojedynek dwóch rządnych zwycięstwa pięściarzy Przemysława Salety i Marcina Najmana.

Konfrontacja.com

BoloYeung
02-07-10, 17:51
dalej nie wiadomo z kim będzie walczył Pudzianowski