PDA

Zobacz pełną wersję : podczas treningu.



misiecki
03-06-10, 18:27
Siemka. Jest taka sprawa, chodzi o to, że podczas treningu się nie pocę w ogóle. Czy robię coś źle, za długie przerwy, za mała intensywność i zaangażowanie podczas treningu?? Np. dzisiaj podczas aerobów spociłem się jak nigdy w życiu. Co jest grane?? Pomoże ktoś??

Sosna91
03-06-10, 18:49
ja tez sie nie pocilem dawniej w ogole. ale ogolnie nie mam za duzej potliwości, jednak jak zdarzy mi sie nie raz złapać pompe i zapał to fakt ze spoce sie porządnie, i próbuje to zmienić ale cięzko mi z tym idzie.

wujek.maciek
03-06-10, 18:50
pij wode :)

misiecki
03-06-10, 19:01
Naprawdę?? To pomoże?? ; )

wujek.maciek
03-06-10, 19:13
z pustego nawet salomon nie naleje... 2 litry podczas treningu. i rozgrzewaj sie porzadnie (z 15min. aerobow, rozciaganko, krazenia, etc.)

pozdro

Micek185
03-06-10, 19:42
pocenie jest po to by chłodzić organizm a więc jesli odpowiedniomocno sie nie "grzejesz"toi nie musisz sie pocic jak bys skrócił przerwy miedzy seriami to byś zaczął sie pocić i tyle z reszta co ci w przeszkadza w tym ze sie nie pocisz?moze pomieszczenie w którym cwiczysz jest zimne?

misiecki
03-06-10, 19:49
...z reszta co ci w przeszkadza w tym ze sie nie pocisz?moze pomieszczenie w którym cwiczysz jest zimne?
Tak, tam jest okropnie zimno.
No wiesz, w każdym filmie, który oglądam o kulturystyce z ziomków leje się pot litrami. Zastanowiło mnie to. Dzięki za rade.

szycha77
05-06-10, 14:50
Tak, tam jest okropnie zimno.
No wiesz, w każdym filmie, który oglądam o kulturystyce z ziomków leje się pot litrami. Zastanowiło mnie to. Dzięki za rade.
A świstak siedzi i zawija w te sreberka...
Nie masz większych zmartwnień? Co raz glupsze pytania...