PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na klatke



Glutamine
17-02-07, 15:40
Witam! Czy moglbym mi ktos rozpisac jak powinien wygladac trening na klatke w ktorym codziennie przez 7 dni cwiczylbym tylko ją? Potem oczywiscie tydzien przerwy od klaty.

sławo
17-02-07, 18:06
nikt ci tu takich bzdur pisał nie będzie

Glutamine
17-02-07, 18:18
Słyszałem o takiej metodzie jezeli klatka jest priorytetem... nawet bylo to chyba gdzies wspomniane na forum przez Czaje.

PreemO
17-02-07, 18:34
hah pierwsze słysze ze w priorytecie robi sie daną partie 7 dni pod rząd. max 2 razy w tej zasadzie

Glutamine
17-02-07, 18:45
Jak pierwsze slyszysz to sie nie wypowiadaj.

To jest taka metoda, ze przez tydzien codziennie robi sie klatke a potem przerwa. Nie wiem tylko jak to dokladnie wyglada i mialem nadzieje ze ktos z forum mi pomoze.

PreemO
17-02-07, 18:46
nikt ci nie pomoże bo takie coś nie istnieje

Glutamine
17-02-07, 18:48
A ciekawe skad ty malutki to wiesz. Znasz wszystkie rodzaje treningow i metody? Jesli tak to napisz ksiazke.

PreemO
17-02-07, 18:51
Zapraszam do przeczytania lektury, i potem mądrzyć sie na forach.

Glutamine
17-02-07, 18:59
Jezeli chodzi ci o cos takiego jak info ze miesnie musza miec minimum 2-3 dni odpoczynku to o tym bardzo dobrze wiem.

Wiem jednak rowniez ze jest taka metoda treningowa - dobre przed zawodami - ze przez tydzien cwiczysz jedynie klatke a potem przez tydzien masz przerwe i slyszalem ze bardzo fajnie 'dobija' miesnie.

Kropek_KWpl
17-02-07, 19:00
Panowie spokojnie
Glutamine nie unos sie
ja nie slyszalem o takiej metodzie, to jest wbrew temu co dotad czytalem
klata nawet przy niskiej intensywnosci cwiczen musi miec min 2 dni regenarecji a ty mowisz, ze slyszales o takiej metodzie

hehe to przed zawodami ale watpie, ze przez 7 dni w tygodniu jedna partia
na dluzsza mete to odpada

Glutamine
17-02-07, 19:05
Na dluzsza mete to jasne ze odpada. Mozna to robic od czasu do czasu na zasadzie

7 dni treningu i 7 dni odpoczynku.

Jesli ktos jednak cos o tej metodzie wie to bylbym bardzo wdzieczny za podzielenie sie ze mna informacjami.

Kropek_KWpl
17-02-07, 19:12
Glutamine chodzi mi o to, ze nie wytrzymaja takiego treningu twoje miesnie, nie ma mowy zeby to wytrzymaly
poprostu tak sie nie cwiczy!!!

Glutamine
17-02-07, 19:33
Dobra, prosze aby wypowiadaly sie osoby, ktore moga wprowadzic cos nowego do tematu odnosnie tej metody.

jonasz7
17-02-07, 20:36
Glutamine, jest taki projekt czytałeś to chyba nawet w moim temacie, faktycznie pisał o tym czaja!!
Ale nie jestem pewien czy chodziło o 7dni!! Może o cztery ale samą klatke, a potem robisz normalny trening bez klatki!!
jak ci bardzo zależy poszukaj, to było w temacie coś na temat klatki, ajk znajde to ci podeśle link a wątpie żebym miał czas więc lepiej sam zacznij szukać.
pzdr.

Glutamine
17-02-07, 22:11
Jakbys natrafil na ten temat to bylbym ci wdzieczny. A propo co sie stalo z Czaja?

jonasz7
18-02-07, 09:35
A propo co sie stalo z Czaja?

No właśnie nie wiem!! Tak samo jak radar byli i znikli.
Ok poszukam tego tematu jak będe miał chile czasu.
pzdrr.

grzesiek k
19-02-07, 16:53
Nie tylko oni bo też P4D47N on też zniknoł ale tylko z forum ja z nim pisze to mówił że mu sie nie chce właźic na forum ale w niedziele był