PDA

Zobacz pełną wersję : Jak ustawić sobie trening



zaqwsx
01-06-10, 15:25
Witam.
Wiem, że temat był już poruszany ale w moim przypadku muszę trening dostosować pod styl życia,a nie odwrotnie.
Zakupiłem sobie kreatynę mono i chciałbym trenować na masę.
Mój sprzęt to: ławeczka z obciążeniem (bez skosów) , dwa hantelki i wyciąg samoróbka (który ciągnie się od sufitu w kierunku podłogi)
Trenuję Ju Jitsu we wtorki i w czwartki (więc te dni odpadają) sobotę i niedzielę również chciałbym mieć wolną. Więc zostaje tylko:poniedziałek, środa piątek.
Największy nacisk chciałbym położyć na klatkę. Nogi sobie odpuszczę :) Zależy mi na twardym i ładnym brzuchu (do mma/ ju jitsu) proszę nie zapomnieć o nim;)
Proszę o jakiś plan z liczbą powtórzeń, ćwiczeniami, seriami i czasie odpoczynku między seriami.
Z góry dzięki

D3
01-06-10, 15:43
Tematy podwieszone i nie zawracaj głowy dorosłym ludziom, bo twój przypadek nie wymaga jakiejś specjalnej uwagi.

Grzybi
01-06-10, 16:11
szukaj w podwieszkach planów 3 dniowych i do roboty

Voice666
02-06-10, 18:35
Mój koleś, który trenuje sekcję filipińczyków tutaj u Mnie na wsi, jak go siępytałem o trening dla kogoś kto trenuje sztuki walki polecał coś takiego w mailu:

Compound
Full body sessions
Big movements
Something like

Session one
Snatch 5,3,2,1
Deadlift
Barbell overhead press
Chins
Dips

Sessions two
Clean and jerk
Squat
Bench press
Row
Pull ups

Hornet
02-06-10, 20:41
Odpuszczając sobie nogi marnujesz 40% swojego potencjału, więc jak coś robisz to rób to porządnie ... a jeśli brzuch to 6 Joo Weidera