PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o trening



skaaater
31-05-10, 19:07
Dysponuję robiona sztangą, ławeczką prostą i skośną [też robioną] oraz hantlami ;d

Proszę o ułożenie jakiegoś sensownego treningu, ponieważ ćwiczę już jakis czas i nie jestem zadowolony z efektów.
Interesuje mnie klata [to najbardziej] jak również bic, tric i łydki ..
Ułóżcie jakieś ćwiczenia konkretne, ile, w jakiej kolejności, ponieważ do tej pory ćwiczyłem nie regularnie .
Z góry dziękuję ; )

I jeszcze mam pytanie w sprawie diety: Nie mam ułożonej, bo wiem, że i tak pewnie bym się jej nie trzymał ..
Potrzebuję prostej rady np. co najlepiej zjeśc przed treningem, w czasie i po treningu .
Dziękuję za porady.

Grzybi
31-05-10, 19:10
treningów szukaj na forum

skaaater
31-05-10, 20:01
Wiem, ale czasami w tych treningach pojawiają się pomyłki .

Mimo to prosiłbym kogos doświadczonego o ułożenie prostego a zarazem skutecznego treningu ;)

blood in blood out
31-05-10, 20:16
I Klatka Biceps
II Barki nogi
III Plecy Triceps

I
Wyciskanie na ławce płaskiej 3x
Wyciskanie skoks 3x
Rozpiętki płaska 3x
Rozpiętki skos 3x

Uginanie sztangi stojąc 3x
Uginanie hantli chwytem młotkowym3x
Uginanie w podporze o kolano3x

II
Przysiad ze sztanga 3x
Wykroki 3x
Hack przysiad 3x
Syzyfki 3x
Wspięcia 3x max

Wyciskanie sztangi za karku 3x
Unoszenie hantli wprzód 3x
Unoszenie hantli na boki 3x
Dociąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x

III
Wiosłowanie ze sztanga 3x
Wiosłowanie z końcem sztangi 3x
Podciąganie hantla w opadzie 3x
MC3x

wyciskanie na wąsko 3x
Francuskie hantlami 3x
prostowanie reki w opadzie 3x


lub

Push
- wyciskanie hantli/sztangi poziomo 3x
- Rozpiętki na ławce płaskiej 2x
- wyciskanie hantli/sztangi siedząc 4x
- wyciskanie francuskie hantlami/sztangą 3x

Pull
przysiady 3x
- przysiad z hantlami 2x
- wspięcia stojąc 2x
- wiosłowanie hantlami/sztangą 4x
- dociąganie hantla w opadzie 2x
- uginanie ramion stojąc 3x
- MC 2x

Pon:Pull
Wt:Push
CZw:Pull
Pt:Push

skaaater
31-05-10, 20:44
A po ile powtórzeń na jedną serię ?

skaaater
31-05-10, 21:27
A po ile powtórzeń na jedną serię ?

rodzyn92
31-05-10, 23:56
zalezy co chcesz osiagnac mase rzezbe czy siłe;)

rodzyn92
01-06-10, 00:02
a i przed treningiem ok godzinki zjec cos wysoko wartosciowego w weglowadany ;]w czasie treningu to nic sie nie je tylko pije wode ok 1,5 litra wody:) po treningu mozesz zjesc 100 gram banana oraz np piers kurczaka tez 100g;)

Tadel
01-06-10, 00:04
jeśli dopiero zaczynasz to bierz się za to http://www.e-gym.pl/showthread.php?25578-Trening-obwodowy-dla-osob-z-0-sta%BFem-%28ACT%29-video-opis-%E6wicze%F1

piuras86
01-06-10, 00:35
a i przed treningiem ok godzinki zjec cos wysoko wartosciowego w weglowadany ;]w czasie treningu to nic sie nie je tylko pije wode ok 1,5 litra wody:) po treningu mozesz zjesc 100 gram banana oraz np piers kurczaka tez 100g;)


Kto ci K****a powiedział że podczas treningu się nic nie je..????? można łykac suple,białko.. przed treningiem najlepiej wysokobiałkowy posiłek po treningu z miejsca węglowodany wypij ..... koło 50g ..... i jakies 20 minut po posiłek bogaty w wegle i białko + tłuszcze .........

D3
01-06-10, 09:10
Jeśli już to przed treningiem posiłek wysokowęglowodanowy ze standardową ilością białka, bo na samym białku to chłopak długo nie pociągnie.

skaaater
01-06-10, 13:55
Chodzi mi o masę - - > czyli po ile powtórzeń ? ;d

Posiłek bogaty w węglowodany,
a wy co jecie konkretnie ? ;]

Dawidhardcore
01-06-10, 14:20
Dysponuję robiona sztangą, ławeczką prostą i skośną [też robioną] oraz hantlami ;d

Proszę o ułożenie jakiegoś sensownego treningu, ponieważ ćwiczę już jakis czas i nie jestem zadowolony z efektów.
Interesuje mnie klata [to najbardziej] jak również bic, tric i łydki ..
Ułóżcie jakieś ćwiczenia konkretne, ile, w jakiej kolejności, ponieważ do tej pory ćwiczyłem nie regularnie .
Z góry dziękuję ; )

I jeszcze mam pytanie w sprawie diety: Nie mam ułożonej, bo wiem, że i tak pewnie bym się jej nie trzymał ..
Potrzebuję prostej rady np. co najlepiej zjeśc przed treningem, w czasie i po treningu .
Dziękuję za porady.

Masz tyle podwieszonych treningow,ze jest w czym wybierac:)wiec wybierz sobie jakis i zacznij cwiczyc...a co do diety nie masz ulozonej>??i nie bd jej trzymac??wtf?? podstawa podczas treningu jesc i miec ulozona diete,wiec wez tez sobie poszukaj w podwieszonych jest tyle przykladow ,ze naprawde jest w czym wybierac;O OMG:/

Grzybi
01-06-10, 16:24
mase wiec rob od 12 pow do 8 np
w czasie tren tez mozesz jesc jakies wegle
poszukaj jakiegos planu i wklej to ocenimy

szycha77
01-06-10, 23:56
Chodzi mi o masę - - > czyli po ile powtórzeń ? ;d

Posiłek bogaty w węglowodany,
a wy co jecie konkretnie ? ;]
Wpieprzamy ryż z mięsem aż nam się uszy trzęsą.

rodzyn92
02-06-10, 13:41
ale to nie bedziesz jakiegos obiadu jadł chyba co.to z tymi sie zgadzam ze ( można łykac suple,białko)

D3
02-06-10, 14:14
Zjedz sobie 100g makaronu + 100-150g indyka/kurczaka + jakies warzywa do tego + zdrowe tluszcze (pestki, oleje)