PDA

Zobacz pełną wersję : co po animal cuts+bcaa xplode??



crimia
31-05-10, 18:42
witam wlasnie jestem na cyklu animal cuts + bcaa xplode i za 10 dni mi sie konczy i zastanawiam sie co dalej?? moze cos na czysta mase meisniowa?? co radzicie? jak z dieta , przerwac na kilka dni?? bo jestem na diecie wysokobialkowej . Czekam na wasze rady:)

Patriot
01-06-10, 11:37
Później? jeśli kończysz redukcję, zrób sobie przerwę z tydzień dwa w treningach i w diecie (tylko nie przesadzaj i nie zacznij jeść jakiś batoników, bo będzie jeszcze gorzej) , a później powoli zacznij trening na masę i zacznij systematycznie zwiększać węgle
co do odżywek, po co? ja nie widzę potrzeby, jak chcesz później na masę to weź sobie za parę miechów najwyżej (jeśli uważasz, że to niezbędne) mono i tyle

crimia
01-06-10, 18:11
Chciałbym tez torche poredukowac jeszcze, nie wiem moze jeszcze druga paka animal albo cos innego, nie wiem jak z dieta, bo mam wysoko bialkowa i koncze w nastepby czwartek animal i nie wiem czy ciagnac diete czy zastopowac czy dokupic jeszcze paczke animal. prosze o pomoc!

ht
01-06-10, 19:08
diete trzymaj 365 dni w roku. mozesz dokupic druga pake cutsa. jak chcesz cos naprawde mocnego to daj mitotropin.

MolderDist
03-06-10, 20:31
jak dalej redukujesz

to kup właśnie mitotropin i np. Bcaa Xtra
i jazda