PDA

Zobacz pełną wersję : Narkotykowe dzwieki



fakkson
31-05-10, 17:19
Czy próbowałeś słuchac i-dosera? jeśli tak to czy działa na Ciebie?

Czym jest I-Doser?
I-Doser jest programem służącym do synchronizacji półkulowej.
Pozwala symulować nastrój, poprawiać samopoczucie oraz symulować odczucia narkotyczne.
Od podobnego programu - BrainWave Generator różni się tym, że I-Doser posiada możliwość symulowania odczuć narkotycznych.
Został opracowany przez "I-Doser Labs" (Laboratorium I-Doser) i jest powszechnie uważany za zaawansowaną i bezpieczną metodę synchronizacji półkul mózgowych.
Był testowany na dużej grupie osób, które potwierdziły jego działanie.
Każdy nowy "dose" / "drag" (tak nazywane sią pliki obsługiwane przez program) zanim zostanie oficjalnie opublikowany i dopuszczony do powszechnego użytku musi przejść pozytywnie test na sporej grupie ludzi o dużej rozpiętości wiekowej.


program mozna sciagnac z tej strony:
http://i-doser.pl/t/2_o_programie.html

a narkotykowe dawki już płatne, wiec yhm yhm trzeba we wlasnym zakresie. Jest tu wiele dosów... wpływające naludzki organizm na wiele sposobów. są nawet dzwieki powodujacy chudniecie poprzez zwiekszenie aktywnosci serca.
Do tej pory słuchałem lsd, efekty: nerwowosc, zywiolowosc, mialem ochote wybiec z domu i zaczac cos robic, sluchalem tez alkoholu, efekty: senneosc, nic mi sie nie chcialo, zakolysanie, smialem sie z byle czego.

To działa, sprawdzcie, ciekawa sprawa ;)

KowalX
31-05-10, 17:25
Żebyś głupszy się po tym nie zrobił http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/or2205_ddd.gif

fakkson
31-05-10, 17:26
przeproś i wyjdź.

KowalX
31-05-10, 17:28
Sam się przeproś...

fallenursus
31-05-10, 17:30
Rodzicow fakkson przepros ze sie urodziles.

seras666
31-05-10, 17:38
pfff próbowałem kiedyś kilka razy i gówno działa...

fakkson
31-05-10, 17:53
Na niektórych działa, na niektórych nie. zależy od wrażliwosci i innych czynników.
Dla koksowian polecam steroidalne: np. JuiceIT! Został zaprojektowany dla sportów i osób uprawiających sport. Strumienie 3 poziomou świetnie będą stroić ciebie i są doskonałe przed treningami i działalnościami sportowymi. W 3hz, twoja reakcja w czasie znacznie wzrasta. W 3.5hz następuje "Powiększenie Podatności," i w końcu w 6.3hz jest wzrost przyspieszonego uczenia się . Używaj JuiceIT! Doskonały suplement dla sportowych użytkowników, którzy nie chcą użyć substancji chemicznych lub steryd'ów. Kiedy konkurencja jest wysoka, mobilizuje to do szybkiego biegu!

mtm
31-05-10, 17:59
Gówno na 100%, nawet nie sprawdzam .

xxmłodyxx
31-05-10, 20:33
a ja se sciagne

rmn
31-05-10, 20:37
coś kiedyś o tym słyszałem dzieki fakson za linka sprawdze nic mi nie zaszkodzi raczej

xxmłodyxx
31-05-10, 20:46
słuchałem tego alkoholu ale nic nie czułem

Sosna91
31-05-10, 21:38
słuchałem tego alkoholu ale nic nie czułem

dmuchnij w alkomat, ja bym sprawdził ale jutro prowadze a kto wie jak dlugo sie to utrzymuje.

fakkson
01-06-10, 08:51
na niektórych działa:

http://www.youtube.com/watch?v=BB0BCyJJ7-A

MAXIMUS 2
01-06-10, 09:01
Fakkson jak chcesz se fajny klimacik to se browar wypij lolka spal a nie jakiejś porąbanych dźwięków słuchasz i przestań żreć te banany bo nic dobrego nie będzie z tego kolego.

Micek185
01-06-10, 11:08
posłuchaj sobie brązowej nuty dla ciebie w sam raz

KowalX
01-06-10, 12:20
na niektórych działa:

http://www.youtube.com/watch?v=BB0BCyJJ7-A
Co to za koczkodany?

fakkson
01-06-10, 16:03
Fakkson jak chcesz se fajny klimacik to se browar wypij lolka spal a nie jakiejś porąbanych dźwięków słuchasz i przestań żreć te banany bo nic dobrego nie będzie z tego kolego.
tu nie chodzi o klimacik tylko o możliwość zaaplikowania sobie całej palety syntetycznych emocji. Podobno w laboratoriach pracują nad tym aby stworzyć broń niekonwencjonalną opartą właśnie o dzwięki wpływające na człowieka. Możliwe że już cos takiego jest.
Niestety na mnie jednak I-doser za słabo działa. 2 moje kolezanki nieźle to pogrzało i się przestraszyły. Są bardziej wrażliwe.
Banany przestałem jeść dopóki cana nie spadnie poniżej 4zł/kg. :D Zamiast tego wypijam teraz 2l. mleka dziennie i wypijam 5 jajek. Wujek.Maciek mnie tego nauczył.

Tomi!
10-06-10, 20:55
tak prawde mowiac nie wiem czy to zasluga autosugestii czy co ale ten juiceit klepnal mnie calkiem konkretnie ostatnio, faktycznie powera dodał chociaz uczucie na poczatku dosc dziwne (jak po kresce ekhm)