PDA

Zobacz pełną wersję : Thermo Fat Burner vs. Thermo Speed Extreme - który wybrać?



HGT
30-05-10, 20:40
Witam serdecznie!

Chciałbym się Was poradzić w następującej sprawie. Stoję przed wyborem spalacza ale nie wiem który wybrać. Po wstępnej selekcji zastanawiam się nad dwiema propozycjami:

*Thermo Fat Burner (Trec)
*Thermo Speed Extreme (Olimp)

Co możecie powiedzieć o tych suplementach? Który będzie lepszy?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam ;)

MolderDist
31-05-10, 01:27
obydwa są do niczego

z równei tanich i spokojnie na "pierwsyz raz"

polecam Thermo Stim czy Body Fire

HGT
31-05-10, 15:07
obydwa są do niczego

z równei tanich i spokojnie na "pierwsyz raz"

polecam Thermo Stim czy Body Fire

Dlaczego są do niczego?

Na razie zakupiłem Thermo Speeda "po taniości". Spróbuję, zobaczę jak działa. Najwyżej na następny raz pomyślę o którymś z tych który podałeś :) A co sądzicie o dodatkowym stosowaniu karnityny do spalacza - ma to sens?

D3
31-05-10, 15:10
obydwa są do niczego

Mówisz to z autopsji czy też teoretyzujesz używając google?

HGT
31-05-10, 18:21
A co inni mogą powiedzieć na temat tego Thermo Speeda?

Szajba_177
31-05-10, 20:25
bralem i bez biegania nic mi nie dawal

HGT
02-06-10, 15:12
bralem i bez biegania nic mi nie dawal

A przy innych aerobach? Bo obecnie jak dla mnie wchodzą w grę brzuszki itp ale chwilowo nie mogę biegać z powodu kontuzji kostki :(

MolderDist
03-06-10, 20:47
Mówisz to z autopsji czy też teoretyzujesz używając google?

z jednego i drugiego

mały huba
04-06-10, 11:44
Jeśli w ramach aerobów chcesz robić " brzuszki" to zapomnij o redukcji. Potrzebujesz biegania/rowerku/stepera i dobranej diety(dział dieta tematy podwieszone).
Do tego produkty które chcesz zakupić tłuszczu praktycznie nie palą, a jedynie możesz liczyć na pobudzenie.
Dieta => aeroby=>spalacze

HGT
06-06-10, 13:52
Jeśli w ramach aerobów chcesz robić " brzuszki" to zapomnij o redukcji. Potrzebujesz biegania/rowerku/stepera i dobranej diety(dział dieta tematy podwieszone).
Do tego produkty które chcesz zakupić tłuszczu praktycznie nie palą, a jedynie możesz liczyć na pobudzenie.
Dieta => aeroby=>spalacze

Powoli do biegania zaczynam wracać po tej kontuzji więc myślę, że niedługo będę już mógł w miarę normalnie biegać ;)

MolderDist
06-06-10, 17:41
możesz jeździć na rowerze ;-)