PDA

Zobacz pełną wersję : Następny cykl



DaN322
30-05-10, 17:50
Słowem wstępu (tylko ze mnie tu nie brechtać). Staż - 2.5 roku, tyle, że zacząłem ćwiczyć mając 14 lat, w dodatku przez rok okropnie lewym zestawem - potem już ćwiczyłem normalnie, ale i tak bez żadnej diety, ogólnie błędów narobiłem od chu*a. Przy okazji wziąłem kilka razy gainera, czy mono. Wiadomo, zrobiłem się na kenijskiego biegacza, czyli z rzeźbą ale chudo strasznie. Po tym, co obserwowałem kumpli, którzy zaczęli później (i to mimo to, że o diecie i treningu nie mają pojęcia) przyrosty były naprawdę znikome (1cm na rok bez supli to maks, a z suplami nie wiem w sumie ;p).
Teraz jestem na cyklu mono (po dłuuugiej przerwie od supli), od niedawna wreszcie w jakimś stopniu zacząłem się martwić tym, co jem. Co polecacie po tym cyklu wziąć? Myślałem żeby jakiegoś jabłczana albo znowu mono, tylko tym razem z np. BCAA lub białkiem. Cel to masa, ale możliwie żeby nie zgubić rzeźby, bo się do niej przywiązałem ;)

opalinho
30-05-10, 19:13
Po cyklu na kreatynie musisz sobie zrobic przerwę conajmniej tak długą jak trwał ten ostatni cykl żeby kretynka kopała jak nalezy ponownie.Zainwestuj w dobre żarcie,możesz nabyc jakies białeczko żeby uzupełniać braki w diecie.

ht
30-05-10, 20:18
eeeeeee tam fallen mowil ze mozna krete leciec dluzszy okres. ja teraz tez zamierzam poleciec dluzszy okres mono wieksze dawki. zobacymy co z tego wyjdzie.

DaN322
30-05-10, 22:05
To, jak co brać i kiedy wiem, o tym się naczytałem w pizdu w ostatnich miesiącach, bardziej mi chodzi, żeby ktoś doradził co teraz lepiej wziąć. Jak już to będę miał to sobie jakoś z tym poradzę... :>

Myślałem żeby jakiegoś jabłczana albo znowu mono, tylko tym razem z np. BCAA lub białkiem. Cel to masa, ale możliwie żeby nie zgubić rzeźby, bo się do niej przywiązałem ;)
btw. gdzieś, ktoś napisał, że kreta+białko to nie najlepsze połączenie - prawda to?

MolderDist
31-05-10, 01:29
eeeeeee tam fallen mowil ze mozna krete leciec dluzszy okres. ja teraz tez zamierzam poleciec dluzszy okres mono wieksze dawki. zobacymy co z tego wyjdzie.

niestety nie wiesz oco chodzi

jak chcesz dłużej jechać, to najpierw faza nasycenia a potem podtrzymująca ciągle stała, MAŁA dawka

Globi
31-05-10, 10:24
Hmm białko , gainer jako uzupełnienie diety :) . Hmm jeśli miałeś dłuższą przerwę od mono to możesz wrzucić stack kreatynowy ( No muscle Pump ) i mono lub TCM z Activlabu . Białko możesz sobie kupić i pić przed snem Whey Protein 80 Plus ;)

KowalX
31-05-10, 14:09
jak chcesz dłużej jechać, to najpierw faza nasycenia a potem podtrzymująca ciągle stała, MAŁA dawka
Nie prawda, można od razu lecieć małe dawki bez nasycenia ,które w ogóle jest z dupy(marnowanie kreatyny-wykazano to w badaniach).

fallenursus
31-05-10, 14:34
Dan nie wiem gdzie te bzdure znalazles ale krete mozesz spoko mieszac w szejku potreningowym

hT kreta wduzych ilosciach na cyklu saa jak nie to dawkastala 5g styka

KowalX
31-05-10, 14:37
no... :)

MolderDist
31-05-10, 14:42
Nie prawda, można od razu lecieć małe dawki bez nasycenia ,które w ogóle jest z dupy(marnowanie kreatyny-wykazano to w badaniach).

wiec chyba nie rozumiemy po co wogole sie wchodzi na stałą suplementacje kreatyną
może wyjaśnisz, skoro odrazu mówisz, ze mała dawka bedzie ok, zamiast fazy nasycenia ;>

DaN322
31-05-10, 14:48
fallen, na kfd ktoś napisał, ale jakieś takie podejrzane mi się to wydało.
Globi, nie chcę od razu takich mocnych cyklów, takiego stacka wezmę może za 2 cykle, bardziej teraz chodzi mi o wybór między jabłczanem, a mono + BCAA.

KowalX
31-05-10, 14:55
wiec chyba nie rozumiemy po co wogole sie wchodzi na stałą suplementacje kreatyną
może wyjaśnisz, skoro odrazu mówisz, ze mała dawka bedzie ok, zamiast fazy nasycenia ;>
A co może biorąc standardowo 10g nie wysycisz mięśni z tym ,że w dłuższym czasie? ;>
Po co bez fazy nasycenia ,a no po to ,że daje do lepszy efekt końcowy i wydłuża jej działanie.Poza tym faza nasycenia zmniejsza zdolność mięśni do gromadzenia kreatyny.
Nasycenie to nieporozumienie i niepotrzebnie podnosi koszta.

fallenursus
31-05-10, 15:29
Nasyceniei o kant dupy i tyle. Dawka stala po wysilku silowym gdzie spalasz zasoby krety. Wiec tylko na uzupelnienie. Wiecej nie potrzeba.

VisQ
01-06-10, 09:49
witam. nie zakladajac juz osobnego tematu mam pytanie co do dawkowania HP. mam jedna puche tzn. 1000g. jak radzicie?

KowalX
01-06-10, 12:15
Chodzi Ci o Horse Power?Jeśli tak to walisz konia przed treningiem :) tak jak na opakowaniu podali.
Po treningu uderzaj w mono.

Dawidhardcore
01-06-10, 14:28
eeeeeee tam fallen mowil ze mozna krete leciec dluzszy okres. ja teraz tez zamierzam poleciec dluzszy okres mono wieksze dawki. zobacymy co z tego wyjdzie.

wlasnie kreta to nie saa,wiec mozna sobie strzelic kolejne cykle na niej z jakimis dodatkami,ale czy jest tego sens??

VisQ
01-06-10, 14:30
tak chodzi mi o horse power. w dt: rano i przed tren. a dnt: moze byc tylko rano?

KowalX
01-06-10, 14:40
Przed treningiem walisz konia.Rano mono lub konia.W nietreningowe mono.

fallenursus
01-06-10, 18:10
I jak ci sie trenowalo po waleniu konia?

DaN322
01-06-10, 20:03
Żeście śmiecia narobili, a dalej nie wiem czy jest sens brać kreatynę z BCAA (ew. glutaminą), czy lepiej w jabola zainwestować ;p

regan14
01-06-10, 20:48
apropo konia, tez wale go drugi dzień i powiem ze juz po pierwszym treningu go odczulem:D o HP chodzi zeby nie było;D

VisQ
01-06-10, 22:16
no ja dzisiaj wzialem go 1 raz i tez juz poczulem jego kopniecie, az jestem ciekaw co bedzie dalej;] regan a jak go bierzesz/dawkujesz?

regan14
01-06-10, 22:33
dokupuje jeszcze mono do tego. a narazie dymam tak: dt rano i przed tren HP. dnt rano.

DaN322
02-06-10, 15:40
Halo! A coś na temat ktoś powie? :P

szycha77
02-06-10, 17:18
Żeście śmiecia narobili, a dalej nie wiem czy jest sens brać kreatynę z BCAA (ew. glutaminą), czy lepiej w jabola zainwestować ;p
Jak masz kasę, to bcaa możesz codziennie łykać.

DaN322
03-06-10, 11:50
A opłaca się to przy krecie?

MolderDist
03-06-10, 21:08
A co może biorąc standardowo 10g nie wysycisz mięśni z tym ,że w dłuższym czasie? ;>
Po co bez fazy nasycenia ,a no po to ,że daje do lepszy efekt końcowy i wydłuża jej działanie.Poza tym faza nasycenia zmniejsza zdolność mięśni do gromadzenia kreatyny.
Nasycenie to nieporozumienie i niepotrzebnie podnosi koszta.

to jednak albo ja albo Wy nie rozumiecie idei stałej suplementacji kreatyną

chodzi w niej oto, aby ciągle utrzymywać w mięśniach jak największy poziom kreatyny

a więc faza nasycenia (jak zwał tak zwał, chodzi oto, aby na poczatku przez jakiś czas była większa dawka kreatyny) potem zejście znaczaca z ilością kreatyny i wtedy własnie utrzymywanie tego najwyzszego poziomu kreatyny

pozatym, niedawno kopiowałem Wam opinie co do stałej suplementacji jednego z guru, już nie pamietacie co pisał?

KowalX
03-06-10, 21:31
Tyle ,że metoda wysycania dużymi dawkami już dawno została obalona badaniami i prowadzi no marnowania środka.

MolderDist
04-06-10, 23:42
tak to prawda

jednak faza nasycenia nie chodziło mi np. o podawanie 25 gram dziennie
tylko poprostu wieksza dawke niż ma się zamiar potem przyjmowac stale

czyli np. 10-15 g przez jakiś czas i potem zejście do tego 0,03 g na kg czy jak ktos sobie akurat obierze i jazda