PDA

Zobacz pełną wersję : Tribulus*



mumin1992
30-05-10, 11:06
Sprzedawca w sklepie coś mi wspominał, że zamówił jakąś nową kreatynę *tribulus(nie pamiętam nazwyto chyba nie tribulus, błąd wybaczcie ) . Co o niej sądzicie? Jak porównujecie ją z kratyną treca czy olimpu. Sprzedawca wystawiał jej bardzo dobre recenzje . Proszę o wasze opinie.

mumin1992
30-05-10, 11:09
Tribulus - to testosteron, ale się wygłupiłem -.- upssss

wojtas fc
30-05-10, 11:13
nic się nie stało a sprzedawca serio tak mówił?

///M
30-05-10, 11:18
To sklep z odżywkami raczej nie był albo taka wiedza sprzedawcy.

Sosna91
30-05-10, 11:19
masz 17lat wiec nie potrzebne Ci coś i tylko stracisz kase.
a tematów też o tym troche było poszukaj dobrze.

mumin1992
30-05-10, 15:46
Mówił, że mogę poczekać z kratyną on teraz zamawia jakąś nową ponoć bardziej zadowalająca. ;]

KowalX
30-05-10, 17:29
Zmień sklep.

PanT
30-05-10, 17:33
Mówił, że mogę poczekać z kratyną on teraz zamawia jakąś nową ponoć bardziej zadowalająca. ;]

Wiesz, sprzedawcy w sklepach bardzo często nie chcą Ci pomóc, tylko wepchnąć tandetę za dobrą kasę. Lepiej radź się ludzi z forum lub doświadczonych znajomych, lepiej na tym wyjdziesz ;)

fallenursus
30-05-10, 18:11
Mówił, że mogę poczekać z kratyną on teraz zamawia jakąś nową ponoć bardziej zadowalająca. ;]

wiem o ktorej mowil, czekam na te sama.

burn
30-05-10, 19:06
Kreatynę w strzykawkach ? :)

mumin1992
31-05-10, 11:45
Mam zamiar doradzić się was moi drodzy, bez was nie ruszam =P

Hermann
31-05-10, 12:05
Tribulus jest rewelacyjnym środkiem ale tylko dla tych co go produkują i sprzedaja bo mają z tego zysk. Kiedyś wmawiano młodym ludziom że sukcesy bułgarskich cięzarowców sa zasługą tribulusa.Jest to totalna bzdura. Na allegro można już kupić 3 w cenie 2 bo chłopaki przestali sie na to nabierac. Jasne że jeżeli sie komuś wmówi głupote to będzie on w to wierzył i powtarzał jakie to pozytywne efekty uzyskał dzięki tribulusowi. Ludzie sa łatwowierni i bardzo chca cudu o czym może swiadczyc przykład niejakiego Kaszpirowskiego który leczył ludzi przez telewizje. i co najdziwniejsze zdarzali sie tacy którzy twierdzili że ich wyleczył.Nie kupuj dziadostwa lepiej poczytaj o suplementacji w odpowiednim dziale gdzie Slim i Kowal umieścili setki różnych ciekawych, sprawdzonych i PRAWDZIWYCH informacji o suplach. A tak poza tym to wcale nie piszesz po co Ci to potrzebne. Ach ta młodość i chęc uzyskania szybkiego sukcesu.