PDA

Zobacz pełną wersję : Woda z kranu



kaabat
29-05-10, 18:17
Witam,
do kreatyny trzeba pić dużo wody, żeby nie kupować te 3 litry mineralnej dziennie chce ją zastąpić wodą z kranu, mieszkam w Kielcach i podobno woda u nas jest zdrowa i nieszkodliwa, co o tym myślicie?

Tu strona do opisu tej wody :) http://wod-kiel.com.pl/jakosc-wody-,28.html

fallenursus
29-05-10, 18:19
ja tylko kranow pije, jakbym mial kupowac to 2etaty chyba....w tych ilosciach co wypijam:)

Tomi!
29-05-10, 18:22
ja tylko kranow pije, jakbym mial kupowac to 2etaty chyba....w tych ilosciach co wypijam:)

to masz fallen farta bo zapewne wode w kanadzie macie przynajmniej jako taką, na śląsku jest takie scierwo, że nie idzie tego pić (chyba, że x2 wygotować eh..)

do tego jakies ploty ze do glownego zbiornika z ktorego czerpiemy wode jakas bakteria sie dostala.. tjaa thx

Grzybi
29-05-10, 18:43
slyszalem o tym ze jak sie pije z kranu to trzeba tylko twardosc wody spr bo to ma duze znaczenie

kaabat
29-05-10, 18:55
u mnie twardość to średnia/średnio twarda

Hermann
29-05-10, 18:55
Fallen u Ciebie jak pisał Fiedler pachnie żywicą a u nas po tej powodzi to raczej śmierdzi. Co prawda woda jest uzdatniana, ale ja bym wolał kanadyjska kranówke niz polską byle jaka butelkowana wode pseudomineralną. Co prawda Kielce nie były tak bardzo dotknięte i myśle że jeżeli przegotujesz ja a potem wsadzisz do lodówki i schłodzisz można pić.
W Warszawie woda obrzydliwa a już w małej miejscowości pod Radomiem super.