PDA

Zobacz pełną wersję : ACT-pytanko



Maxi90
29-05-10, 11:35
Czy bedzie to dobry trening na redukcje dla osoby majacej juz blisko 2 letni staz?Zeby nie bylo podam tez:
Wiek:19
Waga:91
Wzrost:180cm
Staz:2 lata

DO tego chce dorzucic w dni nietreningowe jakies aeroby jak bieganie(na tyle ile pozwoli kondycja bo z nia ciezko),rowerek(na przemian z bieganiem-w jeden dzien to w drugi to)

Tadel
29-05-10, 14:19
oczywiście ;) act to super sprawa na redukcje ;) gdzieś nawet oglądałem relacje z treningu jakiegoś polskiego zawodnika który właśnie robił redukcje przez ACT, jak znajdę to zapodam link

Maxi90
29-05-10, 14:52
No to spoko:)dzieki za pomoc:)bo wlasnie nie wiedzialem czy bedzie to dobre gdyz czytalem o tym ze to dobre na spalanie ale tez czytalem ze dla poczatkujacych i nie wiedzialem:) dzieki wielkie:) a linka mozesz tez zapodac jak znajdziesz;)

Tadel
29-05-10, 16:48
linka szukałem ale nie mogę coś znaleźć.. wiem że była relacja na tej stronce http://www.musculardevelopment.pl/

Maxi90
29-05-10, 16:54
Ok poszukam:) a jeszcze pytanko:czy przy tym treningu nalezy zwiekszac obciazenie?bo gdzies mi umknela ta informacja

Grzybi
29-05-10, 18:21
niewiem czy sie nie myle ale bardzo prawdopodobne ze ten trening prezentował mateusz brdzy

Tadel
30-05-10, 10:27
a jeszcze pytanko:czy przy tym treningu nalezy zwiekszac obciazenie?

to znaczy jak zwiększać? jak czujesz że ćwiczenia Ci idą za "lekko" to zwiększaj sobie obciążenie :) chociaż pamiętaj że istotą treningu jest utrzymywanie odpowiednie wysokiego tętna, a nie duże cieżary

Grzybi
30-05-10, 10:41
technika przede wszystkim