PDA

Zobacz pełną wersję : Kick boxing w Krakowie?



Maxi90
28-05-10, 01:00
Witam!
Wpadlem na taki pomysl by zapisac sie na treningi kickboxingu:) Wiecie moze gdzie w krakowie odbywaja sie jakies zajecia z tej sztuki walki? Najbardziej interesowaloby mnie gdzies w okolicy AGH na alejach albo po drodze z czarnowiejskiej na krowodrza gorke(widzialem ze w necie podawali ludzie ze jest wlasnie na tej trasie jakas sekcja ale byly to stare posty wiec wole wiedziec na bierzaco)Poki co studiuje w krakowie wiec moznaby sie zapisac na takie cos(chyba ze wylece po tym semestrze xD) Chcialbym wiedziec jakie sa tego oplaty,od kiedy sa jakies zapisy itp itd?czy jest moze jakas letnia szkolka(bo smestr sie konczya do pazdziernika czy tam wrzesnia moge sobie zapomniec o tym i zmienic zdanie xD)czy w wieku 19 lat przyjma mnie na jakas grupe w ogole?czy jestem ze tak powiem za stary na takie zabawy?

KowalX
28-05-10, 01:04
Przyjmą Ciebie nawet jak będziesz miał 100lat.Jeśli cena powyżej 100zł zastanów się czy ta szkoła się czymś szczególnym szczyci ,bo takie ceny przy kicku to przeginanie.

BoloYeung
28-05-10, 18:02
jeśli chodzi o kraków to wiem ze napewno w Hucie i na Woli są organizowane treningi BJJ , Judo i KickBoxingu i chyba ValeTudo cena około 80zł - troche wygurowana ale obydwie hale są duże , kilka trenerów do dyspozycji i 5 dni w tygodniu treningi , dla początkujących z krakowa idealne miejsce aby tam uderzyć

Maxi90
29-05-10, 16:03
A powiedzcie mi jeszcze jedno:od kiedy sa jakies zapisy?bo to mnie bardzo interesuje czy np przyjde w nastepnym tygodniu to mnie przyjma?czy dopiero od wrzesnia?
No troche z ta 100 przesadzaja no ale moze uda sie jakos skolowac kaske by sie zapisac...przemysle to:)

KowalX
29-05-10, 16:10
Przeważnie zapisy są na przełomie września-października,czasami jest to marzec.
Ogólnie raczej normalni ludzie nie będą Ci robili z tym problemu.

Maxi90
29-05-10, 16:18
Ok dzieki:) zobacze co sie da z tym zrobic:)moze w tym tygodniu podjade sobie na hute i zapytam co i jak:)I w ogole zobacze moze co tam sie dzieje i jacy ludzie tam chodza(bo nie jestem typowo z krakowa jedynie tu studiuje a wiecie jak to z tymi kibicami jest:/Okaze sie ze moj klub nie jest za klubem danej osoby i bedzie dym-tojest chore ale prawdziwe niestety)

BoloYeung
29-05-10, 16:48
na treningach w hucie oraz na woli jest bardzo miła atmosfera i nastawienie , kraków w sumie to miasto przybyszów i na treningach mozesz spotkac ludzi z całej polski .

Maxi90
29-05-10, 17:01
Wiem,zdazylem zauwazyc ze ludzie z calej polski tu zjezdzaja:) tylko i tak najbardziej obawiam sie tych rodowitych krakowianow na treningach,ktorzy gotowi sa "umrzec" za swoj klub...Wiesz pewnie o co mi chodzi bo pewnie slyszales nie jedna wypowiedz na ten temat...

BoloYeung
29-05-10, 18:04
nic sie nie bój bądz neutralny , cwicz ostro a wyrobisz sobie szacunek , większosc kiboli i tych smiesznych dzieci z hasłami JP 100% to zwykłe leszcze cwani w grupie , olewaj takich i rób swoje .

KowalX
29-05-10, 21:45
Wiem,zdazylem zauwazyc ze ludzie z calej polski tu zjezdzaja:) tylko i tak najbardziej obawiam sie tych rodowitych krakowianow na treningach,ktorzy gotowi sa "umrzec" za swoj klub...Wiesz pewnie o co mi chodzi bo pewnie slyszales nie jedna wypowiedz na ten temat...
To mów ,że nie oglądasz piłki ;)

Maxi90
30-05-10, 10:48
uwierz mi ze to nie jest tak hop siup powiedziec ze sie nie interesujesz:P nie udalo mi sie na nich jeszcze natrafic na szczescie ale slyszalem wiele roznych opinii o tym...

KowalX
30-05-10, 11:10
To dziwne ,bo znam pełno kibiców i mi powiedzieli ,że przynajmniej nie ściemniam jak niektórzy kibice :)

Maxi90
30-05-10, 12:32
To zalezy na kogo trafisz:P dobra koniec spamu xD dzieki za wasza pomoc:)

goral121995
30-05-10, 17:58
Słyszałem coś o treningach z Tomaszem Mamulskim, tylko nie wiem gdzie dokładnie, ale wiem tyle że coś takiego istnieje.
I możesz jeszcze sprawdzić na Wisełce, tam są walki, ringi itd. Może to też tam będzie. (byłem tam ale nie patrzyłem czy są).
Myślę że pomogłem. xD