PDA

Zobacz pełną wersję : Czy jest sens łączyć l-karnitynę i Lipo 6?



crk
26-05-10, 18:01
Cześć wszystkim,
Od kilku miesięcy biorę l-karnitynę z HMB i trochę zrzuciłem głównie z brzucha. Niestety pośladki i uda są ciągle do poprawy, dlatego chciałem spróbować czegoś nowego. Po przewertowaniu wielu stron w necie wybór padł na Lipo 6 (a może powinienem wybrać coś innego?). Pytanie jak w temacie - czy jest sens łączyć z l-karnityną? Pytam bo został mi jeszcze zapas na plus minus miesiąc. Do tego chciałem brać dalej HMB jako zabezpieczenie na mięśnie.
Co do treningu to głównie są to aeroby (1h) , plus 30-40 minut ćwiczeń ogólnorozwojowych (podzielone na kolejne dni: klatka, plecy, brzuch, nogi, ręce). Wszystko od 4 do 5 dni w tygodniu.
Dieta to głównie ograniczenie spożywanych kalorii. Jem głównie mięso, owoce i warzywa, czasem ryż albo kasza. Bardzo rzadko pieczywo. Zero słodyczy i zero napojów słodzonych (piję głównie wodę, sok pomidorowy i na siłowni izotonik, czasami mleko).
Staż na siłowni to 1 rok. Wzrost 180, waga 79. To chyba wszystko.
Z góry dzięki za odpowiedź.

ht
26-05-10, 18:22
wyrzuc mleko i owoce. jesli juz duzo zbiles wagi to bedziesz musial dac cos mocniejszego gdyz bedzie szlo coraz wolniej. ja teraz lece lipoburn, moge z czystym sumieniem polecic ten produkt. cenowo tez fajnie wychodzi. l-karnityny nie odstawiaj. napewno nie zaszkodzi a moze cos pomoze.

KowalX
26-05-10, 18:26
Co do owoców to zależy ,które ,ale też bym z nimi nie przesadzał.Mleko jest ok.

wujek.maciek
26-05-10, 19:58
tak kowal, laktoza jest niezbedna przy redukcji ;>

pozdro

slim shady
26-05-10, 20:09
nie przesadzajmy z tą laktozą, banie się mleka to takie nie męskie :P

ale serio to mleko wzbogaca wartość biologiczną posiłków

KowalX
26-05-10, 20:13
tak kowal, laktoza jest niezbedna przy redukcji ;>


Tak ,najlepiej to w ogóle nie spożywać cukrów ;>

MolderDist
27-05-10, 00:38
Wy nazywacie mlekiem tą wode w kartonie? :-D

KowalX
27-05-10, 02:26
Wy nazywacie mlekiem tą wode w kartonie? :-D

Nie koniecznie w kartonie ,ale to też mleko :)

wujek.maciek
27-05-10, 03:08
dzieci pija mleko... faceci piwo. nawet na redukcji ;>

zdecydowanie lepiej fruktoze, jesli juz to zlozone

pozdro