PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsze bialko z rana?



Maxi90
25-05-10, 22:14
Witam was!
Zabieram sie powoli za redukcje.Mam pytanko:czasem rano niestety nie moge zjesc sniadania(brak czasu) i dlatego chcialbym abyscie mi podali najlepsze i w miare tanie bialeczko?Wiem ze najlepiej zjesc sniadanie co zazwyczaj robie,ale niestety np sroda jest takim dniem gdzie mam na 8 na uczelnie i musze przed 7 wyjsc z domu by dojechac:/ no a pasuje pospac w miare chociaz 8 godzin wiec czasem sie wstaje umyje zeby i wychodzi z domu.Chcialbym wlasnie w ten dzien sniadanie zastapic bialkiem(poki semestr w trakcie) tylko jakim?Prosilbym o wasze propozycje...A i jeszcze jedno...bo tak czytam ze bialko stosujesz wg brakow w diecie,czyli?Chodzi o to ze jak np jem rano zazwyczaj(to jest przyklad) 200g serek wiejski i np platki owsiane np 100g tzn ze mam zjesc tego bialka 200g albo tam 300?bo juz siedze na tym forum troche ale nie moge nadal tego pojac xD (sorki ale wiem ze to troche glupie pytanie ale prosilbym was o odpowiedz)

sts
25-05-10, 22:27
nie oto chodzi serek wiejski 100gram powiedzmy 20 gram miałka a 100 grma odżywki białkowej ma 80 gram miałka chodzi o ilość białkaa nie ilość gram może troche poplątane ale chyba mniej więcej zrozumiesz

mtm
25-05-10, 22:34
dobre to zazwyczaj nie tanie .

Maxi90
25-05-10, 23:02
dobre to zazwyczaj nie tanie .

To zes Ameryke odkryl...

Chodzi mi o to zeby bylo w miare tanie a nie 200-300 zl czy tam 500!!(kazdy inaczej rozumie pojecie tanie...nie mowie zeby cos za 50zl bylo) Dobra sprecyzuje pytanie: bialko dobre do np 150zl-180zl(o ile takie jest...) zeby bylo dobre do spozycia z rana(nie wiem czy to ma byc szybko czy wolno wchlanialne)

Sts dzieki za wypowiedz:) juz kumam mniej wiecej ocb xD

KowalX
25-05-10, 23:08
Musisz sobie obliczyć np. serek ma na 100g ok. 12 białka, spożywając 200g dostarczasz 24g białek + białko z owsianki przypuśćmy ,że jest to 100g owsianki,a więc ok. 17g masz razem 41g białek.Chcąc zastąpić suplem spożywasz odpowiednią jego ilość do potrzeb np. często polecane przez producenta 30g proszku ma przykładowo 25g białka by dostarczyć 40g należy spożyć 49g proszku.Z tym ,że jest tu jeszcze mały szkopuł nie ma tam węglowodanów ,ani tłuszczy ;).Więc lepszym rozwiązaniem będzie suplement ,który zawiera białko jak i węgle ,dobrze jak i tłuszcze dobrej jakości.

Możesz wciągnąć coś takiego:
Odżywka (http://testosterone.pl/product_info.php/products_id/2355/Complex-Carb-Gainer.html)