PDA

Zobacz pełną wersję : Ogólna pomoc - początek



Bziczi
25-05-10, 19:51
Witam,
jestem nowicjuszem na tym forum więc proszę o wyrozumiałośc;) Tak więc znalazłem się tutaj, ponieważ chciałbym coś nie coś ze sobą zrobic. Mam na imię Rafał lat 17, 170 cm wzrostu, 58 kg (jak się ostatnio ważyłem) ale coś czuję, że przytyłem:) Przynajmniej bardzo bym chciał przytyc ale coś trudno mi to przychodzi. Otóż od miesiąca trenuję co drugi dzień: 30 razy hantelkami, 1x20-30 pompek, 40 brzuchów, 20 odwrotnych pompek na triceps (oczywiście na krzesełkach) no i... to raczej wszystko. Wiem, że to może śmieszne ale tak jakoś mi przyszło więc tak zostało. Trochę mało i trochę niedokładnie z tym wszystkim ale po miesiącu już widzę jakąś poprawę:). Tak więc chodzi mi o jakąś pomoc tzn. jakby mi ktoś doradził jak robic i co robic. Oczywiście domowymi metodami ponieważ na siłke nie mam czasu (moje życie wygląda w ten sposób: szkoła-dom, dom-szkoła) a chciałbym się trochę wzmocnic. Jeżdżę na rowerze codziennie, 1 raz w tyg. chodzę na basen i czasami biegam:D, cwiczę na wf. Bardzo proszę o kilka rad, ewentualnie jakiś plan tygodnia. Głownie chciałbym wzmocnic biceps:), bary oraz klatę. Kiedyś robiłem a6w i nadal staram się jakoś utrzymac te mięśnie brzucha. Z góry dziękuję za odpowiedź.

szycha77
25-05-10, 21:13
Nie masz czasu na siłownie? No tak żona, dzieci... Nie osłabiaj mnie.
Wpisz w google TRENING DOMATORA.

opalinho
25-05-10, 22:22
Co takiego masz żeby nie wygospodarować 3-4 godzin w tygodniu?Daj spokój,dla chcącego nic trudnego.

Grzybi
25-05-10, 22:28
nawet w domu zrob silke