PDA

Zobacz pełną wersję : Jak szybko wyrzeźbić barki



Radzio91
16-02-07, 17:04
Mając na myśli szybko myślę gdzieś o 3miesiącach, mój problem wygląda w ten sposób, że ćwiczyłem długo w piwnicy bez żadnego planu, barków nie robiłem i teraz mam efekty... biceps elegancki ( 38cm ) i coraz bardziej wyrzeźbiony, a bark prawie nic, przez to biceps wydaje się mniejszy...

Prezydent_1c
16-02-07, 22:10
No to sobie ułóż plan i zacznij ćwiczyć barki jaki problem ?? :???: :lol: Plan dla siebie znajdziesz bez wątpienia z dużą łatwością w dziale trening ..

kociolcyk
16-02-07, 22:12
ja ci polecam priorytet an te barki zrobić

Prezydent_1c
16-02-07, 22:18
Moim zdaniem priorytet na barki nie za bardzo ... Nie miał wcześniej planu a więc i pojęcia za dużo nie mał w ich układaniu i wydaje mi się ze ten plan bedzie niewiele wart ... Pozatem po co robić priorytet na barki jak w sumie ta partia pracuje przy wielu innych ćwiczeniach..
Lepszy bedzie dla niego normalny trening moim zdaniem ...

jonasz7
17-02-07, 00:26
Radzio91, połącz sobie te barki z klatką i daj na początku tyg. rób trzy dniowy plan na mase i może coś to da!!
pzdr.

Radzio91
17-02-07, 10:32
Ja chce Schudnąć i podrzeźbić się, bo mi zależy na rzeźbie, bo wymiary moje mi odpowiadają tylko rzeźba jeszcze nie :)

Lece na takim czymś na klacie, robie to w 2h więc jak dożuce do tego barki to chyba do nocy będe siedział. Już dawno zamierzałem iść na siłownie bo pieniądze bym miał i na siłownie i na suple i na solarium, ale kumpel z którym ćwicze nie ma kasy... a bez niego nie pójde bo ja jestem bardzo leniwy, a on uparty i wytrwały i tylko dzięki niemu chodzę na siłownie :) Co drugi dzień mogę robić barki czy rzadziej?

Dzień I Klatka / Biceps
Płaska 5serii 10powtórzeń
Dodatnia 5serii 10powtórzeń
Wyciskanie hantli 5serii 10powótrzeń
Rozpiętki hantlami 5serii 12powtórzeń

Biceps
Siódemki gryfem 3 serie
unoszenie przedramion ( hantle ) 5serii 10powtórzeń
unoszenie przedramion ( gryf ) 5serii 10powtórzeń

jonasz7
17-02-07, 12:28
Radzio91, jak chcesz robić rzeźbe to popierwsze aeroby i powtórzeń robisz w granicach 14-20. To co napisałeś to masa i też kiepska. Piszesz że barki masz małe!! A jak chcesz je rzeźbić to one wcale nie zrobią się większe!!
pzdr.

rocky_balboa
19-02-07, 19:17
Ja chce Schudnąć i podrzeźbić się, bo mi zależy na rzeźbie, bo wymiary moje mi odpowiadają tylko rzeźba jeszcze nie :)

Lece na takim czymś na klacie, robie to w 2h więc jak dożuce do tego barki to chyba do nocy będe siedział. Już dawno zamierzałem iść na siłownie bo pieniądze bym miał i na siłownie i na suple i na solarium, ale kumpel z którym ćwicze nie ma kasy... a bez niego nie pójde bo ja jestem bardzo leniwy, a on uparty i wytrwały i tylko dzięki niemu chodzę na siłownie :) Co drugi dzień mogę robić barki czy rzadziej?

Dzień I Klatka / Biceps
Płaska 5serii 10powtórzeń
Dodatnia 5serii 10powtórzeń
Wyciskanie hantli 5serii 10powótrzeń
Rozpiętki hantlami 5serii 12powtórzeń

Biceps
Siódemki gryfem 3 serie
unoszenie przedramion ( hantle ) 5serii 10powtórzeń
unoszenie przedramion ( gryf ) 5serii 10powtórzeń

i to robisz 2 godziny?
ja robie 10 serii na kazde cwiczenie (A cwiczen w sumie jest 7) i wychodzi mi to gdzies 1h 30 min ;p tak jak wyzej polecam aeroby i ogolny trening na rzeźbe, małe ciężary wiecej powtorzen (?)

Czaja
19-02-07, 20:45
barków nie robiłem

skoro nie robiłeś barków, to co chcesz rzeźbic ??

jonasz7
20-02-07, 08:32
No właśnie!!
Pisałem mu wyżej :wink:
Witam czaja gdzie byłeś jak cię nie było :mrgreen:
pzdr.

Wiktor1882
21-02-07, 15:59
proponuje ci robisz 2 razy w tygodniu barki ja robie tak i mam 144cm jak zaczynałem ok2 miesiące temu miałem ok138 cm
wszystko sztangielkami i gryfem
przed treningiem biore 5 kilowom sztangi i robie rozgrzewke macham raz do przodu raz nabok i do gory
stojąc unosze przed siebie szteng. 4#12pow radze na przemian
do gory gryf prosty 4#10pow nie za głową
na boki sztengiel. 4#10pow razem głowe miej prosto nie garb sie
to jeden dzien a nastepny dzien inny zestaw
stojąc unosze przed siebie gryf 4#10pow
do gory szteng 4#12pow
wychylam do tyłu sztang 4#12pow
a kiedy masz robic barki to ci ktos napisze bardziej doswiadczony ja radze 2 razy w tygodniu skutkuje

jonasz7
21-02-07, 19:27
Wiktor1882, a gdzie jakieś ćwiczenie na tylnie aktony?!
pzdr.

piotrek987
07-07-16, 18:14
Polecam aplikacje Atlas ćwiczeń KFD.PL aplikacja na telefon z androidem jest ona darmowa i zaawansowana ;)

SEBAN
08-07-16, 22:06
Ja często zaglądam tu - http://www.kulturystyka.pl/atlas. Nie wiem czy o tej stronie było pisane,ale masz tam wszystkie grupy i łatwo dobrać ćwiczenia pod siebie.

mnichadam81
26-09-16, 14:39
na bareczki najlepsze pompeczki, klateczka również przy tym skorzysta, może nie w trzy miesiące ale....

lilja227
28-10-16, 14:20
na bareczki najlepsze pompeczki, klateczka również przy tym skorzysta, może nie w trzy miesiące ale....

Możesz dokończyć?