PDA

Zobacz pełną wersję : JAkie białko na początek:)



Roket1q
25-05-10, 17:30
Witam wszystkich.Ćwicze już od 3 miesięcy na sucho.Mam 18lat,182cm i tylko 67kg wagi.Planuje kupić sobie białko na mase i myśle nad ostrowią wpc 80.Dobry wybór???.Możecie mi pomuc pisząc swoje opinie na temat tego białko.Czekam na opinie.Pozdro:))))

piuras86
25-05-10, 19:32
jeśli nie masz kasy to ostrobia tak na biede może być
ja kupywałem sobie ostrowie 2 worki i carbo z olimpa na 60g białka dawałem 40 g węgli o wiele smaczniejsze było bo sam,a Ostrowia jest paskudna .........
Pozdro !!!!!

slim shady
25-05-10, 19:48
paleta 30 jaj - nie dość że taniej to smaczniej i lepiej przypakujesz !

ostrowia od biedy może być, tylko bez diety to pieniądze wyrzucone w błoto

KowalX
25-05-10, 21:38
@Roket1q (http://www.e-gym.pl/member.php?18875-Roket1q)
Lepsze jajka i kurczak...

ht
25-05-10, 21:49
napisz diete.

Roket1q
25-05-10, 22:11
Staram sie jeść dużo ryżu,makaronu i ziemniaków i na noc oczywiście jajka.Moge kupić sobie to ostrowie wpc ?dobry wybór?

rmn
25-05-10, 23:24
hmm ziemniaki lepiej omijaj a na noc to wiem ze twarog jest dobry a czy jaja to nie
no jak nie masz hajsu na nic lepszego niz ostrowia to pewnie ze moze byc

Pero
26-05-10, 00:27
Po pierwsze podlicz sobie jakie masz zapotrzebowanie na B/W/T i wtedy zobacz czy warto kupować białko, bo może się okazać, że jesteś w stanie dostarczać odpowiednią ilość z pożywienia, a to jest najlepsze wyjście.Białko kupuje się gdy nie masz jak albo kiedy przygotować i zjeść normalny odżywczy posiłek.Najpierw micha, potem suplementacja.

PS:Jak rzeczywiście nie masz kasy to nie ma za dużego wyboru i jednym z lepszych pozycji jest Ostrowia, ale wiele osób mówi, że ma po tym ostre wzdęcia.Najlepsze białko to takie, które ma najlepszą przyswajalność.Poza tym jak podliczysz sobie ile białka w porcji ma Ostrowia, a ile droższe białka to może się okazać, że Ostrowia nie wychodzi tak tanio.