PDA

Zobacz pełną wersję : SUPER odżywka czy Super śćiema???



Adamek
24-05-10, 15:22
SĆIEMA wszystkim ;)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co można powiedzieć o takim zestawie:
ANIMAL PAK 44 saszetki
ANIMAL TEST 21saszetek
VITALMAX PROTEIN 50 2,5kg
???????????????????????????

zorientowanych proszę o odpowiedz....
ps jak ktoś stosował któreś z tych wynalazków niech napisze co mu dały jakie osiągnięcia...ELO!!!

fallenursus
24-05-10, 15:33
Kto ma jakiekolwiek pojecie o przyswajaniu witamin i mineralow wie ze animal pak to pomylka:)
Jedynym sensownym suplementem to bialko w twoim zestawie.

ht
24-05-10, 16:01
tyle ze animalpak to numer 1 jesli chodzi o sprzedaz witamin w pl. nie mowie ze niema lepszych ale jednak cyfry mowia co innego. dalej idac. juz ktorys rok z rzedu wygrywa konkurs na najlepszy suplement witaminowy. tak ze myslisz fallen ze te tys ludzi sie nie znaja?? ted zarebski cos pisal ze miesiecznie puszcza 2 tys pakow. tak ze cyfry same sie bronia:) no chyba ze ta masa ludzi sie wogole nie zna...
ja osobiscie co jakis czas tez zakupuje apaka.

fallen bez urazy i tak cie lubie;) ale tutaj sie akurat z toba nie zgodze ze te witaminy to pomylka.

co do tematu. animalpak to witaminy cudow sie po nich nie spodziewaj. animal test jedna pucha malo na cykl. spokojnie mozna poleciec 6 tyg.
a wogole ile masz lat???

Maxi90
24-05-10, 16:19
Animal Pak to wlasnie witaminki sa wiec mozesz je zakupic jesli ci kasy nie szkoda bo sa tansze i rownie dobre jak te Animala(o ile mozna powiedziec ze witaminy sa dobre xD):P Jesli chodzi o testa to sam bylem tym zainteresowany ale jestem jeszcze za mlody na to...Moze kiedys jak nie bede mial co z kasa zrobic i bede nieco starszy(blizej 30) xD jak masz mniej to cudow sie nie spodziewaj bo twoj poziom tescia(jesli oczywiscie jestes mlodszy) jest w normie wiec ci nie potrzeba tego wynalazku:) lepiej zakup jak juz chcesz cos z Animala to M-Stack-podobno tez dobry a tanszy o polowe:) o tej trzeciej sie nie wypowiem bo nie wiem co to;P

Podsumowujac:jak nie masz co robic z kasa to kupuj te wynalazki bo sa dobre tylko nie dadza ci takich efektow co osobie nieco starszej i majacej diety(bo nie wiem czy masz bo nie pisales).

fallenursus
24-05-10, 16:45
Zescie sie rozpisali:)

animal pack
po pierwsze ma witamine d w formie d2, co przeszkadza w wchlanianiu wapna ktorego pack ma fchooy
po drugie,wapno przeszkadza w wchlanianiy cynku i magnezu :
po 3ecie,ma witamine e w dosc chujowej formie no ale skoro suplement jest na rynku ponad 25 lat to po kiego wala zmieniac sklad...lol

Ps. Kilka madrych glow z polskiego swiata bb i nie tylkopisalo do universala na ten tematale ze firma ma wszystko w dupie to nawet nie odpowiedzieli na mejle. No ale jak ktos lubi kase wydawac na walki bo przeciez rzesza wspanialomyslnych klijentow kupuje ten przereklamowany'stary szit:)
Jesta duzo lepszych i tanszych produktow np. Now foods-Adam czy chocby Controlled Labs -OrangeTriad.
Tez Cie lubie HT:)

KowalX
24-05-10, 16:49
A co z olimpem vitamin-plus? Już za 10-12zł można wyrwać :twisted:

fallenursus
24-05-10, 16:53
Mysle ze skladowo to nawet na kilometr nie podplynie do ww.:) nie znam skladu ale przypuszcam..
Tylko poruwnanie dalem mniejwiecej na tej samej granicy cenowej....

KowalX
24-05-10, 17:03
Też nie jestem za animalem,poza tym ma wiele rzeczy niepotrzebnych.Myślę ,że patrząc na cenę tego ,a cenę tego: plus (http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/1685) ,a z większych dawek brałbym to sport (http://www.e-zdrowystyl.pl/97,vitamin-multiple-sport-60-kap-witaminy.html),bo cenowo różnica ogromna
,ale ogólnie wole NOW

,a tak poza tym lepsze małe dawki częściej ,a najlepiej ile się da z szamy ;p

MolderDist
24-05-10, 23:58
No animalpak ma formy minerałów, które dawno powinny być zmienione i problemu by nie było.

JA jestem ciekaw jak witaminy i minerały w formie tabletek - NOW - mają się do kapsułek?
Gdzieś czytałem, ze te tabletki są dosyć kijowe bo żeby tyle wpakowac w tabletke daje się je pod ogromnym ciśnieniem itd.

ciągle jestem ciekaw jaki to ma wpływ na przyswajalność...

fallenursus
25-05-10, 00:00
spruboj jako czopki...http://imgcash2.imageshack.us/img42/4079/23984855.gif
wkoncu tez cisnienie....
ogromne...

MolderDist
25-05-10, 00:07
nie chciałem wiedzieć jak Ty to aplikujesz...

ale dzieki, ze mi zaufałes i zdradziłeś tajemnice :-D

KowalX
25-05-10, 00:30
http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/mp4662_Przechwytywanie.JPG

Pero
25-05-10, 04:46
Jak witaminki to najlepiej według mnie brać NOW'a.Animal Pak mnie jakoś nie przekonuje tym, że od ćwierć wieku mają ten sam skład.Medycyna i jej rozwój idzie tak do przodu, że czasem warto przyjrzeć się świeżym propozycjom na rynku.No i cena animala też nie mała.A co do fotki wyżej to wystarczy podpis "Boss of all bosses" ;)

Adamek
25-05-10, 14:39
mam 23 lata mam diete ułożoną i mam gdzie ćwiczyć ;D niewiem możliwe że z tym animalem testem i pakiem dałem sie nabic w butelke ale jak sie nie sprawdzi to sie nie będzie wiedziało czy działa czy nie działa ... teraz mozna gdybać ..ogólnie z tymi suplami zaczynam jechać od 31 maja bo od dziś robie sobie małą przerwe w treningach 6dniową...
ps kowal a co ty zdj z rodzinnego albumu wkleiłeś?? ;D bez urazy świruje dzieki za wypowiedzi ... jeszcze jedno pytanie ... wiem że pewnie gdzieś jakbym poszperał napewno bym znalażł ale zapytam wiecie możeco daje najleprze przyrosty mięcha??? oprócz sterydów oczywiście... a jeśli chodzi o stery to co jest dobre i w miare mało szkodliwe?

fallenursus
25-05-10, 14:42
Kurczaki dobre i malo szkodliwe.mozna mieszac c2d z wolowina na dosc duzy przyrost masy...

Adamek
25-05-10, 14:51
a możesz objaśnić co to jest c2d???dzięx

Tomi!
25-05-10, 16:13
co drugi dzień :P

Adamek
25-05-10, 17:24
Oo
'
_

jasssssssne hehehehe ;) no kurczaki wcinam codziennie z ryżem piers kuraka i do tego jakaś sałatka wołowinke też szamałem gotowaną całkiem całkiem w pytke ;D wiadomo mięsko to podstawa do budowania mięska heeh ale wciąż nikt mi nie napisał kto brał animala test i paka jak to działa... test czytając na innych forach podobno buduje mase wytrzymałość i siłe może nie aż tak monstrualnie ale podobno buduje...

wiadomo każdy chce zakupić "dobrego" supla a nie jakiś szit.... jak ktoś brał to niech coś sensownego napisze a nie porównuje mi tu cene skład itd bo ja to wszystko wiem co on w sobie ma i ile kosztuje itd KONKRETY panowie konkrety... ciękuję B-]

fallenursus
25-05-10, 17:51
Aha.....czyli sciemniasz bo jakbys wiedzial co kupujesz i mial olej to b ys nie kupil:)

Bialko+kreatyna mono,tobie wiecej nic nie potrzeba.

Adamek
25-05-10, 18:11
oj fallen w ostatnich 2 miechach żarłem krete biotecha teraz masakre ale masakra to chyba jak sama nazwa wskazuje heh chociaż pobudza przed treningiem i to odczuwalne jest dobrze vitalmaxa gainer 1 też wszamałem całe 10 kg 4 smaki do tego universala amino 1900 teraz dymatize amino 4800 i profi mass olimpu...profi masa nie polecam lipa jak by ktos chciał wiedzieć...no i na animala sie przeżucam ...ps koniec tematu bo pytałem o co innego a odpowiedzi casłkiem inne dostałem....chodziło mii o to czy ktos ŻARŁ ANIMAL TeSTA I PAKA i co może o nich powiedzieć a nie gdybanie bla bla bla... można też pić piwo litrami codziennie i patrzec jak rośnie największy mięsień PIWNY!!!! NApisze jak zerzre te animale i sam sie przekonam co to i czy warto i jak ktoś bedzie chciał wiedziec czy warto to ja wtedy napisze tak warto albo nie warto ELLLLLLLLLLLOOOOOO ;-****

KowalX
25-05-10, 18:34
http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/jz9301_g.gif

ht
25-05-10, 19:06
ok to czekamy na fachowa opinie.

Pero
25-05-10, 21:31
Co Adamek to Adamek :)

MAXIMUS 2
26-05-10, 08:28
Jak czytam te nie które wątki to się tak głośno śmieje że moja żona przylatuje i się pyta z czego się tak śmiejesz debilu to jej odpowiadam że z niektórych wypowiedzi na forum kulturystycznym a ona na to kto tam piszę Jaś Fasola to jej odpowiedziałem że co nie którzy Fasoli do pięt nie sięgają

Adamek
29-05-10, 19:24
stwierdzam że te forum to jeden wielki bubel...od kąd sie tu zarejestrowałem niczego konkretnego sie nie dowiedziałem od nikogo...niby wszyscy są znawcami a tak naprawde na chuyu sie znają... wiecej to podejrzewam dowiedziałbym sie na onet.czat niż tutaj yełopy ... szkoda czasu siedzieć i czas marnować pisząc do wielkich znawców kulturystyki jak oni sie znają tyle co w google poczytają ... tyle to i ja potrafie a SOGa to se wsadżta w DoooooOOOOOopEEEEEEEEEEEEEEEE.............

fallenursus
29-05-10, 19:25
dziekujemy dowidzenia.
niestety jak robisz zle , nie uslyszysz od nas ze robisz dobrze:)

KowalX
29-05-10, 21:43
Nie ma jak się pożegnać i wszystkich zwyzywać ach ta patologia :)