PDA

Zobacz pełną wersję : 4-5 kg



Adam15
22-05-10, 17:26
Witam mam taki problem jak widać na zdjęciach.Mój brzuch nie wygląda najlepiej.Oczywiście wiem że aeroby plus dieta i będzie lepiej.Ale jest tak:nie mam określonej diety ale staram się jeść same dobre rzeczy.Pije dużo wody na czczo szklankę wody w ciągu dnia głownie woda niegazowana oczywiście gazowanych napojów unikam.Fast-foody raz w miesiącu góra 2 ale to rzadkość i też w małych dawkach.Do tego ćwiczę ze sztangą hantelkami zakładam do tego pas neopronowy.Na koniec treningu jeszcze 15-20 minut na rowerku.Nie chodzi mi nawet o wagę tylko o wygląd jak pozbyć się tego tłuszczu bo później z rzeźbą brzucha to bym sobie poradził bo znam wiele ćwiczeń mam kilka książek.Czy stosować jakiś spalacz np thermo speed extreme.L-karnitynę chwile stosowałem ale nic nie dawała

GRUCHA_PL
22-05-10, 17:40
radziłbym dietę redukcyjną ułożyć, skoro aeroby są to jeszcze ćwiczenia na brzuch-poczytaj o tym. Niektórzy twierdzą że o ile abs jest dobry na powiekszenie miesni brzucha, o tyle a6w jest dobra na spalanie tkanki na brzuchu. Oczywiście zawsze możesz się wspomóc spalaczem ale odradzam TSE już lepiej Thermo Stim.

szycha77
23-05-10, 09:16
Widząc foty to nie ma tragedii, no! Zwiększ czas rowerkowania do 45 min. (oczywiście stopniowo) Pozdro. Pasy neo ch@j dają.

Grzybi
23-05-10, 11:38
jestem za zwieksz rowetek do min 30 min nawet kilka razy dziennie mozesz cos pobiegac + dieta tak jak kolega wyzej i bedzie ok

Voice666
23-05-10, 17:12
Ćwiczenie brzucha nie powoduje spalania tłuszczu z niego.
Podstawą redukcji jest dieta, tzn, jesz mniej niż zużywasz, na tych zdjęciach to nie 4-5kg tylko 10-15 ;)

Healek
23-05-10, 19:46
Widząc foty to nie ma tragedii, no! Zwiększ czas rowerkowania do 45 min. (oczywiście stopniowo) Pozdro. Pasy neo ch@j dają.

Jak to nie jest tragedia to ja jestem święty.

szycha77
23-05-10, 20:10
Jak to nie jest tragedia to ja jestem święty.
Widocznie nie widziałeś grubych ludzi. Dobranoc.

Grzybi
24-05-10, 16:21
zawsze mozna bardziej sie zalac:P