PDA

Zobacz pełną wersję : proszę o opinie



beboy
20-05-10, 14:32
Witam chce tylko uslyszec kilka opini o tych produktach na kogo jak podzialalo i ktory najlepszy...
juz jechalem na mono kilka razy...

- Olimp - TCM
- Trec - CM3
- Olimp - Crea Fusion

Dlatego tylko w chodza w gre te trzy produkty bo sa w kapsach a ten cykl musi byc w kapsach bo to o wiele praktyczniejsze...z gory dzieki...

beboy
20-05-10, 15:54
hej ludzie bral ktos czy nie??

opalinho
20-05-10, 17:07
Ja wlasnie skonczylem tcm3 z Treca,na wadze przybralem jakies 2-3 kg.Na sile troszkę poszło ale bez reweli.Jak Cię kopał mono to bierz go dalej albo spróbuj w połączeniu z jabłkiem.5g mono + 5g jablczana.

piuras86
20-05-10, 18:12
z cm3 treca to masz 12-16 kap. dziennie + dobra micha ..... mi wpadło 7 kg jak pierwszy raz zastosowałem cm3

M-30
20-05-10, 18:18
Crea fusion z tego co wiem to stack, ale nigdy go nie stosowałem. Weź sobie narazie sam jabłczan stacki będą potem :D. Osobiście mi bardziej podszedł cm3

KowalX
20-05-10, 19:29
A ile masz wiosen i funduszy?

beboy
20-05-10, 22:26
mam 20 lat i bralem jeszcze nitrobolon II chyba w styczniu to byl moj ostatni cykl.. 100-200 zl wiecej nie mam bo wlasnie jestem po maturach i bieda...;]

MolderDist
21-05-10, 00:16
Crea fusion to stack kreatynowy a reszta to jabłczan, wiec z tych dwóch bierz to co taniej wychodzi

lub np. inne wyjscie kupic sam mix kreatyn (wcale nie wychodzi duzo drożej) - np. creatine^3 Activlaba lub nie pamietam dokladnie nazwy chyba vasobolan hi-teca (czesto maja promocje)

lub proste stacki (crea fusion co wspomniales jest drogi z tego co pamietam jak creashot czy noko.

KowalX
21-05-10, 00:34
EE mieszanki kreatyn wcale mocniej nie kopią ,a dużo więcej kosztują :)

MolderDist
21-05-10, 01:16
nie pisze, ze lepiej klepią :-)

wiadomo, ze finalnym związkiem jest kreatyna, ale czasem dodatki jak kwas jabłkowy czy np. kwas orotowy (całkiem niezły anabolik)
również jakiś wpływ mają

do tego kazda forma inaczej jest wchłaniania co również łącząc razem może mieć korzyści

KowalX
21-05-10, 11:15
Czy ja wiem czy inaczej ,ta sama droga,czas również jako wolny aminokwas.
Dodatki ,a owszem,ale same w sobie nie koniecznie działają lepiej na krete :)

slim shady
21-05-10, 11:18
tcm i cm3 brałem i są ok

beboy
21-05-10, 11:19
no to teraz juz sam nie wiem powiedzcie mi co bedzie najlpesze z tego mono bralem dawno temu no i w styczniu nitrobolon wiec co teraz?

slim shady
21-05-10, 11:33
możesz nadal śmiało brać mono i dorzucić ewentualnie aakg/cytruline

KowalX
21-05-10, 19:51
I kofeinę/guaranę na pobudzenie.

MolderDist
23-05-10, 00:40
Czy ja wiem czy inaczej ,ta sama droga,czas również jako wolny aminokwas.
Dodatki ,a owszem,ale same w sobie nie koniecznie działają lepiej na krete :)

napewno ester inaczej się wchłania, przez jakieś tam mechanizmy, nie bede teraz strugał wariata bo dawno temu czytałem ale coś tam było :-)
tak jak wspomniałem główny efekt zawsze bedzie dawała kreatyna, a dodatki jak sama nazwa wskazuje to dodatki :-) dlatego nie ma co za dużo sobie wyobrażać


I kofeinę/guaranę na pobudzenie.

No i ja standardowo już dodam jeszcze glicerynke :-D

KowalX
23-05-10, 15:08
napewno ester inaczej się wchłania, przez jakieś tam mechanizmy, nie bede teraz strugał wariata bo dawno temu czytałem ale coś tam było :-)

Nie spotkałem badań gdzie ester będzie lepszy od mono,wręcz mógłbym się założyć ,że takich nie ma ;).Jeśli tekst był stawiający ester wyżej to 100% sponsorowany.
Wchłaniać się musi tak samo ,może szybciej ,wolniej konwertować ,ale miejsce wchłaniania zawsze będzie to samo :)

ht
23-05-10, 16:44
napewno ester inaczej się wchłania, przez jakieś tam mechanizmy, nie bede teraz strugał wariata bo dawno temu czytałem ale coś tam było :-)
tak jak wspomniałem główny efekt zawsze bedzie dawała kreatyna, a dodatki jak sama nazwa wskazuje to dodatki :-) dlatego nie ma co za dużo sobie wyobrażać



No i ja standardowo już dodam jeszcze glicerynke :-D

mozesz mi powiedziec wczym dostasne gliceryne?? ciekawi mnie ten produkt.

fallenursus
23-05-10, 16:50
w aptece-taniocha. nic ciekawego w tym nie widze;]
chyba ze chcesz w jakims suplemencie to Glicer Grow,nie wim czy jeszcze robia,Prubowalem dupne dzialanie jak dla mnie-tak pilem wystarczajaco duzo wody i ww:)
http://www.e-gym.pl/showthread.php?22030-Glicerol!!-Test-)-Watek-zbiorowy-)&highlight=gliceryna