PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie odnośnie węgli-co sądzicie o takiej diecie?



rafio83
19-05-10, 16:48
Siemka

Postanowiłem ograniczyć węglowodany w diecie do minimum(nie jest to dieta CKD)jak to pisał Kowal niezbędne minimum dzienne to 50g węglowodanów dlatego dziś moja dieta skladała sie z:

9:00-->30g odżywka białkowa+100g szprotek wędzonych
12:00-->dwa szlaisy pizzy(tu akurat przesadziłem z tymi węglami)+ 30godżywka białkowa
16:00-->duży cycek
20:00-->sałatka z sałaty,sera żółtego,polędwicy sopockiej, 1łyżki majonezu omega 3:6+ 30g odżywka białkowa
23:00-->coś na sen jakieś białka jaj lub serek wiejski(2g węglowodanów)

Panowie jak oceniacie tą diete? Dodam ze udaje mi się chudnąć waga stoi w miejscu więc wnioskuje ze masa mięśniowa również powoli idzie do góry.

Kowal tu pytanie do Ciebie, te niezbędne minimum węgli(tj.50g) powinienem dostarczać po trochu w kazdym posiłku czy może wszystko po treningu tak jak to miało miejsce dzisiaj? Czy na dłuższy okres takie żywienie sprawdzi sie podczas budowania masy???

KowalX
19-05-10, 18:40
Kolejny co chce ketozy?Takie ograniczenia węgli nie są zdrowe i jeśli już tylko krótkotrwale się to stosuję gdyż prowadzi do miażdżycy.

rafio83
19-05-10, 18:43
Nie chce żadnej ketozy! Tylko ograniczyłem węgle do minimum bo cały czas brzuszysko mam. Nie odpowiedziałeś mi na pytanie :)

fallenursus
19-05-10, 19:04
Wegle dawalem w posilku po treningowym(pierwszy posilek dnia jak trenuje z rana) I w nastepnym. Resztato byly warzywa bialko I tl.jesli trenujesz po pol. Wegle daj w pierwszych dwuch posilkach dnia. Na zatrzymanie katabolizmu bialko styka.

Ps.dieta ketojest stosowana z bardzo duzym sukcesem u pacjentow z epilepsja:)

slim shady
19-05-10, 19:06
nie wiem co wszyscy się uwzięli na te węgle w diecie ...
można śmiało jeść węgle i chudnąć

rafio83
19-05-10, 19:08
Czyli jak mam trening 10:00-11:30 to będę walił węgle w posiłku po treningowym
Jak trening 17:00-18:30 to węgle w pierwszych dwóch posiłkach

I BĘDZIE GIT,TAK?!


można śmiało jeść węgle i chudnąć
Powiedz jak a będziesz moim bogiem... :)
Ja mam dość dużą opone na brzuchu więc potrzeba bardziej radykalnych metod.

fallenursus
19-05-10, 19:14
Oczywiscie ze mozna jesc wegle I chudnac ale komu sie czekac na efekty jak lato juz za rogiem:) 3-4 tygodnie keto jeszcze nikomu niezaszkodzilo.jesli dluzej to czeba ladowanie robic.
Rafi w pierwszych dwuch posilkach dnia ww.that's it that's all:)

rafio83
19-05-10, 19:17
Ok, czyli nie zależnie od pory treningu ładuje węgle w pierwszych dwóch posiłkach dnia! THX fallen!

KowalX
19-05-10, 19:29
Nie chce żadnej ketozy! Tylko ograniczyłem węgle do minimum bo cały czas brzuszysko mam. Nie odpowiedziałeś mi na pytanie :)
Ale czy ty rozumiesz ,że będziesz w ketozie?Za mało węgli na stałe.
ps.
Fallen poczytaj więcej źródeł to zobaczysz jaka jest "zdrowa"




Powiedz jak a będziesz moim bogiem... :)
Ja mam dość dużą opone na brzuchu więc potrzeba bardziej radykalnych metod.

Wystarczy je ograniczyć.Tylko wszyscy w jeden dzień chcą efekty.Należy też dostarczać odpowiednią ilość błonnika przy spożyciu dużych ilości białek.

fallenursus
19-05-10, 19:33
Nie tylko ja bylem w keto I robilem badaniam.
Przestan cytowac ksiazki a zrob chociaz raz:)
Nikt nigdzie nie napisal ze ma bic bez wegli miesiacami:)

KowalX
19-05-10, 19:46
Nie tylko ja bylem w keto I robilem badaniam.
Przestan cytowac ksiazki a zrob chociaz raz:)
Nikt nigdzie nie napisal ze ma bic bez wegli miesiacami:)
Nie cytuje książek...
Dieta ta prowadzi to miażdżycy.
Nikt też nie napisał ,że nie...i dlatego zaznaczałem wyżej tylko krótkotrwale,ale nie przeczytałeś chyba ;)
Jak bym wszedł w ketozę to nic by ze mnie nie zostało ;) i raczej nie miałbym siły na sporty walki :)

fallenursus
19-05-10, 19:56
Po 4rech tygodniach bez ladowania I utrzymanawegli w granicach15 grdziennie mialem podniesione liver values co jest normalne. Zeby trzusta za pomniala jaksie produkuje inse czeba troche czasu:)
Kolge jechal na keto3miesiace ale przez ten czas ladowal wegle 6xpo 2-3z rzedu I tez bylo ok.

Psdlugie texty z fona maja duzobledow:)
Ja juz nie wchodze w keto bo podupczyc z mloda na biodrach na stojaco nie mam sily:)

fallenursus
19-05-10, 20:00
A keto na cyklu saa bylo totalna porazka:)

KowalX
19-05-10, 20:13
Ja juz nie wchodze w keto bo podupczyc z mloda na biodrach na stojaco nie mam sily:)
No jak nie ma siły na stojąco to spadek powera niezły hehe :)

rafio83
19-05-10, 20:16
kowal ale jak możesz wywnioskowac z tego co napisałem w pierwszym poscie to troche wegli zjadłem w ciągu dnia do tego ze 4 kawy z cukrem wiec chyba nie ma az takiej tragedii i wejscie w ketoze mi nie grozi?!!!

Sam pisałeś że aby organizm zachowywał równowagę można dziennie spożyć 50g węgli(oczywiście to min)

fallenursus
19-05-10, 20:27
kowal ty draniu przez ciebie sie chłopak nie wyspi:)

KowalX
19-05-10, 20:35
kowal ale jak możesz wywnioskowac z tego co napisałem w pierwszym poscie to troche wegli zjadłem w ciągu dnia do tego ze 4 kawy z cukrem wiec chyba nie ma az takiej tragedii i wejscie w ketoze mi nie grozi?!!!

Sam pisałeś że aby organizm zachowywał równowagę można dziennie spożyć 50g węgli(oczywiście to min)
A stąd ,że widzę ile węgli dostarczasz.Jeśli będzie ich za mało skądś musi organizm czerpać energię.Poza tym przy tak małej podaży węgli należy dostarczać odpowiednią ilość węgli i białek.
Tak 50g węgli to minimum by zachować równowagę w organizmie,ale nie wyklucza wcale to moich powyższych postów.


kowal ty draniu przez ciebie sie chłopak nie wyspi:)

Damn it nie chciałem żeby nie spał,najgorzej główkować wieczorem :)

rafio83
19-05-10, 20:47
Jeśli będzie ich za mało skądś musi organizm czerpać energię.

Własnie o to chodzi, energię pociągnie sobie z zapasów tłuszczu :)
Do 22 siedze w robocie więc spać nie będę :)

slim shady
19-05-10, 20:57
Powiedz jak a będziesz moim bogiem... :)
Ja mam dość dużą opone na brzuchu więc potrzeba bardziej radykalnych metod.
to żadna filozofia, po prostu trzymaj bilans kaloryczny na minusie,

węglowodany są zbudowane w dużej części z wody, ich nagłe obcięcie cechuje się szybką utratą wody w organizmie przez co efekty diety nisko węglowodanowej w porównaniu do tej co ma więcej węgli w pierwszych miesiącach jest efektowniejsze, jednak w całej skali roku obie diety są równie skuteczne.Dodatkowo samopoczucie jest lepsze w diecie co ma więcej ww. Wole zjeść więcej węglowodanów niż walić białko w porcjach 3-4 g/KMC.

rafio83
19-05-10, 21:06
Jak ma sie do odchudzania popijanie posiłków-mozna smiało zapijac wodzianką?

fallenursus
19-05-10, 21:23
Nie pij do posilkow.albo jak juz bardzo malo.

Slim nie lubisz atomowych pierdow?piekna akcje mozna zrobic z koldra I laska.....

KowalX
19-05-10, 22:20
Własnie o to chodzi, energię pociągnie sobie z zapasów tłuszczu :)

Właśnie w tym rzecz ,że tłuszcze nie są dobrym źródłem w wysiłku beztlenowym,a białka jako źródło energii jest z dupy i tak będziesz się czuł :)
Rób jak chcesz.