PDA

Zobacz pełną wersję : jakie BCAA polecacie?



dresik20
18-05-10, 23:38
jak w temacie planuje BCAA prosze o pomoc w dobraniu dobrego najlepiej tez w dobrej cenie al nie wiem czy to idzie w parze widzialem na allegro olimp 1100 ale nie wiem czy to wogole warte zachodu to ma być moje 1 bcaa z góry dzieki

MolderDist
19-05-10, 00:08
sam biore i polecam Bcaa Xtra Activlabu.

to jest bcaa + gluta
cena jest ok

mtm
19-05-10, 00:16
ja bcaa nie polecam z activlaba dla mnie kupa smak
kamil posłuchałem się ciebie , i kupiłem grejfruta ale to nawet koło grejfruta nie leżało ...

purple wraath < ponoć najlepsze

KowalX
19-05-10, 02:54
Purple wraath
Xtend
bcaa recovery z xxl
bcaa powder z xxl
bcaa tst

fallenursus
19-05-10, 03:24
purple wrath juz chyba 6sty kubel wsuwam smak winogronowy najlepszy-trenuje 5 dniw tygodniu a styka na 3 miechy wiec nie mysle ze drogie:)
xtend jak cos to brac arbuzowy.

ht
19-05-10, 06:10
ja teraz lece xtreme antykatabolix. bcaa+glutamina cena tez w miare rozsadna.

piuras86
19-05-10, 08:56
jeśli chodzi o bcaa to tylko i wyłącznie superamino 4800 z dymatize pucha 500 tab starcza na około 2 miesiące cena też idealna ............

burn
19-05-10, 09:05
ja bcaa nie polecam z activlaba dla mnie kupa smak
kamil posłuchałem się ciebie , i kupiłem grejfruta ale to nawet koło grejfruta nie leżało ...

purple wraath < ponoć najlepsze
Mtm pisałem Ci, że smak taki se :)
Z zimną wodą grejpfrut mi akurat pasuje. Sypie 30g prochu na 500ml wody i jest git.
Po treningu sypię do gęby i szybko popijam.

Jak masz kasę, to kup PW.

dresik20
19-05-10, 11:19
widze już co preferujecie ale mam jeszcze pytanie czy ktoś stosował BCAA extra explod z olmpa bo to chyba jakaś nowość a ma dobrą cene?

burn
19-05-10, 11:26
Podobne do Bcaa Xtra, 1g bcaa w porcji więcej w produkcie Olimu (za to tylko 1g glutaminy - śmieszna ilość, w Xtra masz 3,5g w porcji). Ponoć smak Olimpowskiego bcaa lepszy.

KowalX
19-05-10, 13:22
widze już co preferujecie ale mam jeszcze pytanie czy ktoś stosował BCAA extra explod z olmpa bo to chyba jakaś nowość a ma dobrą cene?
W kolejności najlepsze w składzie
1.purple wraath
2.bcaa recovery z xxl
3.xtend

jeśli chodzi o najtańsze bcaa to jest to w kolejności:
1.bcaa powder z xxl
2.bcaa tst z peak

MolderDist
21-05-10, 00:10
ja bcaa nie polecam z activlaba dla mnie kupa smak
kamil posłuchałem się ciebie , i kupiłem grejfruta ale to nawet koło grejfruta nie leżało ...

purple wraath < ponoć najlepsze

Ja po zjedzeniu już naprawde wielu puszek Bcaa Xtra - ze wszystkim smaków
zawsze polecam pomarańczowy - dla mnie najsmaczniejszy
wiadomo, zawsze gust może być inni ale rozmawiałem z wieloma osobami i wiekszość jednak pomarańcz

bullet
22-05-10, 12:31
Ja po zjedzeniu już naprawde wielu puszek Bcaa Xtra - ze wszystkim smaków
zawsze polecam pomarańczowy - dla mnie najsmaczniejszy
wiadomo, zawsze gust może być inni ale rozmawiałem z wieloma osobami i wiekszość jednak pomarańcz
zdecydowanie tak.
ja rowniez polecam bcaa xtra. w koncu to produkt roku 2009:lol:
smak w kolejnosci pomarancz lub cytryna a potem grejpfrut

KowalX
22-05-10, 13:33
Bo był tani dlatego się sprzedawał.Dużo w tym chemii ,bcaa z xxl dużo lepiej pod tym względem wypada.

burn
22-05-10, 13:36
Kowal, sam pimpujesz :D

KowalX
22-05-10, 13:44
Co mam pimpować?Sprawdź sobie skład ,najmniej chemi,najtaniej wychodzi :).
Znajdź mi cenowo ,jakościowo lepszy produkt to będziesz mógł powiedzieć ,że pimpuję :D

fallenursus
22-05-10, 15:45
http://www.motifake.com/demotivational-poster/0712/pimp-hand-hand-demotivational-poster-1197477609.jpg

opalinho
22-05-10, 16:54
Ja zakupiłem bcaa z fitmaxa.1400mg w jednej tabletce.Porównywałem cenowo z innymi produktami w tabach badz kapsach to wychodzi najbardziej ekonomicznie.

MolderDist
23-05-10, 00:45
jak ktoś lubi jakiś produkt z jakichś względów to będzie pimpował, nawet nieświadomie
ale wątpie, żeby KowalX dostawał jakąś kase za polecanie bcaa xxl na e-gym

takie czasy już chyba mineły, pamietam jak moderatorowie byli oplacani przez firme i pimpowali, wtedy to byl utarg bo wkoncu zielony to potenga na forum...

KowalX
23-05-10, 01:14
A Ci powiem ,że na syfie jest dużo użytkowników reklamujących,a tu spokojnie co ma swoje plusy :)
Ja tam polecam co aktualnie uważam za najlepsze ,albo cenowo ,albo jakościowo.I dla mnie purple wraath rządzi w tej kwestii ,a na drugim jest bcaa recovery za sporą porcję cytruliny ,większą niż xtend i mało chemi,dla mnie to ważne.

fallenursus
23-05-10, 01:38
purple wrath gut szit

MolderDist
23-05-10, 01:49
A Ci powiem ,że na syfie jest dużo użytkowników reklamujących,a tu spokojnie co ma swoje plusy :)
Ja tam polecam co aktualnie uważam za najlepsze ,albo cenowo ,albo jakościowo.I dla mnie purple wraath rządzi w tej kwestii ,a na drugim jest bcaa recovery za sporą porcję cytruliny ,większą niż xtend i mało chemi,dla mnie to ważne.

zgodze się na syfie było/jest sporo takich osob ale musze przyznac, że w niektórych działach bardzo dobrze sobie z tym radzą - albo Ci goscie dostaja napis (bo sa z konkretnych firm tylko nie chca sie przyznac), z jakiej firmy sa, albo bana, albo robią tak,że gosciu nie ma dostepu tylko do danego działu