PDA

Zobacz pełną wersję : Jakią Polecacie odżywkę?



bergol
18-05-10, 21:09
Witam!
Nie wiem czy to dobry wątek w którym napisałem ten temat jeżeli nie to proszę uprzejmie o przeniesienie go do innego działu :)

Otóż tak zacznę od tego że wam się opiszę:
Mam 175cm wzrostu
Ważę około 55-60kg (jestem chudy :D)
Ćwiczę już trochę na siłowni ale mam małe mięśnie zażywam białko marki "OLIMP" "WHEY PROTEIN COMPLEX 100%"
I tu pojawia się moje pytanie jaką polecalibyście odżywkę na rozwój mięśni (najlepiej szybki rozwój) oraz na rozwój masy wyczytałem na internecie że istnieje taka "wspaniała" odżywka o nazwie "Muscletech NITRO-TECH Hardcore" i nie wiem czy to naprawdę takie wspaniałe jest bo z tego co wyczytałem to w ciągu 14 dni można wyrobić aż do 4kg mięśni!! Jak dla mnie to jest szok i wręcz nie możliwe chyba no ale cóż to podobno zrobili Amerykańscy naukowcy a oni to są Crazy'ole :P Tu zamieszczam link do opisu tej odżywki: http://www.suplementy.com.pl/szczegoly.php?numer_produktu=1697&id=0

Co o tym sądzicie?? Jeżeli znacie lepsze odżywki a Muscletech NITRO-TECH Hardcore to jeden wielki shit i ściema to proszę was o rady jaką mam kupić odżywkę bo chciał bym sobie jak najprędzej jakąś kupić i zacząć rosnąć :) Bo na samym białku za dużo mięśnia nie wyrobie :D
Pozdro!! Czekam na odpowiedzi ;]

rafio83
18-05-10, 21:43
Szybko to sie dzieci robi! Tu trzeba miec cierpliwość, zacznij od tego jaki masz staż bo "trochę" nic mi nie mówi! Dieta jest, bo jeżeli nie to najpierw zajmij sie tym tematem...

bergol
18-05-10, 22:17
Kurde nie chodzi mi o to że chcę w miesiąc wyglądać jak dominator tylko żeby po prostu jakiś środek pomógł mi przyśpieszyć rozwój mięśni bo do tej pory na sucho ćwiczyłem, bez białek itd. Dietę mam taką na jaką mi pozwalają pieniądze matce bo w bogatym domu nie mieszkam a nie pracuję jeszcze uczę się mam 18lat w tym roku i za niedługo pójdę do pracy i wtedy mogę myśleć o dietach za 600zł miesięcznie, na razie jadę na ryżu, bananach (ogólnie na owocach), jem dużo mięsa tłustego, rybę staram się często jakąś zjeść, mleko piję itd. coś co ma odżywcze składniki i dużo białka itp. Staż na siłowni mam mały bo ćwiczyłem od dawna, brat ma siłownie w domu, ale to tak parę tygodni zawsze poćwiczyłem i koniec bo mi się nie chciało ale teraz jestem starszy i stwierdziłem że muszę coś z sobą zrobić, zacząłem ćwiczyć jakieś 2 miesiące temu, jeżeli chodzi o doświadczenie to ja zbyt wiele go nie mam ale mój brat już ćwiczy parę dobrych lat więc już chyba wszystko wie o ćwiczeniu, ma duże pojęcie ciągle uczy mnie czegoś nowego dzięki czemu odziedziczam powoli jego wiedzę :) To chyba tyle.

bergol
18-05-10, 22:21
Aha jeszcze jedno żeby nie było za chwilkę pytań typu: to czemu brata nie spytasz jaką odżywkę masz sobie kupić niech on ci doradzi, zapytał bym go ale obecnie go w polsce niema, wyjechał do Niemiec pracować za jakiś miesiąc wróci dopiero :(

dresik20
18-05-10, 22:22
mój przedmówca ma racje napisz jaki staż i co brałeś tylko to białko czy coś jeszcze? a co do szybko to rozumiem że chciałbyś w 2 tygodnie zrobić z siebie lokalnego napinacza plażowego na sezon?:)

dresik20
18-05-10, 22:27
wnioskuje że fundusze tez się liczą po tym co napisałeś jeśli oprócz białka nic nie brałeś to proponuje cykl na kreatynie mono może być olmpa 1250 nagromadzisz troche wody pierwszy cykl powinien być dość efektywny więc sam powinieneś zauważyć efekty pozdrawiam i życzę wytrwałości w ćwiczeniach

bergol
18-05-10, 22:32
Tak tylko białko brałem, do wydania mam 80zł-90zł, sprzedaje telefon którego nie używam znajomemu :)

ht
18-05-10, 22:32
bialko/gainer podstawa jesli sa braki w diecie. potem suple typu kreatyna itp.

opalinho
18-05-10, 22:33
Moja rada taka,żebyś darował sobie tą odżywkę i za te pieniądze kupił dobrej jakości żarcia.Węglowodany w postaci płatków owsianych,ryżu,makaronu,chleba razowego,bananów(po treningu).Białka w postaci jajek,mięsa,ryb,twarogu,mleka.Do tego zdrowe tluszcze w postaci orzechów,pestek slonecznika,masła orzechowego(nie mylić z nutellą), oliwy z oliwek lub oleju z pestek z winogron.Staraj się jeść 5 lub 6 posiłków dziennie,trenuj i BĄDZ CIERPLIWY.Przy dobrym jedzeniu powinieneś nabrać trochę masy bez jakichkolwiek odżywek, na te przyjdzie jeszcze czas.

bergol
18-05-10, 22:37
Oki jak uważacie, dzięki wam za radę chłopaki ale tematu jeszcze nie zamykam posłucham was dalej co inni jeszcze powiedzą :P

dresik20
18-05-10, 22:43
no w sumie ht ma racje gainer na mase styknie przed kretą tylko pytanie czy sa braki w diecie bo chłopak pisze ze konkretnie konsumuje :)