PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta a inne jedzenie.



PIETRZEJ
18-05-10, 16:24
Cześć. Czy jeśli mam rozpisaną dietę, a jem coś dodatkowo to może źle wpłynąć na przyrost masy? Mam tylko posiłki bogate w kalorie, które nie do końca są przysmakami. Mogę jeść oprócz tego normalne jedzenie? Jakieś owoce warzywa/ obiad z rodziną w weekend bez zbędnych efektów niechcianych? Dzięki za odp : )

KowalX
18-05-10, 16:27
Cześć. Czy jeśli mam rozpisaną dietę, a jem coś dodatkowo to może źle wpłynąć na przyrost masy? Mam tylko posiłki bogate w kalorie, które nie do końca są przysmakami. Mogę jeść oprócz tego normalne jedzenie? Jakieś owoce warzywa/ obiad z rodziną w weekend bez zbędnych efektów niechcianych? Dzięki za odp : )
Wtedy odlicz obiad z rodziną od diety,kalorię.Warzywa to podstawa każdego odżywiania więc obowiązkowo powinny być w twojej diecie i dziwi mnie ,że nie ma.

ht
18-05-10, 18:09
jesli masujesz nie zalewasz sie tluszczem to takie dodawanie przekasek nie powinno ci zaszkodzic. obserwuj siebie.

PIETRZEJ
19-05-10, 23:33
a jak sprawa jma się ze słodyczami? nie chodzi mi o cukierki czy co tam tylko jakieś ciasto, herbata z cukrem etc. i druga sprawa czy jest coś czego wystrzegac się jak ognia? bo nie wypada mi do przykładu odmówić czegoś na imprezie u rodziny. dzięki : )

KowalX
19-05-10, 23:39
a jak sprawa jma się ze słodyczami? nie chodzi mi o cukierki czy co tam tylko jakieś ciasto, herbata z cukrem etc.
Ciast i cukru w herbacie.


i druga sprawa czy jest coś czego wystrzegac się jak ognia? bo nie wypada mi do przykładu odmówić czegoś na imprezie u rodziny. dzięki : )
Teściowej ,ma moc zamieniania mięsa w żyto.

PIETRZEJ
19-05-10, 23:42
ja tutaj poważnie pytam :P

KowalX
20-05-10, 00:02
Ciast ,cukru,chipsów,słodyczy,alko,napojów słodzonych itp...,ale ja bym karpatkę na imprezie wciągnął,nie jadłem wieki.Generalnie jak sobie pozwolisz nic się nie stanie,tylko się nie objadaj jak prosie tylko jak człowiek :).No i jak masz zamiar pić to nie napychaj się tłustym żarciem ,bo wątroba ma więcej roboty.I pamiętaj,że teściowa zamienia mięso w żyto ;)