PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



Jacke5
18-05-10, 13:48
Jako ,że mam problem z nabraniem masy postanowiłem wzbogacić moją dietę o jakieś odżywki. Akurat w domu miałem odżywkę http://www.fitmax.pl/pl/products/slim_diet_worek.html ( własność siostry - tak wiem ,że to dla kobiet :P ) i postanowiłem zażywać ją z 2 tygodnie by zobaczyć jak zadziała i czy opłaca się mi kupić odżywkę stricte dla sportowców. Niestety po dwukrotnym zażyciu koktajlu z mlekiem miałem bardzo ale to naprawdę bardzo duży ból brzucha, coś jak nagły skręt jelit, ból trwał ok. 4-5h. Teraz zastawiam się czy jak kupię inną odżywkę to sytuacja może się powtórzyć ?

PS. Mój problem z masą polega na tym ,że optycznie widzę rozrost mięśni lecz waga tego nie potwierdza ( przytyłem nawet chyba nie 1 kg ) ,a ćwiczę ok 1 miesiąc tak bez sensu bez diety i planu na masę i miesiąc z dietą, planem ogólnorozwojowym jak na razie i 3x tygodniowo siłownia. Jestem typowym ektomorfikiem ( 178cm/65 kg )

fallenursus
18-05-10, 13:51
Moze nie tolerujesz laktozy?

Jacke5
18-05-10, 13:59
Na pewno nie, nigdy nie miałem problemów po wypiciu nawet bardzo dużej ilości mleka, jestem na 100% pewien ,że to jakiś ze składników tego proszku.

fallenursus
18-05-10, 14:29
Musialbys wstawic foty siostry zeby dobrze zaradzic:)

A tak na serio tokup jakas prubke gejnera czy cos zeby nie wywalic kasy w bloto I bedziesz wiedzial na 100%

Ps.foty siorki mile widziane:p

MAXIMUS 2
18-05-10, 14:33
No nie siostrze odżywki podjada ciekawe czy o tym wie no daj foto siostry to napewno zaradzimy co nie co.

KowalX
18-05-10, 16:21
Idź do sklepu z suplementami i poproś o 2próbki różnych białek,dostaniesz za darmo.

Jacke5
20-05-10, 18:00
Zażyłem próbkę odżywki Nitro Tech Hardcore no i na szczęście tak odżywka nie wywyłuje u mnie niepożądanych skutków tylko chyba ma ona w składzie mono kreatyny więc odpada jak na mój staż.

Ogólnie to jeszcze jedno proste pytanie lepiej kupić białko czy gainer ?

fallenursus
20-05-10, 18:16
Bialko