PDA

Zobacz pełną wersję : Pare pytań.



Barcadi
17-05-10, 17:50
Mam 198cm wzrostu ważę ~85kg
Nie wiem czy wybrać dietę na masę czy na rzeźbę.
Zamówiłem taką ławeczkę:
http://www.doryn.mpower.pl/top_product/lawka_lp2/img_2.jpg
do tego gryf prosty , gryf łamany, sztangielki i obciążniki.
Pytanie brzmi czy brakuje mi czegoś jeszcze i dotyczące tej diety na rzeźbę czy jeszcze na masę.
Z góry dzięki.

Tadel
17-05-10, 18:48
bierz dietę na mase ;)

opalinho
17-05-10, 19:21
dieta na masę,co do sprzętu to lepsza by była sama ławka i osobno stojaki,które mógłbys ustawiać same pod przysiady.Jednak na początek z powodzeniem zrobisz wszystkie partie.Do tego jeszcze drążek do podciągania oraz poręcze na pompki i powinno na razie starczyć.

Barcadi
17-05-10, 19:50
Dieta na masę ok ale do ilu kg mam nabierać masy ponieważ nie chcę być tzw. koksem tylko chcę mieć fajnie wyrobione mięśnie ;p
W drążek się zaopatrzę a czy poręcz na pompki można zamienić innym sprzętem lub ćwiczeniem dającym podobny efekt?

Pusia
17-05-10, 20:32
Dieta na masę ok ale do ilu kg mam nabierać masy

Nikt tu nie jest jasnowidzem, do tylu az uznasz za stosowne - wrzuc fotki to ludzie cokolwiek wiecej beda mogli Ci powiedziec

nerrotic
19-05-10, 20:54
Zrób sobie fotki przed rozpoczęciem cyklu treningowego.Sprawdzaj jak oddziaływuję na Ciebie dieta, trening i stopniowo dokonuj rozsądnych zmian.Co do treningu w pierwszej kolejności masa.
Pompki na poręczach są moim zdaniem niezastąpione.Jeżeli nie masz poręczy możesz wykorzystać dwa krzesła (przy wykonowyaniu ćwiczenia pamiętaj o przechyleniu się do tyłu, w innym wypadku przenosisz pracę na mięśnie klatki piersiowej).Do tego pompki w podporze tyłem, wyciskanie francuskie, wyciskanie sztangi leżać...cóz dodać - www.kulturystyka.pl/atlas

Pozdrawiam

Voice666
23-05-10, 16:54
Jedz "masowo" i kręć aero to się nie zalejesz smalcem nadto.