PDA

Zobacz pełną wersję : Zły trening....



Mikekk
13-05-10, 23:09
Witam, Rok temu na wakacjach zaczynałem swoją przygodę z siłownią... kupiłem ławkę i zacząłem ostro ćwiczyć na niej, I tak się ćwiczyło dzień w dzień ostro. A efektów nie było, Wiedzy też na temat kulturystyki. Czy nie będzie problemu z naprawieniem klatki? Czy mogło dojść do jakiegoś przetrenowania i teraz przy dobrym treningu i diecie klatka może stać w miejscu? Z góry przepraszam za głupie pytanie.

Tadel
13-05-10, 23:29
Oczywiście że mogło ;)

Healek
13-05-10, 23:37
Jeżeli będziesz ja odpowiednio stymulował na pewno urośnie. Mówisz ze to był początek twojej przygody, wiec jednym z czynników braku wzrostów mogla być zła technika(zła stymulacja mięśni).

Mikekk
13-05-10, 23:40
Czyli teraz przy rozpoczęciu dobrego treningu razem z diętą. Nie powinno być problemu przez ten błąd który zrobiłem ?

Tadel
13-05-10, 23:55
Oczywiście że nie powinno być problemu.. Przecież całkiem mięśnia nie straciłeś..

Healek
13-05-10, 23:58
Powiem ci tak jeżeli nie spróbujesz to się nie dowiesz :) choć mi się wydaje ze nie powinno być problemu. Nie raz czytałem ze ludzie za bardzo się katowali i im nic nie rosło, po czym zmniejszali intensywność co przyczyniło się do wzrostów. Tak na przyszłość to nie rób więcej niż 12 serii na klatę, a na masę od 8 do 10 powtórzeń. Ja np. robię 3x 10,10,8,8 no i oczywiście pamiętaj zęby zmieniać ćwiczenia aby mięśnie się nie przyzwyczajały.

KowalX
14-05-10, 01:19
Przecież całkiem mięśnia nie straciłeś..

Nie rozumiem? :)

Tadel
14-05-10, 08:50
Nie rozumiem? :)
Przenośnia taka ;) Jeśli przetrenował mięsień to nie oznacza że już go z miejsca nie ruszy..