PDA

Zobacz pełną wersję : Po testosterolu sąjakieś widoczne efekty ??



chabekster
12-05-10, 14:38
SIEMA WSZYSTKIM CHCIAŁEM SIE SPYTAĆ CZY WIECIE ALBO KOŻYSTALIŚCIE Z TESTOSTEROLU

http://www.allegro.pl/item1025680616_megabol_testosterol_30kaps_od_imper ium_mocy.html

I CZY WARTO TO KUPIĆ ;)

ht
12-05-10, 14:44
nie warto.

Hermann
12-05-10, 15:08
Jedyny widoczny efekt - lżejszy portfel.

MolderDist
12-05-10, 16:10
koledzy robili badania z innego forum po stosowaniu testosterolu i biosterolu

poziom testosteronu był up

moim zdaniem lepiej zainwestować już w testosterol i biosterol niż jakieś budzyganki, które są o wiele droższe

KowalX
12-05-10, 16:31
Poziom up był od tych preparatów czy może treningu,odżywiania,suplementacji, wzięte wszystko pod uwagę było,były osoby przyjmujące placebo?

MolderDist
12-05-10, 17:17
osoby robiące badania były moderatorami z *** ;-)

nie znam dokładnych info
widziałem tylko same wyniki, w sensie napisany poziom przed i po itd. bez szczegółów

jednym z tych modów był np. Mietki - jest on bezstronny, a sam jechał wcześniej megabola wiec wyniku nie ściemniał

ja takich preparatów nie stosuje, za młody jestem, może za 20 lat

KowalX
12-05-10, 17:47
Może być i administratorem,potrzebna jest jeszcze grupa kontrolna ,która podobnie się żywi ect i łyka placebo ,próba osób też musi być większa by ktokolwiek brał to pod uwagę.

Hermann
12-05-10, 18:07
Molder bez obrazy ale ja też zanim tu trafiłem próbowałem wielu wynalazków. Też robiłem badania i nic nie działa. Nawet jeden medyk przepisał mi biosterom 25mg dwa razy dziennie co jest już sporą dawką. Na mnie nie działało. Tribulusy , tribusterony, megabole - zero reakcji. MOIM ZDANIEM są to nieszkodliwe suplementy których producenci i dystrybutorzy trzepią kase poprzez różnorodną reklame, myśle że również poprzez wypowiedzi podstawionych osób na forach kulturystycznych. Miętki nie jest dla mnie autorytetem ponieważ nie znam człowieka ale myśle że skoro te specyfiki testował i jakby super działały, to nie miałby on ksywki Miętki lecz Twardy. Pozdrawiam.

MolderDist
13-05-10, 00:04
1. wspomniałem o tym, że widziałem takie wyniki badań i tyle, a co sobie pomyślicie itd to mnie to naprawde mało obchodzi, ja nie walcze z całym światem jak Don Kichot z wiatrakami, pisze co uważam, każdy ma własny rozum i wolną wole, zrobi co będzie uważał
2. ja nie biore żadnych boosterów testa bo sam w te ekstrakty słabo wierze, pozatym jeżeli ewentulnie na coś się przydadzą to ludziom starzym, u których poziom testa jest już mniejszy
3. wspomniałem, że jeżeli miałbym już kupować to kupiłbym własnie testosterol i biosterol - bo są tanie, a widziałem u zaufanego człowieka, ze cos tam zmieniły - niż miałbym wydawac odrazu 100 zł na testeris
4. Mietki jest osobą już koło 30 jakos, może nawet ponad, pozatym trenuje już kilkanaście lat, dlatego moze cos na niego podziałało. Pozatrym sam poziom testa up nie oznacza tak naprawde wiele, bo najważniejszy jest poziom wolnego testosteru, a ten mógł wogole się nie podnieść

KowalX
13-05-10, 00:23
Wiem kto to jest też mam tam konto tyle,że pod innym nickiem od kilku lat :).No to co ,bez grupy kontrolnej i placebo badanie z dupy.Same wyniki bez badania też niewiele mówią.Walczyć, do niczego nie nakłaniam,ale jak już się czymś sugerujesz to wiarygodnym z pełnymi danymi lub ewentualnie dobrych źródeł.I jak sam napisałeś test up nie zawsze znaczy ...




ale myśle że skoro te specyfiki testował i jakby super działały, to nie miałby on ksywki Miętki lecz Twardy.

Niszczysz :)

fallenursus
13-05-10, 03:33
Miętki nie jest dla mnie autorytetem ponieważ nie znam człowieka ale myśle że skoro te specyfiki testował i jakby super działały, to nie miałby on ksywki Miętki lecz Twardy. Pozdrawiam.

a do tej pory mialem zjebany dzien :) rozYebalo mnie to;]


Pozatrym sam poziom testa up nie oznacza tak naprawde wiele, bo najważniejszy jest poziom wolnego testosteru, a ten mógł wogole się nie podnieść

chyba nosisz okulary bo widac ze duzo czytasz :)

MolderDist
16-05-10, 23:47
Zgadza się, nosze :-D

szpiegujesz mnie? :-D

wujek.maciek
16-05-10, 23:54
po tym jak fallen ogolil klate zaczal bym sie bac ;>

hermann wymiata :)

pozdro

MolderDist
17-05-10, 00:04
Dobrze, że mnie uprzedziłeś :-D