PDA

Zobacz pełną wersję : 2 Kuracja



martin6060
11-05-10, 13:56
Witam Jestem nowy na tym forum nie bardzo sie jeszcze w nim orjetuje wiec prosze o wyrozumialosc:shifty:, mam pytanie odnosnie mojej drugiej kuracji...Mam 21 Lat i Na siłowni owocnie cwicze 7mieciac jestem juz po jednej kuracji ktora wlasnie zakonczylem :happy: skladala sie ona z : -Białka Prolongatum Biogenix, -Krealkalyn 2500 Olimp -Tauryn Trec -Mass XXL,obecnie biore BCAA, Oczywiscie powiem ze jestem bardzo zadowolony zrobilem duzy przeskok na sile i masie :twisted: Nastepna kuracje mam zamiar sobie zrobic za jakies 3 miesiace sęk w tym ze chce brac stopniow coraz to mocniejsze odzywki,nie chce odrazu tych najmocniejszych...Wiec mam pytanie Jakie odzywki byscie mi doradzili na nastepan kuracje powiedzmy ze kwota w jakiej chcialbym sie zmiescic to jakies 500-550pln :happy:

wujek.maciek
11-05-10, 14:00
niezla KURACJA :lol:

wiek, waga, wzrost, dieta, trening, przeciwwskazania?

martin6060
11-05-10, 14:05
Wiek 21 Waga obecnie 102 kg:D wzrost 189cm,diete mam ulozona i jak narazie zadnych przeciwwskazan:D Trenicg 3 razy w tygodniu

wujek.maciek
11-05-10, 15:34
solidny chlopak z ciebie. kolejny 8-10tyg cykl bym zrobil tak:

1. jednowodzian (bierz tani, zadnych magicznych i kosmicznie drogich form kreatyny) z kilogram, 1,3kg (olimp, vitalmax, trec, etc.)

2. bialko - jesli nie potrafisz utrzymac diety. dymatize'a, olimpu, treca (tez nie ma co szalec, na upartego wpc80 z jakiejs rodzimej mleczarni tez da rade). bialka kup tyle ile bedziesz potrzebowal. pamietaj, ze jak uzupelniasz, to z puszki nie powinno byc wiecej niz 30% ogolu.

pozostala kase, zamiast w reszte niedzialajacych wynalazkow (ktore kupiles poprzednio) zainwestuj w drob, wolowine, ryby, twarog i jaja, dobre makarony, ryz i kasze, a takze w zdrowe tluszcze, owoce i warzywa.

pozdro

ht
11-05-10, 16:31
dokladnie podstawa to dieta. jesli masz diete dopieta mozeszz zakupic bialeczko glutamine vitargo i witaminy i na upartego jakis pobudzacz przedtreningowy.

martin6060
11-05-10, 16:31
pozostala kase, zamiast w reszte niedzialajacych wynalazkow (ktore kupiles poprzednio) zainwestuj w drob, wolowine, ryby, twarog i jaja, dobre makarony, ryz i kasze, a takze w zdrowe tluszcze, owoce i warzywa.

pozdro Ok dzieki za pomoc,tak sie jeszcze zastanawiam czy do tych odzywej jeszcze jakies Carbo nie dolozyc...bedzie sens?? czyli przegiołem z ostatnia kuracja??? hehe w polaczeniu z dieta zrobilem na niej jakies 7 kg i pare centow tez wpadlo tu i tam :twisted: niestety rozstepy tez sie pojawily...kupilem sobie masc zobaczymy czy przyniesie jakis efekt...

martin6060
11-05-10, 16:35
dokladnie podstawa to dieta. jesli masz diete dopieta mozeszz zakupic bialeczko glutamine vitargo i witaminy i na upartego jakis pobudzacz przedtreningowy.
No tak diete mysle ze mam dobra bo nawet bez odzywek sobie radzilem choc juz coraz wolniej ostatnio... dlatego zdecydowalem sie na odrzywki wspomniales o pobudzaczach mozesz poleci cos fajnego??

ht
11-05-10, 17:30
ja bralem napalm super pump i muscle serum. z tych 3 najlepiej na mnie dizalal muscle serum ale jeszce niema w sprzedazy. drugie miejsce napalm 3 super pump.

KowalX
11-05-10, 17:56
.. dlatego zdecydowalem sie na odrzywki wspomniales o pobudzaczach mozesz poleci cos fajnego??
Masz i lataj, http://testosterone.pl/product_info.php/products_id/2334/Caffeine-Booster-XXL.html

martin6060
11-05-10, 18:00
Dzieki wielkie