PDA

Zobacz pełną wersję : plecy



gustav1989
15-02-07, 15:40
czy plecy to wazne element ciala bomi poprostu nie zalezy na tym abu miec duze plecy a pozatym nie ma za bardzo jak cwiczyc bo mam do dyspozycji tylko hantle i sztange nawet drazka nie mam:/czy moge w takim razie odpuscic sobie ta partie miesni??

jonasz7
15-02-07, 16:11
gustav1989, nie możesz to bardzo ważna partia, jak jej nie będziesz ćwiczył to będziesz słabiutki!!
pzdr.

krzychuool
15-02-07, 16:11
Plecy to jedna z dużych partii także jest ważna :!:

mam do dyspozycji tylko hantle i sztange uważasz że to za mało ?? Według mnie to wystarczająco :wink:

Wiosłowanie sztangą w opadzie 4s
Podciąganie końca sztangi 4s
Wiosłowanie hantelkiem 4s
Martwy ciąg 4s

sławo
15-02-07, 17:21
masz wszystko co ci potrzeba

a z czasem zrób sobie drążek

rocky_balboa
16-02-07, 10:57
25 zł w sklepie zwyczajny drażek na drzwi (rozne rozmiary, rozrkęcany) jak ci zal kasy to juma nie śpi :D albo se znajdź w piwnicy jakiś solidny wystający przyrząd, albo idziesz na boisko i na bramce sie podciągasz(ale nie na tych małych bo się przewalą xD)

DarO
16-02-07, 12:03
No i hantla i sztanga Ci wystarczy =) motyle sobie tym na lajcie wyrobisz jesli nie zalezy ci na calych plecach. Cwicz sobie tylko motyle zeby to jakos wygladalo.

jonasz7
16-02-07, 12:07
DarO, dlaczego tylko motyle??
Plecy są bardzo duże!! Nie ma tam tylko motyli!!
pzdr.

krzychuool
16-02-07, 12:45
25 zł w sklepie zwyczajny drażek na drzwiPowiem z własnego doświadczenia że na takim drążku nie zrobisz podciągania w szerokim uchwycie ale lepszy taki niż żaden :mrgreen:

Robalo
16-02-07, 12:53
Sam mam zamiar kupic sobie drązek :P ale przydałby sie jakis szeroki :P A co do tematu musisz ćwiczyć plecy jak bedziesz miał słabe plecy to łatwiej o kontuzje np kregosluba czy cos i wogle slabe wyniki w MC :P

rocky_balboa
16-02-07, 14:29
25 zł w sklepie zwyczajny drażek na drzwiPowiem z własnego doświadczenia że na takim drążku nie zrobisz podciągania w szerokim uchwycie ale lepszy taki niż żaden :mrgreen:
wiem bo tez taki mam :| ale to chyba raczej wina że mam wąskie drzwi bo one mają wymiary od 80cm do 110cm chyba ze je odrkęcasz i staje sie dłuższy.

Punisher
16-02-07, 22:49
wiem bo tez taki mam :| ale to chyba raczej wina że mam wąskie drzwi bo one mają wymiary od 80cm do 110cm chyba ze je odrkęcasz i staje sie dłuższy.
Jak odkrecisz? Odkreca sie i wkreca po to aby je wkleszczyc w drzwi
Taki drążek powinno sie przyczepiać tak w 3/4 wysokosci drzwi, bo jak u góry się umocuje to futryna przeszkadza (miejsce na głowe) . Więc trzeba mieć nogi ugięte...

jonasz7
16-02-07, 23:41
Ludzie nie kupujcie takich drążków!! Mój kumpel sobie kupił, waży 110 i już dwa razy spoadł z takigo drążka na kolana na szczęście nic sobie nie połamał!! Kupcie sobie drążek przykręcany do sufitu, szeroki i masywny.
pzdr.

rocky_balboa
17-02-07, 09:35
tak, tylko ile taki drągal do sufitu by kosztował... 10zł? a w domowych warunkach moze byc taki drążek - ja mam ze jest w huj długa sruba w srodku i sie rozkręca od 80cm do 110cm (z obu stron po 15 cm) mozna se wiec nanim pocwiczyc jak sie ma jakas przerwe na silowni lub coś

jonasz7
17-02-07, 10:11
rocky_balboa, nie wiem ile kosztuje ale jest dobry!!
pzdr.