PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z rośnienciem ręki :)) help



areczek1629
09-05-10, 21:35
Witam wszystkich kulturystów. :D

Mam problem cwiczę od mniejwiencej 4 miesiency (pierwszy miesionc to tak slabo cwiczylem ) jestem juuz po cyklu kreatyny no troche sie z nim pospieszylem i teraz tego zaluje , ale narazie jem super whey gainer 4000 . I muj problem jest w tym ze za hu**ja nie che mi urosnoc ręka guwnie biceps .Niby w sile cos tam idze ale na wielkosc dalej te 30 kturych sie wstydze nie wiem co robic . na przyrosty innych czensci ciala nie nazekam wienc z tym raczej ok .

cwiczenia jakie robie to :

4 serie po 10x
-gryf lamany
-mlotkowym
-nachwytem na lamanym
-i hantlami


Powieccie mi czy powinienem zmienic cwiczenia moze ogarnoc (wmiare diete ) ze wzglendu ze nie dogadalem sie z mamom :lol: :)
no nie wiem z gury dzienki.

Arek.

Sory na ortografie nie ogarniam tego :) mam dysa :/

Pioter1994
09-05-10, 21:52
Witam wszystkich kulturystów. :D
miesionc muj guwnie kturych sie wstydze nazekam wienc mamom gury


http://www.lolz.se/fun/fail-1.jpg

4 serie po 10x
-gryf lamany
-mlotkowym
-nachwytem na lamanym
-i hantlami

Za dużo tego:

Weź:
- uginanie przedramion ze sztangą prostą,
- młotkowy,
-(jeśli masz) modlitewnik

Ogranicz serie do 3 w każdym ćwiczeniu z progresją ooczywiście. Pozdro

areczek1629
09-05-10, 21:55
czyli ograniczyc do 3 seri i 3 cwiczen ?? a gryf lamany tez czy tylko prosty ?

Pioter1994
09-05-10, 22:01
Sztangę możesz zmieniać z treningu na trening. Raz prosta, raz łamana.

Uwierz mi że więcej nie oznacza lepiej.

Serie po 3 powiedzmy powtórzenia 10,8,6 - bardziej na siłę a siła równa się masa, lub jak wolisz 12,10,8 - wszystko z progresją. Dla mnie lepsza pierwsza opcja.

Na modlitewniku nie musisz robić progresji.

areczek1629
09-05-10, 22:07
ok dznieki mam jeszcze jedno pytanko odnosnie z silom idzie masa mam takie cos na klacei cyce mi rosnom nawet niezle i zaczynajom coraz lepiej wyglondac a tu siala albo stoi albo spada a robie caly czas takm ssamo intensywne preningi

4x 10,8,8,6 prosto zwienkszajonc cienrzar
4x lamany tak samo jak wczesniej
4x rozpientki mniej wiencej 6 kg na hantelke albo 8 kg mniejwiencej 10 powturzen
4x skos w dul

nie powiem czasami mam zakwasy nie zawsze ruwnie mocne ale są no nie wiem czego mi sila nie idzie jak myslicie co jest ?:))

Pioter1994
09-05-10, 22:15
Ehh. Rboisz ten sam błąd co ja robiłem. Dajesz zbyt intensywny trening. Zbyt duża intensywność jak na 4 miechy ( Mam podobny staż tylko ja się długo szykowalem do treningów i czytalem naprawde wiele artykulów)

Ja robie tak:

- wyciskanie na pląsko 10,8,6
-wyciskanie na skosie w góe 10,8,6
- rozbiętki na pląskiej 3 x 8.

Jeśli Ci siła nie idzie możliwe że zaklądasz za duży ciężar i nie robisz tehcnicznie. Staraj się jechać tak by też była technika.

Po tym treningu mam ZAWSZE zakwasy jeśli zrobie to z odpowiednią techniką bez szarpania ciężarem.

areczek1629
09-05-10, 22:22
dznieki :)) tylko chcialem dodac ze cwiczy ze mnom kumpel i jak zaczynal cwiczyc to podnosilm moze 40 :) a po 3 miechach dwa tygodnie temu 84 wyjebal xD a co najsmiejszniejsze to go taki gosc na odrzywkach orypal i to zrobil prawie na such tylko monohydrant w treningowy 2 a w nie treningowy 4 xDD a cwiczy tym samym sposobem

Pioter1994
09-05-10, 22:28
Na kreatynie to wcale nie jest imonujące szczerze mówiąc, ale nic. Powodzenia życze. NarX