PDA

Zobacz pełną wersję : Pompki na poręczach.



rafio83
08-05-10, 09:29
Siema

Gdzie wcisnąć pompki na poręczach(ciało wychylone do przodu) do treningu klaty. Poczatek ,koniec czy może gdzieś w supersecie:

ławka płaska, sztanga 4 sety
ławka skos+, hantle 4sety
ławka płaska rozpiętki 4sety w seper seriach ze ściąganiem linek od dołu

Napiszcie tez na którą część klatki najbardziej działają te pompki i ile ich robić, np. 3 serie x max.???

marcinpeny
08-05-10, 09:39
Siema

Gdzie wcisnąć pompki na poręczach(ciało wychylone do przodu) do treningu klaty. Poczatek ,koniec czy może gdzieś w supersecie:

ławka płaska, sztanga 4 sety
ławka skos+, hantle 4sety
ławka płaska rozpiętki 4sety w seper seriach ze ściąganiem linek od dołu

Napiszcie tez na którą część klatki najbardziej działają te pompki i ile ich robić, np. 3 serie x max.???

hm. Rob to na koniec cwiczen na dowalenie sie... Robisz mase czy rzezbe? Jak na masie to daj hmm 2xmax(ile dasz rade) a jesli na rzeźbe to ze 4... A pompki na poreczach dzialają na dół klaty

rafio83
08-05-10, 09:41
masa idzie...

marcinpeny
08-05-10, 10:45
masa idzie...

hmm jak robisz mase to zamiast tych linek dałbym jakieś ćwiczenia na wolnych ciezarach, chocby wiecej robilbym na sztandze serii np
4x sztanga ławka plaska
2x sztanga ławka skosna gora
3x rozpiętki skosna gora
3x hantle skosna gora

proponuje powtorzenia po 8reps
i na koniec
2x pompki na tych porączach ile wlezie powtorzen

wujek.maciek
08-05-10, 11:10
zrob sobie lepiej skos w dol ze 4ciezkie serie, a porecze wrzuc do tricepsow (nie pochylaj sie do przodu za bardzo i rob na zmiane co trening: jako 1wsze i jako ostatnie cwiczenie). linki tez bym olal, ze to dodal ze 2 serie laczone: rozpietki i przenosy (trzeba ta klate tez troche porozciagac)

pozdro

rafio83
08-05-10, 11:25
Nie no przenosy mam zawsze na koniec(zapomnialem dodać), co do skosu "-" to nie dam rady robic nie ma takiej ławki na siłowni a nie będę kombinowal z podkładaniem tależy.
Linki dobrze mi robią na klate w okolicach mostka i będę je robił :)
Wujek to mogę dodać do klaty te pompasy na początek i na koniec po secie???

wujek.maciek
08-05-10, 12:08
dodaj, zobaczymy co z tego wyniknie ;>

troche szkoda, ze nie chce ci sie pokombinowac z tym skosem w dol, bo dobrze przeklada sie na wyciskanie na plasko, a co za tym idzie na rozwoj piesiowych...

pozdro

rafio83
08-05-10, 12:27
troche szkoda, ze nie chce ci sie pokombinowac z tym skosem w dol

nie chce mi sie bo chodze na małą silownie więc nawet jak podłoże 4x20kg pod ławke to i tak nie będę miał odpowiedniego kąta i zabraknie mi cięarków do robienia klaty :) hehe

Kiedys jak na forum pytałem co zamiast skosu w dół to polecano mi właśnie pompki na poreczach, więc to chyba bedzie ok???

wujek.maciek
08-05-10, 12:45
powinno, dzialaj!

pozdro