PDA

Zobacz pełną wersję : KSW 13 podsumowanie



BoloYeung
08-05-10, 06:15
http://mmablog.pl/wp-content/uploads/2010/05/ksw_13-1.jpg

WYNIKI

Daniel Tabera vs Grigor Aschugbabjan - Decyzja

Attila Vegh vs Łukasz Skibski - TKO

Wojciech Orłowski vs Tomasz Molski - TKO

Jan Błachowicz vs Julio Brutus - KO


Daniel Tabera vs Attila Vegh - poddanie

Jan Błachowicz vs Wojciech Orłowski - duszenie zza pleców


Walka o pas Mistrza KSW w wadze ciężkiej

Krzysztof Kułak vs Vitor Nobrega - decyzja


Walka Finałowa w wadze ciężkiej
Dawid Olivia vs Konstantin Gluhov - decyzja


EXTRAFIGHT

Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi - decyzja


Walka o pas Mistrza KSW w wadze półciężkiej

Mamed Khalidov vs Ryuta Sakurai - remis

niuk
08-05-10, 08:48
pudzian wygrał ale...jszcze 1 runda i by leżał zmęczony był jak h**

burn
08-05-10, 09:32
Już pod koniec pierwszej tak wyglądał. (Kosedowski miał rację)
Silvia pewnie będzie bez formy, więc Pudzian ma szanse za dwa tygodnie.
Khalidov niestety przegrał, o czym pewnie wie. Ścierwa Kawulski i Lewandowski nie chcieli dopuścić do przegranej Mameda i tak się też stało.

MAXIMUS 2
08-05-10, 09:40
A ja mam to w ch,,,ju wedle mnie w tym sporcie niema czystej rywalizacji to szoł za kase i łapę czy mają na tym bukmacherzy dziś już niema prawdziwego sportu nara

Mateusz89
08-05-10, 09:42
Pudzian chyba przekonał sie ze wcale nie jest tak mocny jak mu sie wydawało, mam nadzieje że to zmusi go tylko do jeszcze lepszych treningów. Jeszcze jedna runda i mogło by być różnie. Co do walki Khalidova to według mnie zwycięzcą powinien zostać japończyk, Khalidov chyba sam o tym wie o czym swiadczyło jego zachowanie po walce

hubi1910
08-05-10, 10:02
Pudzian nic nowego nie pokazał nadal leciał na cepa jego technika polegała na tym żeby w ciągu 2minut wygrać. A po 2min już widać było na nim zmęczenie myślę że w 3 rundzie mógł by przegrać ... A co do Khalidova to zgadzam się z burn Kawulski i Lewandowski odjebali straszny numer....

sts
08-05-10, 10:24
Pudzian nie dostał kurwicy tym razem :)

slim shady
08-05-10, 10:26
może i nie słuszny remis, ale w Japonii też są kontrowersyjne decyzje na korzyść Japońców

niewula
08-05-10, 10:38
mi się walka Kułaka podobała .Tylko , ze Nobrega nic tam prawie nie robił

Radek1989
08-05-10, 10:42
Oj marzyliśmy o mistrzu , a najtrafniejsze określenie , to takie , ze jeśli ktoś wytrzyma z pudzianem dwie minuty to potem już może być różnie , To jest taki typ już , on nie stanie się nagle mega wytrzymały i jego kondycja taka bardziej aerobowa nie zmieni się o wiele .... Tyle lat w strong-menach daje o sobie znać ...

A Bije się tak jak 80% dresów pod dyskoteką , tyle , że on ma 130 kilo i jest baaardzo silny ....

Micek185
08-05-10, 10:50
o i tu sie z tobą niwula zgodzę on zajebiscie sie bił widac ze chłopak ładnie kombinował i słusznie wygrał bynajmniej było na co popatrzeć mame moim zdaniem słuszniewygrał chociaż doswiadczenie japonca dało o sobie znać i w parterze niestety nic mu nie móg zrobić ale duszenie 3razy mu prawie wychodził no ale własnie prawie za to pewnie go punktowali i ja sie zgadzam z werdyktem moze nie znacząco ale wyrał,co do pudziana dno...

ogólnie jak ogłądalem ta gale to mnie kurwica strzelała a jak kułak wjechał wozem opancerzonym to juz mi wątrobe rozjebało bo to nie wyglądało jak gala KSW tylko jak cyrk.

Hermann
08-05-10, 10:54
Ja jestem lekko zawiedziony. Potężny King Kong Pudzian kontra przeciętny tłuścioszek. Myślałem że wszystko potrwa chwile, jednak siła to nie wszystko. Potrzebna jeszcze wytrzymałość i umiejętnośći. Kibicuje Pudzianowi ale może powinien przemyśleć dalszą kariere w sportach walki? Nie jestem znawcą to tylko odczucia przeciętnego człowieka. Może lepiej "ze sceny zejść niepokonanym" ?.

burn
08-05-10, 11:25
mame moim zdaniem słuszniewygrał
Po pierwsze - nie wygrał.
Po drugie - nie słusznie, o czym Mamed wiedział. Po ostatnim gongu nawet nie kwapił się podnieść ręki do góry, bo wiedział, że to przegrał. Wałek, jak w niemieckim boksie.
"Kompromitacja Sztuk Walki 13" - parodia, następnej edycji nawet nie mam zamiaru oglądać. Nie będę tym pedałom z polsyfu koniunktury napędzał.

zapytajnik
08-05-10, 11:31
Pudzian pokazał serce do walki, mimo potwornego zmeczenia nie dal sie japonczykowi i przeważal w tej walce wiec uważam, ze wygrał zasłużenie ale jak juz wyżej pisano za 2 tygodnie moze juz ta walka wygladac zupełenie inaczej z bylym mistrzem UFC.
Jeśli chodzi o Khalidova to mam mieszane uczucia co do werdyktu, ale w efekcie koncowym chyba tez remis mozna przyjac. Oboje mieli po obaleniu, mamed mial duszenie, na poczatku do grywki mamed zadal kilka ciosow.

breku
08-05-10, 12:17
David Oliva ;D czarny koń KSW z niego bedą ludzie.... koleś zapaśnik a miota wszystkimi, mistrzów karatek, judo, ju jitsu, rzuca nimi jak lalkami ; ] a wczoraj też pokazał klasę.

grochos
08-05-10, 12:51
pudzian wam kogos nie przypomina :twisted:

Podpowiem wam - Imie jego: Bob :)

wujek.maciek
08-05-10, 13:12
pudzian wam kogos nie przypomina :twisted:

Podpowiem wam - Imie jego: Bob :)

sapp??

niewula
08-05-10, 13:17
o i tu sie z tobą niwula zgodzę on zajebiscie sie bił widac ze chłopak ładnie kombinował i słusznie wygrał bynajmniej było na co popatrzeć mame moim zdaniem słuszniewygrał chociaż doswiadczenie japonca dało o sobie znać i w parterze niestety nic mu nie móg zrobić ale duszenie 3razy mu prawie wychodził no ale własnie prawie za to pewnie go punktowali i ja sie zgadzam z werdyktem moze nie znacząco ale wyrał,co do pudziana dno...

ogólnie jak ogłądalem ta gale to mnie kurwica strzelała a jak kułak wjechał wozem opancerzonym to juz mi wątrobe rozjebało bo to nie wyglądało jak gala KSW tylko jak cyrk.

ja o chlebie ty o niebie :P

BoloYeung
08-05-10, 16:02
co wam moge powiedzieć z ostatniej chwili juz nie mal pewny jest pojedynek - Nastula vs Pudzian

wujek.maciek
08-05-10, 16:04
a pawel da sie na to namowic??

BoloYeung
08-05-10, 16:14
Jego zdanie narazie nie jest znane wiem tyle co wypowiadali się własciciele KSW o tym że ta walka jest nie mal pewna , kiedyś czytałem ze KSW nie stać na to aby pokryć kontrakt Pawła , teraz ze walka nie mal pewna no hmm zobaczymy co z tego wyjdzie , duzo mówiło sie tez o ich pojedynku po pierwszej walce Pudziana , ale sam Pudzian ucioł spekulacje mówiąc ze jeszcze nie jest gotowy na naszego mistrza Judo

KowalX
08-05-10, 16:16
Paweł nie dostał oferty i raczej nie odstanie ,bo byłby to koniec kariery Pudziana.Szkoda,że tak szybko wziął walkę z Silvą ,bo jeśli będzie choć trochę podobny do starego Silvy to wygra z Pudzianem.Choć pewnie daleko mu do tego.
Gdyby była jeszcze jedna runda ,Pudzian dostał by klapsy.
Świetna walka Khalidowa z Dżapańcem.
Na razie Pudzian ucieka przed inną walką ;)


Po pierwsze - nie wygrał.
Po drugie - nie słusznie, o czym Mamed wiedział. Po ostatnim gongu nawet nie kwapił się podnieść ręki do góry, bo wiedział, że to przegrał. Wałek, jak w niemieckim boksie.
"Kompromitacja Sztuk Walki 13" - parodia, następnej edycji nawet nie mam zamiaru oglądać. Nie będę tym pedałom z polsyfu koniunktury napędzał.

No nie wiem,po jednym obaleniu.Japoniec trochę bardziej aktywny w parterze ,jak dla mnie słuszny remis(choć lekko prowadził Japończyk)

YoDa
08-05-10, 19:57
No dobra remis, ale jak to jest z tymi jajkami? No niby wypadek, ale kopnął go w krocze 2 razy (i wstał, szacunek). To sędziowie odejmują za to punkty? Jak by nie wstał i nie chciał walczyć to walkower? Niby znam podstawowe zasady, ale w tym się nie mogę połapać.

KowalX
08-05-10, 20:57
No dobra remis, ale jak to jest z tymi jajkami? No niby wypadek, ale kopnął go w krocze 2 razy (i wstał, szacunek). To sędziowie odejmują za to punkty? Jak by nie wstał i nie chciał walczyć to walkower? Niby znam podstawowe zasady, ale w tym się nie mogę połapać.
Nie odejmują ,ale zawodnik ma prawo zrezygnować.Chyba,że wyraźnie zamierzone.