PDA

Zobacz pełną wersję : jaki cykl polecacie



gadek
07-05-10, 13:58
witam mam takie pytanie co polecacie zeby teraz zapodac na mase!!!Teraz nie dawno skonczyłem brac BSN NO Xplode- z kreatyna vitalmax- białko BSN syntah i za jakis miesiac chciałbym znowu cos kupic dodam ze teraz biore samo białko z Optimum Nitro Core. Mam 180 wzrostu waga 91kg. Prosze o odp

Moody1514
07-05-10, 14:56
jak na 180 to 91 kg to nie jest malo i jeszcze masa? hmm prosta sprawa masowka i jedzisz;p a co polecam to mutant mass 6.8kg

gadek
07-05-10, 21:33
co myslicie zeby dodac do tego Dopalacz Przedtreningowy np VPX NO Shotgun V3 644g brał moze ktos to z was??? jest to dobry dopalacz???

MAXIMUS 2
07-05-10, 21:43
No chłopie ścieżka fety i na siłkę całą noc można cisnąć metal nie no żarcik a do czego ci dopalacz przed treningiem ciężko pracujesz albo co ?

gadek
07-05-10, 21:53
No chłopie ścieżka fety i na siłkę całą noc można cisnąć metal nie no żarcik a do czego ci dopalacz przed treningiem ciężko pracujesz albo co ?

nie pracuje ciezko ale zeby była wieksza motywacja i było wiecej siły bo nie kiedy brakuje!!!!

MAXIMUS 2
07-05-10, 22:03
To daj se spokój przeznacz kasę na lepszą michę lub białaczko to jest moja opinia zjadłem tego mnóstwo bo w przeciwieństwie do ciebie trochę ciężko sobie pracuje ale stwierdziłem że szkoda kasy bo na mnie działały tylko na początku no ale każdy jest inny więc decyzja należy do ciebie

gadek
07-05-10, 22:06
to co mi polecasz jaka odzywke podaj mi konkretna nazwe!!!

ht
08-05-10, 11:25
teraz masz przerwe od krety. mozesz dac znowu krete i jakis stack przedtreningowy. mono universal. przedtreningowka. napalm, super pump.

slim shady
08-05-10, 11:47
green magnitude

ale mam nadzieje, że dieta jest

MAXIMUS 2
08-05-10, 17:15
to co mi polecasz jaka odzywke podaj mi konkretna nazwe!!!
Ja najbardziej byłem zadowolony z staca kreatynowego CELL TECH naprawdę efekty były widoczne choć opinii jest dużo na ten temat zjadłem 3 puszki pod żąd i nieżałóje ani złotówki której na to wydałem

opalinho
08-05-10, 20:07
Ja najbardziej byłem zadowolony z staca kreatynowego CELL TECH naprawdę efekty były widoczne choć opinii jest dużo na ten temat zjadłem 3 puszki pod żąd i nieżałóje ani złotówki której na to wydałem

ŻĄD NIEŻAŁÓJE

Nie żałuj złotówek na słownik ortograficzny,napewno się przyda.Od takich byków oślepnąć można.

KowalX
08-05-10, 21:02
Nie żałuj złotówek na słownik ortograficzny,napewno się przyda.Od takich byków oślepnąć można.

Przyda się przyda http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/hn1772_ddd.gif