PDA

Zobacz pełną wersję : 16 lat. bardzo chudy. prosze



adrian5810
15-02-07, 01:35
Witam

Mam 16 lat i chcialbym nabrac troche tezyzny.
Podobno u chudych osob bardziej wyraziste sa miesnie.
Ale moj problem polega na tym ze jestem bardzo chudy i chcialbym troche przypakowac.
Co mi doradzacie? Moze jakis trening? Cwiczyc w domu czy raczej zapisac sie na sliownie?
Z gory dzieki

Pozdro

tomek.
15-02-07, 10:26
jeżeli jest czym to w domu możesz zaczać ogólnorozwojówke

ale prędzej czy poźniej bedziesz musiał sie zapisać na siłownie

Iwan
15-02-07, 10:32
dziwne pytanie, oczywiście że powinieneś ćwiczyć w domu, ale ogólnie lepiej pójść na siłownie.... jak zacząłem chodzić na siłownie z masy 59 kg przytyłem do 66 kg, chociaz na początku brałem małe ciężary efekty są widoczne. Treningi i diety masz rozpisane w innych działach
pozdrawiam :cool:

Robalo
15-02-07, 14:37
Zawsze możesz sobie kupic sprzet i ćwiczyć w domu ale to juz dla bogatszych, ja myśle że poprzednicy mówia dobrze zapisz sie na siłke i skorzystaj z rady trenera, napewno ci mądrzę doradzi i pod jego okiem bedziesz nabierał masy :P życze dobrych efektów. Pozdro

rocky_balboa
15-02-07, 15:35
robalo, cena nie ma nic do tego, bo chodisz powiedzmy na siłke za 40zł... 12 miesięcy x 40zł to jest 440zł a za to już masz sprzęt

jonasz7
15-02-07, 16:15
rocky_balboa, masz racje!! Jak chcesz ćwiczyć poprzez pare lat to le[piej kupić sprzęt który jak już zawsze można potem sprzedać!!

Dieta i trening i masz mase!!
pzdr.

grzesiek k
15-02-07, 20:49
robalo, cena nie ma nic do tego, bo chodisz powiedzmy na siłke za 40zł... 12 miesięcy x 40zł to jest 440zł a za to już masz sprzęt
Macie rację ale tu wydajesz na siłkę to jest łatwiej a jak by przyszło odkładać to trudniej :grin:

jonasz7
15-02-07, 20:52
grzesiek k, się bierze kredyt :razz:
pzdr.

kociolcyk
15-02-07, 20:53
a potem spłaca po 40zł miesiecznie mysląc ze to na siłke :lol:

grzesiek k
16-02-07, 11:34
ta jasne :grin:

DarO
16-02-07, 11:47
Zapisz sie na profesjonalna silke. Zrob misiac oglnorozwojowego lub dluzej jesli bedzie Ci ciezko. Puzniej pomysl nad treningiem na mase i jakimis odzywkami i dieta.

kociolcyk
16-02-07, 12:31
ale moze kupic troche sprzetu ławeczka +hantelki+sztanga i obciazenie i juz mozesz jechac ogólnorozwojówke

jonasz7
16-02-07, 12:40
Tylko że to wszystko zależy od tego jak do tego podchodzi!!
na początek może karnet, ap otem już będzie wiedział czy kupić samemu czy nie.
pzdr.

Robalo
16-02-07, 12:42
Ja też sie z tym zgadzam bo widzicie trzeba sie za to zabrać w dobrym czasie bo ja np myślałem już przed świetami o tym na świeta oczywiście jest hajs :D:D wziołem jeszcze najlepszego ziomka do spółki i wszystko :D Tylko problem jest z miejscem bo nie każdy ma piwnice wolna :P U mnie sie akurat znalazło troche miejsca i jest git :D Pozdro

grzesiek k
16-02-07, 18:19
ja mam miejsca dosyć tylko nie mam takiego źiomka co by się dożycił z kasą

Karolsw
16-02-07, 21:51
Witam

Mam 16 lat i chcialbym nabrac troche tezyzny.
Podobno u chudych osob bardziej wyraziste sa miesnie.
Ale moj problem polega na tym ze jestem bardzo chudy i chcialbym troche przypakowac.
Co mi doradzacie? Moze jakis trening? Cwiczyc w domu czy raczej zapisac sie na sliownie?
Z gory dzieki

Pozdro

Tak ponieważ jeżeli ćwiczysz to wiesz rośnie ci mięsień i to bardziej widac a u tych drugich to jest inaczej. Nie to że nie widać ale napewno mniej. Ja osobiscie ci doradzam zebyś kupił sobie jakieś odżywki na mase np: monster massalbo HMB co jest na mase i rzeźbe jakieś białko i 4 razy w tygodniu trening. Co do sprzętu i siłowni to myślę że lepiej jak byś sam sobie kupił jak masz miejsce w domu albo w piwnicy czy garażu. Ja sam też nie miałem kasy i powoli sam kupowałem sprzęt z bratem. Pozdro :)

Bysiek
16-02-07, 22:03
zapisz sie na siłownie popros trenera o trening i duzo jedz ile wlezie 5 razy dziennie ale staraj sie ciwiczyc bo w tłuszcz obrosniesz

jonasz7
16-02-07, 23:58
kupił sobie jakieś odżywki na mase np: monster massalbo HMB

Po co hmb?? napewno nie na mase!! Pozatym trzeba sie tego nałykać!!
pzdr.

grzesiek k
17-02-07, 13:07
Jonasz7 ma rację jak zawsze :mrgreen: :grin:

xzibit15pl
18-02-07, 18:45
ja sam kupilem sobie sprzet sztange hantle ale zaniedlugo bede kupowal laweczke pod sztange z rozpietkami itd z kumplem sie zloze i w piwnicy sie rozlozymy i bedziemy korbic za silownia nieprzepadam bo niedosc ze sporo ludzi to jeszcze same ołówki takie najlepiej w domk wykladasz raz kase a masz juz na bardzo dlugo a jak rzestaniesz cwiczyc idziesz na allego albo gdzies do kumpla lbu nawed na silownie czasami skupuja bo potrzebuja i problem z glowy silownia to worek bez dna placisz i placisz a jeszcze jak dojda suplementy to juz calkiem drogi interes dlatego ja robie sobi silownie w piwnicy za jedn orazowy wydatek.
pozdro i zycze ci milej drogi silowej :)

Dexter1900
18-02-07, 18:58
J/w też mam swoją siłke.. własna :mrgreen: ale chodze zawsze z kims to z jednym to z drugim kumplem :razz: Samemu smutno :neutral: Hehehe

A co do tego HMB haha Mase <lol> po co pisać głupoty jak sie niewie...

Bez sensu... :lol:

jonasz7
18-02-07, 21:52
Ja też na własnej siłce :mrgreen: :mrgreen: i też z kumplem po sztandze :mrgreen:
pzdr.

grzesiek k
18-02-07, 21:56
A ja sam i się z tego ciesze tylko nie jest za ciekawie jak podnosze wieksze ciężary wtedy musze samemu na łożyć i potem z rzucić :sad: ale tak to jest spoko

jonasz7
18-02-07, 22:01
grzesiek k, to uważaj żeby ci nic na łeb nie spadło!!
pzdr.

Punisher
18-02-07, 22:35
niedlugo bede kupowal laweczke pod sztange z rozpietkami
Tylko te rozpiętki wbudowane w ławeczkach to kicha. To tylko po to, by było jakieś hasło reklamowe. Na tym nie da się ćwiczyć!!!!!!

kociolcyk
19-02-07, 08:22
najlepiej tradycyjnie hantelkami według mnie :mrgreen:

jonasz7
19-02-07, 10:06
sofok666, masz racje!! Lepiej sobie kupić zwykłą ławke ze skosem i modlitewnikiem i masywna to ci starczy na długo.
Ja widziałem ostatnio fajne masywne ławki na allegro dominatora :mrgreen:
pzdr.

grzesiek k
19-02-07, 11:57
grzesiek k, to uważaj żeby ci nic na łeb nie spadło!!
pzdr.
Nie martw się to puszcze za Siebie :grin: