PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta + Trening



niuk
06-05-10, 20:16
Cześć mam 14 lat i ważę aż 65 kg :(.Moje pytanie jest taki możecie mi napisać co mam jeść i jakiś trening na brzuch
bo niewątpliwie chodzi mi najbardziej o ten tłuszczyk na brzuchu.Co trenuję?1-2 razy w tygodniu piłkę nożną jeszcze zależy
od pogody.Jadam różnie mogę napisać wam co dziś zjadłem:
Śniadanie:2x kanapki z szynką i pomidorem posolone
Po szkole:4x kanapki z masłem i pomidorem (posolone,białe pieczywo)
Obiad:Gołąbek i ziemniaki(mała porcja)
Kolacja:3 Jajka na twardo 1 kanapka z masłem i rzodkiewką i 3 kanapki z pomidorem.
Nie mam żadnych sprzętów do dyspozycji prócz mojego pokoju.Na siłownię rzecz jasna chodzić nie mogę.Przed snem zjadam zazwyczaj
kostkę czekolady.
Cel:Płaski brzuch i jeszcze może mała rzeźba żeby to licho nie wyglądało.Później załączę zdjęcie ze stanem brzucha.
Z góry dziękuję.

Adam15
06-05-10, 21:14
Widzę że trenowanie to jest gra z kumplami jak jest pogoda i czas a nie regularne zajęcia.Ale dobrze ważne że jakiś ruch.Napewno musisz zrezygnować z soli zatrzymuje wodę w organizmie.Wg mnie za dużo tych kanapek.Już nie wspominając że to powinno byćco innego ale jeśłi już to na śniadanie jedna kanapka powinna starczyć.W szkole druga.Po szkole jakiś obiad.Błedy to napewno sól,ziemniaki,białe pieczywo, i ta czekolada nie jedz nic przed snem !!.Spróbuj ograniczyć sól tą czekoladę i zmiejsz racje żywnościowe powiedzmy o połowę i będzie dobrze i oczywiscie jak najwiecej aktywnosci bieganie rowerr itp a ile masz wzrostu?

Pioter1994
06-05-10, 22:26
Rozbij posiłki na 5-6 mniejszych. W diecie ogranicz węglowodany i tluszcze. Ostatni posilek powienen skladać się z samego bialka i być przynajmniej 2 godziny przed snem. Cwiczenia na brzuch to wpisz w google: trening ABS - tylko on nie spali Ci tluszczu z brzucha. Jak chcesz mieć szybklie efekty to biegaj rano. Możesz na czczo tylko jest to ryzykwone, ale wtedy nawięcej spalsiz chociaż nie polecam. Możesz też biegać wieczorem.

Pozdro i powodzenia

niuk
07-05-10, 05:42
Kiedyś próbowałem a6w ale po 4 dniu cholernie mnie kark bolał może źle robiłem...ale nie o to chodzi.Czy a6w jest lepsza od abs?

niuk
07-05-10, 08:30
Aha dacie mi jakiś napisany poradnik do tego Abs ?Najlepiej ile serii powtórzeń i i le sekund przerwy.

niuk
08-05-10, 18:39
No da mi ktoś ten poradnik do abs?tylko nie ten wideo bo malo kapuje

niuk
09-05-10, 20:56
odpowie ktoś?

Pioter1994
09-05-10, 21:32
Dam Ci stronę gdzie znajdziesz dosłownie WSZYSTKO:

www.google.pl (http://www.google.pl) :twisted:

niuk
09-05-10, 21:39
dobra już się lepiej nie wypowiadaj bo nie mogę na tej stronie nic znaleźć

Pioter1994
09-05-10, 21:45
dobra już się lepiej nie wypowiadaj bo nie mogę na tej stronie nic znaleźć

lol....

http://laughingsquid.com/wp-content/uploads/royal-fail.jpg

niuk
10-05-10, 20:12
nie łapiesz?nic w google ine znalazłem żadnych dobrych i czytelnych poradników tylko jakieś chaotyczne,ale widać to dla Ciebie niezbyt zrozumiałe.

niuk
22-05-10, 15:12
odświeżam

D3
21-06-10, 09:04
To zacznij używać wyszukiwarki z tej strony.