PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoże Ktoś w ułożeniu dla mnie treningu ?



CMGfans
05-05-10, 11:59
Zaczynam ćwiczyć, szukałem różnych treningów na tym forum, ale wsumie nie ma nic takiego, co pasowałoby do mnie.Nie chodzi mi o to, że nie ma rozpisanych treningów, a raczej o to, ze nie wiem co do mnie będzie najlepsze.
W skrócie opisze:
- chciałbym, aby Ktoś napisał w jakie dni jakie ćwiczenia wykonywać, po ile seri, jakim obciążeniem(jestem początkującym dodam - ok 80 kg wagi i postura szczupła)
- druga sprawa...chociaż może nie ten dział..ale jak Ktoś już napisze bede bardzo wdzięczny i wszyso będe miał w jednym opisane,nie będe musiał wszędzie szukać... - jak ma wyglądać ta dieta? systematyczne posiłki? co najlepiej zjadać?w jakich ilościach? ile godzin przed spaniem ostatni posiłek? i jak to wygląda w stosunku do treningów...przed treningiem posilek, czy po?

Nie znam się na tym,a wierze, że są ludzie na tym forum co są ,,porfesjonalistami" i mi pomogą.
Z góry dziękuję :)
mam chęci, zaczynam od zera, ale od czegoś trzeba zacząć...:)

Tadel
05-05-10, 12:24
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?25578-Trening-obwodowy-dla-osob-z-0-sta%BFem-%28ACT%29-video-opis-%E6wicze%F1

CMGfans
05-05-10, 13:41
Wolałbym tak jak opisałem...mieć wszystko opisane w jednym, potem tylko wydrukowałbym.Wiecie..początkujący jstem i dobrze mieć taką ściągę przy sobie.