PDA

Zobacz pełną wersję : Pare pytań do diety



Maj00r
04-05-10, 20:27
Mam parę pytań do diety bo układam solidną dietę swoją na schudnięcie lekkie z brzucha.

Jaki chleb powinien do diety być? ja mam chleb staropolski i chleb domowy staropolski jest z pestkami słonecznika a więc jaki chleb powinienem sobie kupić?

Dziś na obiad miałem pierś z kurczaka marchew, groszek i kasza z sosem białym czy może być sos???

Z czym płatki owsiane wcinać mleko i coś jeszcze? czy może być z samym mlekiem?

Mogą być polędwice z piersi kurczaka lub indyka czyli tzw szynka na chleb i wcinasz?

Jaki jogurt najlepiej kupić dziś kupiłem danone naturalny z ziarnami zbóż dobry?

Następne pytanie: Czy ryba makrela w sosie pomidorowym może być na chlebek i wcinać?

Pisze białka jaj czyli??? normalnie 1 jajko zjeść czy o co w tym chodzi?

Brązowy ryż czyli ryż pełnoziarnisty z czym to jeść???

Jak np pierś z kurczaka lub z indyka to ma być mięso gotowane tak? i ryba jaka smażona???

no i tam wiadomo warzywa i owoce

Matka dziś kupiła wafle ryżowe dobre są na takie odchudzanie redukcje??

To wszystko i ile posiłków na co dzień powinienem jeść 3 czy 4? bo nie chce jeszcze przytyć a chce schudnąć Z GORY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ

rafio83
04-05-10, 20:46
chleb pełnoziarnisty
Sos,mała ilość może być (chodź osobiście unikam)
Do siemienia ja stosuje mleko 0,5% możesz dodać suszone owoce
Polędwica jest OK
Jogurt naturalny OK
Zamiast makreli lepiej tuńczyk (w wodzie lub sosie własnym)
Jak jest napisane białko to białko,żółtko wywal
Ryż +cycek,tuńczyk itp.
Ja raz gotuje raz smarze kuraka ryba tak samo
Wafle ryżowe dobre są bezpośrednio po treningu(żeby szybko węgle uzupełnić) chodz wiem ze inni normalnie do diety dodają np. z masłem orzechowym
Posiłki 5-6 w ciągu dnia

Maj00r
04-05-10, 22:16
Ryż +cycek,tuńczyk itp. cycek czyli o co chodzi??? brązowy ryż z czym może być?

sarencia
04-05-10, 22:18
cycek to znaczy piers z kurczaka,,,, chyba ze wolisz inna??;-)

Maj00r
04-05-10, 22:21
aha a ryż brązowy z czym jeszcze może byc??

sarencia
04-05-10, 22:25
filety z indyka pieczone,duszone,gotowane,nadziewane,,lub ryba duszona,gotowana,jak kto lubi mozna ryz jesc z tunczykiem (w sosie wlasnym) do tego warzywa(papryka,cebulka,kukurydza)przyprawy.Kombin acji sporo,trzeba tylko troche poglowkowac.

co do wafli ryzowych--zawieraja duzo weglowodanow wiec jedzenie ich w porach wieczorowych sprzyja przybieraniu na wadze.Takie wafle ryzowe sa bardzo dobre po treningu!!!
Warzyw duzo,a z owocami w porach wieczorowych radzilabym sie wstrzymac.Tak do 16godz jest ok,potem juz nie proponuja.
Na kolacje 6 bialek z jaj(ugotowanych) mozna jedno cale zjesc--duza ilosc bialka!!!
Kefir przed snem jak najbardziej!!

Maj00r
04-05-10, 22:29
oks dziex mam nadzieje ze coś schudnę bo ja nie no to jakieś odżywki może

sarencia
04-05-10, 22:31
A i jeszcze jedno-Jak chcesz schudnac to zero sosow !!!!
NA sniadanie najlepiej jajka,,albo omlet z jajek,platkow owsianych i dodatkow--(zerknij w kulinarnym).


Dieta jest u ciebie najwazniejsza!!!do tego sport,aeroby i zobaczysz ze sie ruszy.Cierpliwosci!!!!!
Wyklucz z diety slodycze i podjadanie miedzy posilkami.TRzymaj sie scisle diety i wskazowek z forum a napewno bedziesz dziekowac.

fallenursus
04-05-10, 22:31
odzywki to nic jak tylko gorsza wersja pelnowartosciowego posilku

Maj00r
04-05-10, 22:37
a chleb jaki???

sarencia
04-05-10, 22:39
oczywiscie ze pelnoziarnisty....
Ze zdrowych a naprawde bardzo smacznych polecam pur pur-chleb.Tylko ze jest drogi bo kg kosztuje 12zl ale na sniadanie potrzebne ci sa ze 3 kromeczki wiec wyjdzie ok 2,3zl ale bardzo odzywczy.Jest wiele chlebow zdrowych tylko zachacz o dobra piekarnie.

Maj00r
04-05-10, 22:45
ktos mi mówił ze od płatek owsianych bd balon zamiast brzucha a więc wcinać płatki z mlekiem??

sarencia
04-05-10, 22:49
Zalezy kiedy je spozywasz.Sa one zrodlem weglowodanow wiec spozywane w porach pozniejszych napewno nie przyniosa ci oczekiwanych rezultatow.
Na sniadanie jak najbardziej!!Jak juz pisalam platki z odtluszczonym mlekiem do tego rodzynki jak lubisz.JA robie omleta z 2 jajek wrzucam wczesniej zaparzone platki owsiane(duza garsc,tak na oko),dosypuje rodzynek,orzechow laskowych czy wloskich,troche cynamonu--mieszam wszystko i pieke na patelni wysmarowanej cieniutko oliwa z oliwek(na malym ogniu),wyrzucam o chwili na talerz,i odwrotna strone ponownie na patelnie.Przypiekam i szamam---smaczny jest!

slim shady
04-05-10, 23:05
fajnie, że jest kobieta na forum i to jeszcze pisze z sensem ;)

KowalX
04-05-10, 23:08
ktos mi mówił ze od płatek owsianych bd balon zamiast brzucha a więc wcinać płatki z mlekiem??
Naucz się czytać ze zrozumieniem.

sarencia
04-05-10, 23:11
slim bo sie zawstydzilam;-)
chyba jestem tu naprawde jedyna kobieta,ale coz sport nie jest tylko hobby mezczyzn!!!:-))
dzieki za SOGA

Giro
04-05-10, 23:17
ładnie Slim kręci bajere :) sarencia jesteś może z Wawy lub Sandomierza??

slim shady
04-05-10, 23:20
ładnie Slim kręci bajere :)

Kurde wydało się :P

sarencia
04-05-10, 23:20
Giro---nie pochodze z tych okolic,,choc sa mi znane

Giro
04-05-10, 23:29
Jeśli to Ty jesteś w awatarze, to strasznie mi kogoś przypominasz :) Dobra już koniec spamu :P


Slim, już sie nie wpierdzielam :P

slim shady
04-05-10, 23:32
Slim, już sie nie wpierdzielam :P
idę spać, oddaje Tobie kontrole nad działem dieta i wszystkim co się w nim dzieje :D

Giro
04-05-10, 23:35
Kurde mnie też kima łapie :P

KowalX
04-05-10, 23:41
Spoko jestem po kofeinie właśnie sobie trenuję hehe