PDA

Zobacz pełną wersję : Suple na mase dla począdkującego chudzielca (jeszcze)



ikarus
04-05-10, 18:35
Sprawa ma się tak.. mam 22 lata, 186 cm wzrostu i 60kg!!!!
straszny ze mnie chudzielec, kumple z siłki mówią na mnie żartobliwie terminator xD
mimo diety, nie moge przytyć.. a przynajmniej nic mi to nie daje.. dużo węglowodanów, wody i białka... i nic.. nawet lekarze sami już nie wiedza o co kaman.. meta nawet nie działa.. też próbowałem... lekarz przepisał.. no ale cóż, w końcu przyszło im do głowy żeby się poradzić kogoś od supli wiec pisze tutaj na początek..

Potrzebuje coś co mi jeszcze dietę wspomoże.. na masę oczywiście.. nawet jak przytyje po tym 10 kg w ciągu roku to będzie dla mnie sukces, już nie liczę na super efekty bo to w moim wypadku nie możliwe...

no więc coś mocno rozdrobnionego (jeśli wiecie co mam na myśli) i szybko przyswajalnego.. ba mam szybką przemianę materii..
może jakaś kreatyna albo gainera.. nie wiem co z czym się je wiec jakieś jeszcze instrukcje będzie si..

wszelkie uwagi i rady przyjmę na klatę..

KowalX
04-05-10, 18:47
Zrób sobie badania hormonalne.

ikarus
04-05-10, 18:48
robiłem morfologie i hormony również tarczyce... wszystko ok... teraz będę robił znowu..

fallenursus
04-05-10, 18:50
duzo weglowodanow,wody,bialka tzn ile dokladnie? tluszcze? ile? jaka diagnoze dostales ze ci jakis palant mete przepisal?

rafio83
04-05-10, 18:53
Napisz ile juz cwiczysz! Napisz co jesz dokładnie w ciągu dnia i w jakich ilościach(jezeli mozna nazwac to dietą) rozpisz swój trening.
Później coś doradzimy...

ikarus
04-05-10, 19:10
woiec tak jako takiej diety konkretnej nie stosuje.. nie mam planu co bede jest jutro.. duzo weglowodonanów czyli np. jakieś warzywka owoce ryż trochę ziemniaków ale nie za dużo żeby się nie zapchać.. białko znaczy kurczak a właściwie piersi rybka.. fasola.. wołowinka.. strasznie nie lubie tłustego jedzenia.. czasem fast food( wiem że to nie zdrowo).. to zależy na co mam ochote.. zazwyczaj wybieram sobie coś w sklepie liczę kalorie jak mi sie kalkuluje to jest ok... staram się otrzymać przynajmniej do 2500 kalorii a jak dla mnie to bliskie szaleństwa..

a jeśli chodzi o rozpiskę ćwiczeń też nie mam.. przychodzę na siłke np. dziś czwicze, klatke, ramiona ręce(przedramie biceps triceps) przychodze po jutrze robie dół znaczy nogi a do tego plecy, brzuch.. po trzy serie z każdego 12 8 8 albo 6 jak nie wydolę.. a nogi i brzuch do oporu ile sie da... oczywiście wszystko wolno żeby był najlepszy efekt.. tak od ok 4, 5 miechów jakoś..

ikarus
04-05-10, 19:12
a co do tej mety to mi lekarz przepiał na próbe. testy sobie nam mnie zrobiła xD ale i tak nic nie dały.. mój stalowy żołądek wszystkiemu da rade..

KowalX
04-05-10, 19:30
A co ja mam powiedzieć jak dla ciebie 2500kcal to szaleństwo.Ogarnij się i zacznij jeść.Skoncentrowany posiłek na niewiele się zda jak nic nie jesz.

ikarus
04-05-10, 19:41
hmm prawa.. z czegoś te mięśnie muszą się budować.. to ile powinienem jeść kalorii.. a odżywki mogą mi pomóc z tymi kaloriami dodatkowo.. bo ja już czuje sie jak balon.. tyle że w dół mnie ciągnie..

KowalX
04-05-10, 19:49
Ile jesz posiłków na dzień?

Dżedaj
04-05-10, 19:55
robiłem morfologie i hormony również tarczyce... wszystko ok... teraz będę robił znowu..

To może masz jakis problem z chorobą trzewna możesz nie korzystac z tego co jesz ja mialem taki sam problem robili ze mnie debila ze anemik , nie dokrwistosc a sie okazalo ze " cierpie" na zanik kosmkow jelitowych moze pogadaj z gastrologiem

Dżedaj
04-05-10, 19:58
myśle ze ok 4000kcal by Ci pomogło

ikarus
05-05-10, 15:31
już jestem umówiony do gastrologa.. wiec zobaczymy co on na to, a czy zanik tych kosmków jest uleczalny czy musisz z tym żyć.. a co do ilości posiłków to staram się jeść coś co chwile..

Dżedaj
05-05-10, 20:28
w tym wieku , te kosmki raczej juz nie odrosna a iwec dieta bezglutenowa i jazda
jak juz bd wiedzial co i jak u lekarza to napisz